Po zaplacení žádný kontakt , zboží stále nedorazilo

Zdravíme Pavle,
    objednávku jsme neposílali, protože nebyla zaplacená - platba přes PayU neprošla. Teď jsme odeslali údaje pro zaplacení převodem. Omlouváme se, že jsme si toho nevšimli dříve.

Bylo mi posláno jiné zboží. Místo lyžařských panských kalhot, pánská mikina.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace. U vaší objednávky došlo k prohození zasílacího štítku s jinou objednávkou.

Má objednávka měla přijít před týdnem,ale nikde nic zpětná vazba od obchodu žádná:/

Reakce obchodu Boardmania.cz

psali jsme Vám e-mail 20. 9., že objednané rukavice máme skladem pouze ve velikosti XXL. Jelikož jste na e-mail nereagoval objednávku jsme zrušili.

• Peníze za vrácené zboží 26.11.2020 jsem dosud neobdržela. Měly být vráceny do 14 dnú.

Nevracejí včas peníze.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Dobrý den, peníze jsme Vám vraceli 30.11. tedy 4 dny po tom co jsme obdrželi vrácené zboží. Zkontrolujte prosím váš účet.

• Pouze potvrzení objednávky, následně žádná reakce.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Omlouváme se, plavky jsou již 10 dní připravené k vyzvednutí u nás ve skladu. Asi nedorazila výzva k vyzvednutí. Někdy se stane, ze mail spadne do spamu.

Nabízené zboží nemají a peníze, které zaplatíte si poté ještě 14 dní podrží a nevratí, i když to byla jejich chyba.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Dobrý den, nerozumíme Vaší recenzi. Vždyť peníze (455 Kč) máte již vrácené na účet. Platba byla vrácena 24.4. tedy v zákonné lhůtě pro vrácení peněz.

Raději vybrat nějaký obchod, kde vám jsou schopni vyměnit nebo vrátit zboží, které bylo třeba dražší na své vlastní náklady. U této firmy to v žádném případě nefunguje, ať jste si I třeba objednali dražší výrobek, při nespokojenosti musíte poštovné hradit že svého. V této době se mi to zdá už jako přežitek a mě to od dalšího nákupu odrado. Jelikož ani na druhý pokus rukavice nesedí a nejsou vůbec levné, takže je budu muset znovu vrátit.. Čas - Peníze ani komunikace neni nějak valná, ani vám nedají vědět, že výrobek obdrželi.. Vlastně je jim to úplně jedno.. Jednou si koupil, tak se snaž si to vyřídit sám, je to tvůj problém že ti nesedí.." Takový pocit mám z tohohle eshopu. A další nákup nezamýšlí. V dnešní době, při vysoké konkurenci, by si měli obchodníci rozmyslet jak budou nakládat se zákazníky, jinak budou prostě nakupovat jimde, jelikož mají tu možnost.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Milá Hano, nerozumíme vaší recenzi.
    Z našich údajů vyplývá, že jste 25.10. objednala rukavice, ještě týž den jsme je odeslali. Při výměně jsme vám vyměněné zboží poslali již 1.11., takže dle mého názoru proběhlo vše velmi rychle. Mrzí nás, že jste ani napodruhé netrefila velikost, i když na stránkách je u rukavic velikostní tabulka, podle které lze celkem jednoduše určit správná velikost.

Dvoje poštovné jsme hradili my, na zákazníkovi je pouze zajistit dopravu k nám. I když to se již brzy změní, neboť zavádíme službu Zásilkovna, která umožňuje vrácení přes některou z výdejen zdarma.

Že si opravdu vážíme zákazníků je asi nejlépe vidět na tom, že fungujeme již 14 let a tohle je první nedoporučující recenze tento rok.

Super den přeje Jiří, majitel Boardmania.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží bylo uvedeno skladem, po objednávce mi druhý den z obchodu volali, že zboží nemají.
    • Zboží bylo uvedeno i nabízeno jako komplet, bohužel k sobě úplně nepasovalo. Snb byl nový model, vázání starší model, proto bylo namontování trošku komplikovanější. Doporučuji nenabízet jako komplet.

Reakce obchodu Boardmania.cz

U snowboardu a vázání je rozdíl stáří 1 rok, ale obojí je od Burton a používá systém channel. Prohlašujeme, že komplet je 100% kompatibilní.

• Místo objednaných rukavic zaslali bundu.
    Rukavice nakonec zaslali, ty jsem ale společně s bundou vrátil a dosud jsem nedostal peníze zpět.
    Spamují mě nabídkami, přestože jsem se odhlásil z automatického zasílání nabídek.

Reakce obchodu Boardmania.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace při vyřizování objednávky. Peníze byly zaslány zpět 17.1., tak si prosím zkontrolujte váš účet. V naší databázi váš e-mail již není, takže od nás již žádnou nabídku nedostanete.

Sklamaný z produktu, velice lacná napodobenina, keby ste sa posnazili so štítkami a odparanim pôvodného, nie odstrihnúť ho a nechať trčať kus pôvodného a prešili kópiu Trashers loga nemuseli by sme na nic prist, no po takto okatom a odflaknutom pančovani som sklamaný.Sorry, držím palce a veľa štastia v biznise.

Milý Boris,
    žádné fejky neprodáváme, nikdy jsme neprodávali a nikdy prodávat nebudeme. Pokud si myslíš, že produkt je fejk pošli ho zpět, vrátíme ti peníze.
    Tady je reakce oficiálního distributora Thrasher Magazine do Čr.
    Jan Lankaš - jako oficiální distributor značky Thrasher v ČR, prohlašuji že značka Boardmania je pravidelným odběratelem a prodejcem originálního zboží Thrasher v ČR.

My prosíme o zaslání fotografie do emailu [email protected]
    Děkujeme

Neschopný e-shop, komunikace na bodě mrazu. Poslali mi menší velikost vázání na snb, bez jakéhokoli upozornění. Kompenzace nulová. Naposledy....

Reakce obchodu Boardmania.cz

Kláro, mrzí nás Vaše hodnocení jako neschopný. Opravdu se snažíme, ale někdy se prostě ve skladu spleteme a pošleme jinou velikost. Také nevíme, proč píšete kompenzace nulová, když jsme nabízeli vyzvednutí u Vás doma a samozřejmně vrácení peněz.

zoufalost! Udělali chybu v záměně zboží a neumí to vyřešit, na maily neodpovídají, po tel.urgencích posílají absolutně scestně správnou věc na dobírku s nadhodnocenou cenou o 300%, a to danou věc ode mne měli zaplacenou..

Reakce obchodu Boardmania.cz

Omlouváme se, omlouváme se a ještě jednou se omlouváme.

Poslali jsme jinou barvu žabek a když jsme posílali ty správné načetla se nám do etikety dobírka z původní objednávky a my si toho nevšimli.

Ovjednala jsem si batoh, mela jsem ho na sobe jednou a uz se pare. Na reklamaci ale nemam cas.

Reakce obchodu Boardmania.cz

velmi se omlouváme za výrobní chybu výrobce. Avšak, pokud si najdete čas, rádi Vám batoh zdarma vyměníme nebo vrátíme peníze.

Hezký den
    Boardmania.cz

• omezená komunikace v případě navrácení zboží a zaslání peněz na účet

kdy ptáčka lapají hezky mu zpívají

Reakce obchodu Boardmania.cz

Mrzí nás Vaše nedoporučující recenze. Opravdu jsme se snažili Vám peníze co nejdříve vrátit, ale v vrácené zboží nám přišlo teprve 3.2. Bankovní převod trvá 1 až 2 pracovní dny a technicky prostě není možné mít do 3 dnů peníze zpět na účtu. Děkujeme za pochopení.

Zboží jsem v obchodě Boardmania objednala, během chvíle mi byla objednávka potvrzena a vzápětí přišla výzva k vyzvednutí. Zboží jsem si osobně vyzvedla, ale po pár minutách jsem si všimla, že hodinky (= objednané zboží) nefungují. Hodinky jsem vrátila a bylo mi slíbeno, že se podívají, co je s nimi za problém, a druhý den se mi z obchodu ozvou. Druhý den jsem nakonec obchod telefonicky kontaktovala sama, odpověděl nepříjemný muž, že se na to podívá a ozve se mi. Do dnešního dne (cca po 10 dnech) se mi nikdo ani neozval. Obchod v žádném případě nedoporučuji.

Reakce obchodu Boardmania.cz

závada na hodinkách byla vybitá baterie. Měli jsme je na skladě delší dobu, také proto jsme je prodávali se slevou 30%. Objednání a výměna baterie trvala déle než jsme očekávali.

Peníze jsme Vám vrátili hned při návštěvě skladu.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace. Hodinky máte připravené na výdejně.

S pozdravem, Michal Beran
    Boardmania.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• žadné
    • Takové že si obědnate věc a dojde vam uplně jina !!!!

Děs a hruza obednal jsem si čepici a došla mně uplně jina a nikoho to nezajíma tak sem volal na to číslo kde jsem ji kupoval a tam same sliby a že ta čepice kterou jsem si obědnal už není a tak tak sem říkal že ji vratím a pan mně řekl že ke mně dojede ppl a zebere si čepici na zpět že dojede v utery nebo ve středu je středa a nikdo nic nezajem už nikdy více !!!!!!

Reakce obchodu Boardmania.cz

omlouváme se chybu expediční jednotky, bohužel došlo k záměně barev Vámi objednaného kulichu.

Přepravní služba byla objednaná na středu, bohužel přepravce nestihl kulich vyzvednout.
    Dnes kulich převezme a do tří dnů Vám vrátíme peníze na účet.

S pozdravem Boardmania.cz

kdyz si objednam dva balicky proc me to daji do jedno proc to udelali kdyz si to zakaznik nepreje

Reakce obchodu Boardmania.cz

velmi se omlouváme za chybu expedičního jednotky.
    Vždy když nám přijdou během jednoho dne dvě objednávky na stejné jméno, zákazníci si vždy přejí objednávky sloučit, skrz ušetření za dopravné.

Michal Beran
    Product Manager Boardmania

• komunikace a neochota pana Berana

Reakce obchodu Boardmania.cz

bohužel Vaše emailová objednávka obsahovala velikost která již nebyla skladem, nebyla viditelná na e-shopu ani skladem u dodavatele, tudíž jsem Vám nemohl vyjít vstříc. Můj odkaz a tabulka velikostí směřovala na jiný produkt, dle Vaší úvahy jste objednal úplně jiný produkt.

Michal Beran
    Product Manager Boardmania