• inzerováno zboží, které obchod nebyl schopen dodat

Dobrý den, pane Svobodo,

Omlouváme se za chybnou informaci, čerpadla jsou kvůli mezinárodní sankcím dlouhodobě nedostupná ( měli jsme napsáno vyprodáno, změníme popis na dlouhodobě nedostupné).

Bohumil Urban

Do dnešního dne jsem zboží neobdržel. Je sice na objednávku, ale váš
    zaměstnanec mě informoval, že maximálně do týdne dorazí. Mám si hlídat
    zelené políčko (skladem), žel je pořád oranžové (na objednávku).
    Tímto objednávku ruším. Hezké vánoce. Čížek

Dobrý den, pane Čížku,

máte pravdu, čerpadla skutečně měla být naskladněna tak jak Vám bylo slíbeno, ale bohužel od dodavatele nepřišla včas.
    Omlouvám se za prodlevu, Vaši objednávku stornuji a taky přeju hezké Vánoce.

• ne

Reakce obchodu Bola

zboží vám bylo zasláno den po objednání a je i doručeno, rád bych se dozvěděl rozumnou zpětnou vazbu, ale do telefonu jsem obdržel identickou odpověď jako ve vaší recenzi- ne .

Bohužel, jestli se stala někde chyba, tak takto jí nejsem schopen napravit.

• Nulová komunikace s obchodem
    • Zboží nedorazilo

V pátek jsem zboží objednal. Bohužel platba kartou neproběhla v pořádku z důvodu nedostupnosti KB. Ihned jsem obchod kontaktoval e-mailem aby mi poslali platební údaje. Do úterka se nikdo neozval, a tak jsem je kontaktoval telefonicky. Po dovolání a několikerém přepojení mi řekli, že se mi pracovník, který to má na starosti ozve. Samozřejmě se nikdo neozval. Nakonec zboží objednáno jinde.

Reakce obchodu Bola

Zboží nedorazilo, protože jste jej nezaplatil. Nerozumím, proč jste objednávku nezadal skrze platební bránu znovu. Druhou možností je požadavek na platbu převodem, kdy zálohová faktura dojde automaticky. Alternativy vyžadujou, aby se objednávce někdo věnoval ručně. Každopádně jsem po svých kolegách kontroloval jestli vám zaslali manuálně zálohovou fakturu a stalo se tak odpoledne v pátek- doporučuji se kouknout do složky spam v email klientu.

2 týdny na vyřízení objednávky

Reakce obchodu Bola

omlouvám se, tohle je částečně chyba v naší interní komunikaci. Část zboží, které jste si objednal, skutečně bude dostupné až příští rok, ale zbytek Vám kolegové poslat měli.

Hned zítra napravíme.

Bohumil Urban

Obchod garantoval při objednávce do 12:00 doručení do druhého dne. Bohužel však používá negarantovanou službu České pošty. Na zákaznické lince arogantní člověk, který zákazníka odbyde s tím, že od nich zboží odešlo = velmi špatný zákaznický přístup.

Reakce obchodu Bola

Bohužel žádná dopravní služba není garantovaná. V přepravě se stávají chyby, často způsobeny lidským faktorem- balíky se občas ztratí, poškodí, adresát není zastižen, zboží dorazí na jinou adresu. Bohužel není v našich silách dopravu garantovat, snažíme se ale být se zákazníky maximálně součinní , když k nějaké chybě dojde. V momentě, kdy jste svoje zboží druhý den urgoval nejsme schopni poskytnout lepší informaci- zboží odešlo a je na cestě a může se stát, že doručení bude trvat o den déle.

Omlouvám se za způsobenou komplikaci.

Bohumil Urban

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nebylo možné přikoupit nutná šroubení k vodárně

Reakce obchodu Bola

Prosím ještě o zmínku, že jsme společně na prodejně strávili nemálo času kompletní proměřením celé vodárny , aby se Vám vešla do určeného prostoru.

Občas bych si přál, aby šlo doporučovat na heurece zákazníky a hodnotit je :)

• nabizíte co nemáte.

Reakce obchodu Bola

máte pravdu, skutečně nám na eshopu zbyla přechodka, kterou jsme již nebyli schopni dodat. Volali jsme, slušně jsme se omluvili a dovolte mi se ještě jednou omluvit veřejně :)

Bohumil Urban

• Zbozi oznacene jako skladem ani za 10 dnu nedoruceno.

Reakce obchodu Bola

Dobrý den, zboží skladem bylo, tak jak uvádíme. 10 minut po objednávce Vám byl zaslán email s informací, že nemáme na skladě dostatek kusů. Musíme jej tedy objednat u dodavatele. Termín dodání kompletní dodávky můžeme zkoušet urychlit, ale neumíme jej garantovat. S pozdravem, Bohumil Urban

Objednané zboží jsem chtěl na určité datum. Byl jsem pryč, vrátil jsem se v onen datum a bylo mi zděleno, že jsem propásl lhůtu na vyzvednutí zásilky, nechápu.

Reakce obchodu Bola

protože jsme rychlí, tak jsme zboží odeslali obratem a to do zásilkovny, bohužel tam skutečně vypršel termín vyzvednutí a zboží se vrátilo zpět. Máte tedy pravdu, lhůta vypršela, poslali jsme zboží mimo termín (rychleji) a udělali jsme chybu.

Kolegové se s vámi ihned spojili a poslali vám zboží znovu, bez jakýchkoli dalších nákladů.

Upřímně ani já vaši recenzi nechápu. Za lidský faktor se omlouvám, občas se nám to stane.

• Obj nedorazila , firma se neozvala

Reakce obchodu Bola

Na základě Vaší objednávky ( zboží nebylo skladem) jsme posílali email (20 minut po obdržení objednávky), že zboží bylo objednáno u dodavatele. Zboží stále nemáme doručeno - je ve výrobě. Pakliže zboží potřebujete urgentně, ideální je nás kontaktovat ([email protected])- probereme možnosti expresní dopravy nebo vytipujeme ekvivalentní náhradu.

Bohumil Urban

Doposud jsem nedostal zprávu co je s mou objednávkou. Už je to víc než 10 dní.

Reakce obchodu Bola

skutečně se jedná o naši chybu, věřím, že jsme dle dnešního telefonátu vyřešili problém k Vaší spokojenosti.

Děkujeme.
    Bohumil Urban

• dodali jste mě jiný typ klapky (BV32)

Reakce obchodu Bola

Dobry den, omlouváme se za chybu, stačí se ozvat, dopošleme spràvny typ. Bohumil Urban

NIC.

Reakce obchodu Bola

některé zakázkové zboží ( uvedeno jako není skladem) nejsme schopni expedovat obratem, volali jsme. Rádi bychom pomohli....

www.bola.cz

Zboží jsem objednal před 11 dny a stále nedorazilo.

Reakce obchodu Bola

omlouváme se, tenhle kus se nám v předvánočním shonu zatoulal. Zboží jsme obratem odeslali na Vaši adresu. Omlouváme se za komplikaci.

Bohumil Urban

• Patorna na fotce je jiný typ a to co jsem koupil se nedá namontovat.

Reakce obchodu Bola

při výběru patron je lepší se řídit popiskem ( pro ventily řady VTC500/ VTC300). Kontaktujte nás, není problém vyměnit patronu za jinou.

Hezký den,

Mimo oznámení přijetí objednávky před 11dny
    nemam žádné informace za jak dlouho bude objednávka vyřízena.

Reakce obchodu Bola

omlouváme se , dodavatel měl bohužel výpadek v dodávce . Zboží bude dodáno v termínu viz. náš dnešní telefonát.

• - přehledný výběr
    • - nemá zboží skladem
    • - chybí popisy (katalogové listy)

Reakce obchodu Bola

nestandardní teplotní rozsahy snímačů Regmet opravdu skladem nejsou. U produktů je i uváděno "na objednávku". Snímače jsou zadané ve výrobě a Vámi požadovaný termín uvedený v poznámce objednávky "15.6.2015" bezpečně stihneme.

Na popisech produktů průběžně pracujeme a doplňujeme je. V případě dotazů na konkrétní produkty není problém kontaktovat nás viz. http://www.bola.cz/kontakt.html

Milan Kubík
    BOLA s.r.o.

Zboží na adresu firmy a na moje jméno nepřišlo, zato faktura ano.

Reakce obchodu Bola

Dle dopravce byl balík na adrese Vaší firmy v pořádku prevzán - pravděpodobně jej převzal někdo jiný z firmy. Pokud jste zboží stále nedohledali, prosím zavolejte nebo napište nám (psal jsem Vám email). S pozdravem Milan Kubík, bola.cz