• Spatna komunikace

Nedostal jsem objednane zbozi

• Sortiment
    • Dodaci lhuty

Prumerny

• Nelíbí se mi, že mě obchod nechá zaplatit celou objednávku aniž mi předem sdělí, že není kompletní.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Bohužel produkt který jste měla objednaný má krátkodobý výpadek u dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

tým internetového eshopu www.bioderma.cz

• dobré ceny
    • nemá zboží skladem

nemohu hodnotit, objednávku jsem musel zrušit, nebylo skladem

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou z důvodu výpadku u dodavatele.

S pozdravem tým e-shopu www.bioderma.cz

• malé skladové zásoby

Lepší je objednat na stránkách www.biodermacentrum.cz.

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky.

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz

• - Po posledním nákupu z 22.6.2014 žádné: zboží ani 7.7. nedorazilo - čili o rychlosti internetové objednávky se nedá hovořit, i přesto nebo právě proto, že byla částka uhrazena převodem z účtu.
    • - Nenabízí žádné benefity a výhody pro stálé zákazníky i přes poměrně větší jednotlivé objednávky (kolem 3000 Kč).
    • - Jedinkrát byla nabízena malá % sleva na další nákup, kterou ale nebylo možné uplatnit (nebylo možné zadat v následující objednávce), a to ani po telefonické konzultaci s obchodem - což nebyla druhá strana schopna vůbec vysvětlit.

Nedoporučuji - viz. výše uvedené důvody.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky. Zboží budeme expedovat v nejbližším možném termínu.

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz.

• přehlednost stránek
    • velký výběr sortimentu
    • Objednávka zboží byla před 14 dny - stále nedorazilo !!!

Reakce obchodu Bioderma.cz

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz.

• Vzhledem k tomu,že jsem u vás odebral zboží za několik desítek tisíc možná 100 tis. a nemám žadné slevy nedoporučuji vaš obchod jiným. M.Pátek

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale systém nedovede rozeznat počet objednávek u konkrétního zákazníka a generovat tak automatickou slevu. Jestliže u nás objednáváte často za větší obnos, je možné slevu řešit individuálně. Pokud nám napíšete na email [email protected], rádi s Vámi lepší podmínky domluvíme.
    Jako kompenzaci Vám zasíláme 5 %slevový poukaz na Vaší další objednávku.

S pozdravem tým internetového eshopu www.bioderma.cz

Bohužel z obchodu nedošla žádná zpráva o objednávce... takže dojem je špatný.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den. Po dokončení objednávky chodí zákazníkům automaticky potvrzující email o provedené objednávce.
    Pokud se tak nestalo, zkontrolujte prosím spamovou poštu nebo zda máte správně vyplněný email.

Děkujieme za pochopení.

• po 10 dnech od objednání zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, pokud nastal problém s Vaší objednávkou, kontaktujte nás prosím na telefonu 354 595 087, kde s Vámi vše rádi dořešíme.

S pozdravem tým internetového eshopu www.bioderma.cz

• Myslela jsem si, ze jako stranka pčímo bioderma, budou vyrobky levnejsi,ALE OPAK SE STAL PRAVDOU. SLA JSEM DO LEKARNY A JEN ZE ZVEDAVOSTI JSEM SE ODIVALA NA CENY A NA KREMU JESTE O 100KC LEVNEJIPLUS U TOHO DAREK

MYSLELA JSEM, ZE BUDE LEVNEJSI A JE DRAHY,DOPORUCUJI LEKARNU

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, jsme pouze prodejci této kosmetiky, nikoliv přímo výrobce - firma Bioderma.

Naše ceny se odvíjejí z nákupů od našich dodavatelů. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým eshopu www.bioderma.cz

• V nabídce je zboží, které již není možné dodat, je vyprodané.

Doporučuji lépe hlídat stav skladu, aby nebylo nabízeno nedostupné zboží. Když už k tomu dojde, je hloupé čekat 8 dní potom co zaplatíte a sama se domáhat nějaké reakce obchodu. Peníze mi byly okamžitě vráceny na účet, ale krém na opalování bohužel nemám.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nedodání zboží. Bohužel dodavatel nám již nebyl schopný požadované produkty z důvodu výpadku naskladnit. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem tým internetového obchodu www.bioderma.cz

Ačkoliv obchod uvedl, že zboží je na skladě, obchod zboží neexpedoval v garantované lhůtě. Poté, co jsem e-mailem objednávku stornovala mi bylo oznámeno, že dodavatel zboží zatím nedodal... :-(

• nabízí zboží, která nemá naskladněné, toto nedodá a dále nijak nekomunikuje

rozhodně nedoporučuji

• Bioderma je dobrá značka
    • nepravdivé informace na webových stránkách

Zboží jsem si objednala v pondělí s osobním odběrem v lékárně na Praze 3. Na webových stránkách píšete, že zboží budu mít do 24 hodin. Při objednávce mi stránka povolila platbu na místě. V úterý zboží po 24 hodinách nebylo v lékárně. Až pak mi někdo volal, že pokud mám osobní odběr, musím zaplatit převodem. V bance jsem zaplatila 70 Kč za vklad na účet. Kdybych to věděla, nezadávala bych platbu při osobním odběru a nemusela jezdit přes celou Prahu do lékárny. Do lékárny jsem chodila denně. V pátek ráno jsem volala přímo do Biodermy s tím, že stále nemám své zboží. Až v pátek mi řekl zaměstnanec, že zboží posíláte jen v pondělí a ve čtvrtek!?!?!? V pátek kolem oběda jsem volala přímo do lékárny a zboží tam ještě nebylo. Do rukou se mi dostalo zboží v úterý. Doporučila jsem vaše stránky kolegyním a na ně jsem dala i mailový kontakt. Budu jim muset doporučit asi jiný kontakt, protože to, co píšete na webových stránkách je klamání spotřebitele.

• Jinde byla nabídka za nižší ceny

• přehlednost
    • nedostatečné poskytování informací o stavu objednávky

• Spohlehlivost - budu proto nakupovat v tomto obchodě pravidelně

Potěšilo mě, že jsem tentokrát dostala zdarma jako dárek pleťovou vodu.

V tomto obchodě jsem nakoupila z důvodu poštovného zdarma. Za 3 emailové adresy jsem obdžela slevový kod na dárek zdarma. Proto jsem udělala ještě jednu objednávku. Bohužel opalovací krém, který byl předmětem dárku zdarma dorazil s prošlou expirací. Myslím si, že toto by si neměl profesionální obchodník dovolit, i když to bylo zdarma. Na email, který jsem na e-shop psala se nikdo nevyjádřil.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se, pokud Vám přišel prošlý výrobek. Kontaktujte nás prosím na telefonu 354 595 087, kde s Vámi vše dořešíme k Vaší spokojenosti. S pozdravem tým internetového eshopu www.bioderma.cz