Pružnost

Úžasný přístup a starost o zákazníka.

• Velkou nabídku, zajímavé koření.
    • Žádné.

Přijde mi hodně dobrý,dobré ceny.

Krém pleťový aloe vera 84% 113 g JASON - Bohužel jsem byla nemile překvapena po namazání tohoto krému na obličej - začal okamžitě pálit a objevily se rudé fleky. Nemám žádné alergie a v životě jsem neměla negativní reakci na jakýkoliv krém, byť byl víceméně chemický, obyčejný z drogerie, třeba i na ruce. Od tohoto jsem očekávala, že je přírodní a bezpečný. Používám tedy krém pouze na tělo a je to v pořádku. Jen mne překvapilo, že na něm není upozornění na možnou reakci.
    Děkuji za dárek ve formě kokosové vody.

• široký výběr
    • často je zboží y nabídky nedostupné

• Nevýhoda je jen to, ze jsem zvolila zpusob dopravy pres zasilkovnu a pri objednavce nebylo mozne zvolit misto dodeje. Po nekolika dnech mi tedy volal pracovnik, na jakou zasilkovnu chci zbozi dodat. Pohodlnější by bylo, kdyby se toto dalo zvolit jiz pri objednavce a clovek se nemusel zdrzovat telefonátem. Navic ne každý zveda hovory od cizich lidi. Jinak bylo vse v pořádku.

• byl poškozený obal - krabice

• široký sortiment
    • příjemná obsluha a komunikace
    • poradenství
    • nevím o žádných

skvělý obchod jak kamenný tak eShop. vse vždy proběhne rychle. doporučuji určitě.

• má zboží, které nikdo jiný nemá (kaštany)
    • o žádných po jednom nákupu nevím

obchod s ohledem na dobrou nabídku a bezproblémový nákup mohu doporučit

• Dobré ceny, kvalitní výrobky.
    • Nevím o žádných.

Skvělé vše, jsme velmi spokojeni.

• objednané zboží bylo za dobrou cenu

• Velké balení, čili omezení plastových sáčků a zbytečných obalů, bio kvalita, mnou vítané suroviny

• protože nabízíte
    • Quinoa červená z Bolívie, BIO 500 g
    • Quinoa černá z Bolívie,BIO 500 g
    • kterou mám velice ráda

Veliký nabízený sortiment surovin Vstřícné jednání Zcela určitě ano doporučila bych

Vše ok

• zdravá výživa
    • zboží běžně neseženu
    • nevím

doporučuji, lze koupit zdravou výživu a neběhat a pracně shánět po obchodech

• mnoho kvalitních produktů od kvalitních dodavatelů na jednom "místě"

pestrost v sortimentu a skvělá ochotná obsluha a komunikace se zákazníkem, kdy se snaží 100% vyhovět jeho přání, doporučuji :)

• Minuly rok som tu nakupoval casto a nebol ziadny problem.
    • Doba dorucenia, nepriek tomu ze u kazdeho produktu je napisane skladom, alebo expedujeme do dvoch dni.
    • Mizerna komunikacia, tovar mi tyzden nepride, a nikto sa mi neozve. Ked uz pisem sam tak sa omluvaju, napisu mi ze to pride v stredu a nakoniec doslo az vo stvrtok.

• Nabídka zboží
    • Osobní převzetí
    • Milý personál
    • U některého zboží vyšší ceny

S nákupem jsem byla vždy velmi spokojená. U chlazeného zboží, které není skladem je lhůta dodání 48 hod., což je dobré.

• nižší úrověň balení