• super ceny
    • nevím o ničem

Nákup doporučuji, jediné, co mě nemile překvapilo, že při vrácení zboží mi nebyla vrácena částka i za poštovné...což na jejich stránkách píší, že hradí i toto.

• výrazně nižší cena vybraného zboží než v jiných e-shopech s obdobným sortimentem
    • bohužel špatná komunikace se zákazníkem, objednávka mi byla potvrzena až po tom, co jsem ji 2 dny po objednání zboží musela, nejdříve mailem a pak telefonicky, urgovat; dobrý dojem také příliš neudělaly pravopisné chyby v e-mailech,které jsem při komunikaci s obchodem obdržela (např."platebníma údajema", "peníze nepřišli", "zítra by ste jí tím pádem...")a to, že nebyly e-maily podepsány celým jménem toho, kdo je psal.

nejnižší cena vybraného zboží, i přes počáteční špatnou komunikaci a nutnou urgenci potvrzení objednávky, mi obchod nakonec stihl zboží dodat včas

• výhodné ceny

• při vyzvednutí kvalitní obsluha - ochota
    • nevím o žádných

s nákupem jsem byla spokojená, dodací lhůta krátká, příjemná obsluha

Celkově jsem byl spokojený s dodáním, zboží dorazilo nepoškozené, dobře zabalené, až na to že v krabici byly obaly od jídla od McDonalda, za to bych někoho pochválil.

• V celku spolehlivý obchod
    • hodně značek
    • malý počet druhů zboží

Přes problémy s dohledáváním platby bylo jinak vše O.K.

• výhodné ceny
    • možnost osobního odběru zboží
    • velká síť odběrných míst
    • špatná komunikace

Zboží dorazilo v pořádku, nicméně ne tak rychle, jak je avizováno na www stránkách. Na mailový dotaz jsem nedostal žádnou odpověď. Po telefonu mi neřekli, kde se vlastně zboží nachází, a že si mám zkusit zavolat na odběrné místo (tam už to bylo lepší).

Celkově ale spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsem na zboží nespěchal, tak jsem s pozdějším dodáním neměl žádné obtíže.

• Kvalita zboží,velký výběr,dobrá komunikace,rychlost dodání
    • Zatím nevím o žádných

• Můžu si v klidu doma prohlédnout nabídku a vybrat si. Na stránkách se člověk za chvilku zorientuje, i když to nejsou nejpřehlednější stránky, na kterých jsem nakupovala.
    • Co mi nejvíc vadilo bylo to, že mi došla smska, že zboží už je na výdejním místě. Když jsem ale došla do obchodu 2 hodiny poté, batoh, který jsem objednala, tam nebyl, prý to takhle dělávají, že napíšou brzo, kdy ještě objednávka na výdejním místě není. Takže jsem si musela pak zajít za pár dní do obchodu, jestli tam objednávka už je, nebo ještě není.

vše v pořádku

• Rychlejší než blesk

Výborný obchod, který dodrží to, co na svých stránkách slibuje. Doporučuji.

• V obchodě jsem si kupovala sluneční brýle, hned druhý den po mé objednávce, jsem si brýle mohla vyzvednout na výdejním místě - to považuji, tedy kromě ceny, která byla také dobrá, za výbornou věc, nemusíme platit poštovné a zboží Vám připraví na výdejním místě
    • Ceny a výdejní místa,rychlost vyřízení objednávek

Obchod určitě doporučuji

Nákup v pohodlí a v pohodě. Doporučuji.

• Slabina je dopravní společnost

• Vsechny
    • Zadne

Doporucuji

• Rychlost dodání, příznivá cena
    • Menší průtahy při odstoupení od smlouvy.

Rychlá reakce, dodání do druhého dne. Příznivá cena.
    Doporučuji.

Dobrá přehlednost stránek, dobrá komunikace a rychlost doručení zboží mě přesvědčily o kvalitách obchodu Boardcentrum.

super, nakoupim znovu