Hezké šperky doporučuju.

• Nevím ...
    • VŠECHNO ŠPATNĚ. Je nesmírně těžké zjistit v jakém stavu je objednávka, kdo vlastně o ní něco ví, kde se zboží nachází atd. PRAKTICKY COKOLIV ! Telefonoval jsem na několik čísel a naprosto nikdo netušil kde se zboží nachází a také kdo by o tom cokoliv věděl.

NEPROSTO NEDOPORUČUJI !!!

Vhodné jedině pro jedince s detektivním talentem a neomezeným časem a také kreditem.

Platba předem jedině pro lidi, kterým nevadí, že zboží přijde za měsíc, nebo také nikdy....

• Dost spatne...bez jakkekoli reakce zbozi vubec nedorazilo!

• moje zboží obdržel jiný zákazník se kterým jsem si musela zboží vyměnit!

Naramok som objdenala a neprisiel vobec

• spolehlivost

vřele doporučuji

• Nedoporučuji

• objednala jsem a zboží nepřišlo
    • Zboží nepřišlo

zboží nepřišlo

• špatná komunikace
    • nedodání zboží

Objednala jsem náramek, který nedorazil ani po 14ti dnech, musela jsem sama volat abych zjistila, že jim ho neposlali. Přitom byl celou dobu na webu inzerován že je skladem.
    Určitě nedoporučuji!

• Naprosto nedoporučuji !!! objednala jsem si přes tento internetový obchod hodinky značky Michael Kors, nositelné byly cca týden, poté se mi rozbil u hodinek kovový náramek. Hodinky jsem poslala zpět prodejci, který mi po třítýdenní lhůtě zavolal že hodinky opravit nejdou ani nejsou schopni zajistit náhradní díl u hodinek.
    • Vůbec by mne při koupi této značky a hodinek ( kór při takové ceně ! ) nenapadlo, že prodejce není schopen zboží opravit či zajistit náhradní díl na hodinkách.
    • Poslali mi hodinky zpět ve stavu, v jakém jsem jim je posílala já.
    • A to nemluvím o tom že je opravdu těžké se do tohoto obchodu vůbec dovolat!!! Za mě tedy už nikdy více !!

Nespokojenost na všech frontách !

Reakce obchodu Šperky a bižuterie

chápeme Vaše rozhořčení, ale nelze reklamovat zboží, které není dodáno v úplném stavu. Takové zboží bohužel dodavatel nevezme. I přesto jsme se snažili tuto situaci vyřešit a nechat hodinky opravit v některém z hodinářství. Telefonicky jsme Vás informovali, že zboží k nám dorazilo 31.8., tudíž se nemůže jednat o třítýdenní lhůtu vyřízení.
    Děkujeme za recenzi.

• Objednané zboží nedorazilo. Musela jsem po nějakém čase znepokojivě zavolat do obchodu. Tam mi bylo oznámeno, že mi zavolají za půl hodiny. Za dvě hodiny jsem zavolala sama a pak mi paní řekla že dodavatel zboží přestal dodávat .
    • Paní mi slíbila, že peníze mi budou vráceny. Zatím nic .
    • OPRAVA : Peníze mi konečně dorazily.

Nakonec vše dobře dopadlo, ale bylo to únavné tažení.
    Musím říci , že se zachovali poctivě !!!
    Je škoda, že si tento internetoví obchod kazí pověst zbytečnými prodlevami.

Reakce obchodu Šperky a bižuterie

děkujeme za recenzi, účetní měla bohužel dovolenou, poté peníze ihned odeslala. Jako omluvu jsme Vám poslali malý dárek.
    S přáním hezkého dne
    sperky-a-bizuterie.cz

• hledala sem slušný náramek za slušnou cenu i kvalitu a to mám
    • málo zboží

jsem spokojená jak želva,koupím ještě jeden a ještě sem dostala dáreček,milé!!!

• Dlouhá dodací lhůta.

• nevim
    • vše

• Kvalitni komunikace dekuji:)

Perfektni budu nakupovat tady jeste. Dekuji

• Skvělé ceny
    • Kvalitné zboží
    • zatím jsem žádné nenašel.

Můj názor na tento obchod je velmi pozitivní, určitě tu ještě něco nakoupím :) tento obchod doporučuji všem kteří hledají krásné zboží na nízké ceny.

• Velká přehlenost obchodu, možnosti platby i odeslání, krásné zboží.
    • Žádné jsem neobjevila

• Rychlé dodání, krásné zboží.
    • Nevím o žádné slabině.

Skvělý obchod. Doporučuji.

Reakce obchodu Šperky a bižuterie

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Pohodlnost nákupu z domácnosti
    • Objednané zboží nebylo na skladě a čekala jsem od 26.3. až do 8.4. než jej vyrobí.

Zboží které jsem si objednala, je krásné a určitě bych jej doporučila i dalším.