• po vrácení zboží nereagují již 3 týdny na email
    • telefonní číslo neexistuje
    • peníze zpět nemám :(

Nedoporučuji!

• Podvodníci, nic nekupovat. Zboží nedorazilo ani po 40 dnech. Na maily nereagují. Všechno nabízené zboží je z čínského e-shopu wish.com nebo z Aliexpress. Upozorním na ně ČOI.

Nedoporučuji!

• KDYŽ VÁM NEPOŠLOU ZAPLACENÉ ZBOŽÍ, TAK NIC
    • NIC TAM NEKUPUJTE. ZAPLATÍTE ZBOŽÍ, A ONI VÁM HO NEPOŠLOU A PAK ANI NEODPOVÍDAJÍ NA EMAILY. JSOU TO PODVODNÍCI!!!!!!!!!!

NEDOPORUČUJU!!!!!!!

• Jedine co maju kladne je siroky sortiment Len co ztoho ked ho nikdy nedostanete...
    • Absolutne SI nevazia zakaznikov!!!!!!...nedvihaju telefon!!!!!!neodpisuju na emaili!!!!!! A vy vlastne ani neviete CI mate na Tovar cakat alebo nie...prvy eshop ktory zaobchadza so zakaznikmi ako s handrami!!!!!!!

Nechcela som sem pisat Nic ale uz nemam trpezlivost v tomto eshope som urobila 3 objednavky...prva mi bola dorucena po vyse 45.dnoch na emaili odpisovali sporadicky ale aspon odpisali po par dnoch a ja som vedela ze mi objednavka pride aj ked nevedeli kedy...sice darcek k nakupu ako uvadzaju neprisiel ziaden pritom poznamenavam objednavka bola za 36eur co je nemala ciastka....druha objednavka uplna katastrofa !!!!!!!!!! Absolutne neviem CI mi vlastne pride cakam uz 35dni na mojich uz 6 emailov mi nikto neodpisal...volala som im 9x ani raz ma nedvihli!!!!!! Od objednania neviem Nic ako keby eshop ani neexistuje...moja druha objednavka bola za skoro 50eur a moja tretia objednavka takisto skoro za 50eur...dokopy som SI objednala Tovar za 140eur co Su nemale peniaze a Myslim SI ze SI Taky zakaznik zasluzi uctu...chcela som ich odporucit dalej ale potomto co SI Muslim ze mi Tovar ani nedojde a takto ludia mozeme cakat aj dva mesiace...konkurencia je velka urcite Tu NIKDY UZ NIC NEOBJEDNAM!!!!!!! radsej SI priplatim a kupim drahsie a budu kumne aspon ferovy...a nacapia SI ze posielaju na Slovensko ONI neposielaju nikam a bohvie CI aj Tovar objednali...LUDIA NENAKUPUJTE!!!!!!!!!!

• - zaplacené zboží neobdržíte
    • - nevrátí ani peníze

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Mate prosim nekdo s timto obchodem zkusenosti za posledni dobu?

• -Zaujala mě pestrá nabídka a zajímavé ceny,které mě sice překvapily,zejména u některých produktů.
    • -Po 33 pracovních dnech mi nebyl nikdo schopen sdělit, zda mi bude vůbec někdy doručena objednávka¨
    • -.Za celých 30 dní,které má tento e-shop v podmínkách dodání,jsem neobdržela jediný e-mail,jediný telefonát,absolutně nic.
    • -Na internetu objednáváme s manželem poměrně často,dosud jsme byli vcelku spokojeni,ať už se jedná o různý sortiment,ale tento způsob jednání jsme ještě nezažili.
    • -Naprostá katastrofa v době,jakou rychlostí se zlepšují internetové obchodní služby.
    • -neúcta k zákazníkovi¨

V žádném případě nedoporučuji!

• rychlost spolehlivost
    • asi žádné

Mohu doporučit

• Přehled zboží
    • Zatím jsem nic nezjistila

Přehled zbi9ží

• velký výběr bižuterie
    • produkty které již nemají mají označit,že již nejsou

nevím

• Nabízí vyzvednutí zboží v zásilkovně a hlavně mají velký výběr

Nemáte prosím zkušenosti s e-shopem www.goldalmond.cz? Našel jsem tam pěkné šperky a mají zajímavé akce. Jen si nejsem jistý. Tak raději sháním info.

• - příjemné vystupování po telefonu, když se zrovna dovoláte :-)
    • - na e-maily nikdo nereaguje?
    • - na tel. se dovoláte až po 15:00?
    • - nikdo Vám není schopný říci po 4 dnech jestli jim již platba dorazila na účet, potvrzení nechodí na e-mail (v e-mailu u platby jiné č.ú. než v příloze?)
    • - u zboží poznámka - skladem u dodavatele - dodací doba cca 14 až 30 dní (dle telefonátu s prodejcem), přitom na Seznamu nastaveno do týdne?
    • - po týdnu čekání přišel e-mail, že je objednávka stornována z důvodu, že zboží není momentálně skladem???
    • - na vrácení peněz čekám více než týden a nic... opět e-maily bez reakce a po tel. mi nikdo není schopen říci podrobnosti jen že se mi ozvou...

Ješte jsem snad nikdy nenapsal špatnou recenzi na internetový obchod, do teď jsem byl vždy spokojen a to nakupuji na internetu pravidelně, ale bohužel nesetkal jsem se nikdy s takovým chaosem jako u tohoto prodejce. Na e-maily nikdo nereaguje, na tel se dovoláte až po 15:00 a stejně Vám nikdo nic neřekne, jen že Vám do půl hodiny zavolají nazpátek a ono nic. Takže druhý den to zkoušíte znovu a znovu...

Pokud je nabízené zboží uvedeno skladem, očekávám jeho doručení zhruba do týdne, nikoli do měsíce!!!

spokojenost,doporučuju

Dost dobrý

• konečná cena včetně dodání oproti konkurenci
    • dodací lhůta, žádná komunikace se zákazníkem
    • ještě jsem nic neobdržela

náramek se mi líbil,cena byla přijatelná,proto jsem zboží objednala,bohužel obchod nemůžu doporučit,protože zboží dosud nedorazilo a nevím kdy a jestli vůbec dorazí.zákaz

• Zatím jsem bohužel velmi nespokojena, protože zboží nedorazilo.