Ani po třech týdnech zboží stále nedorazilo

• neexistuje

• Ani po týdnu od objednání a zaplacení kartou zboží nepřišlo.

Nekomunikují, ani když jsem jim napsal.

• Zboží nedorazilo, komunikace žádná

Zbozi nedorazilo a nedostala jsem ani zadnou informaci zbobchodu. Komunikace nula

• náhrdelník
    • náhrdelník přišel s nefunkčním zapínáním. Poslala jsem ho zpátky a nic se neděje. Ani se neobtěžujete napsat nebo omluvit za vadné zboží. A peníze zpět ještě taky nemám.

Dobře si rozmyslet co budete objednávat. Příliš vysoké ceny, které neodpovídají kvalitě vyrobků.

• Obchod nevrací peníze za vrácené zboží!
    • Vemi špatná komuikace!
    • Vyobrazené zboží ne vždy odpovídá dodanému zboží.

ZDE NENAKUPUJTE!!! Obchod nevrací peníze za vrácené zboží! A to ani po několikanásobné urgenci. Velmi špatná komunikace. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI !!!

Zboží stále nedodáno !

Nechci hodnotit obchod, ale jen objednávku, kterou jsem zde udělala a to na náramek. Skládal se ze tří různých náramků, z nichž bohužel ani jedna barva neodpovídá a nebyla podobná té na fotce v nabídce... takže ani jeden z náramků není ten, co jsem chtěla a ani jeden se mi tím pádem nehodí... Jsem velice zklamaná..... :( Už si nic neobjednám... :(

Zboží došlo poškozené, žádala sem o radu, jak mohu zboží vyměnit, nikdo mi neodpověděl. Následně sem zboží vrátila, nikdo mi neodpověděl a peníze mi nebyly vráceny.

• pareo je kazové, bílé fleky bez barvy...na mou žádost o reklamaci nikdo nereagoval

• neschopnost komunikace
    • neschopnost vyjít vstříc

Na webu mají poznámku, že je převzetí možné po dohodě také v jiných dnech. Jenže to by museli reagovat na pokus o smluvení jiného dne.

• peníze nevrací ani po 2 měsíčním urgování,rozhodně nedoporučuji!!!!!

obratem jsem zboží vrátila a peníze na účtu nejsou :-(

zboží bylo doručeno na špatné místo - zásilkovna - a dorazilo ve dvou zásilkách.

• ryhlké

• Levné
    • Kvalita vietnamské tržnice
    • Nepříjemný odér

• Zboží sice dorazilo ale obchod nereaguje na vrácení zboží a dosud mi nebyly vráceny peníze, bohuželze tedy nemohu doporučit

Nevrací peníze za vrácené zbozi

• Dostala jsem jiné zboží, než jsem objednala. Napsala jsem obchodu mail, ale nikdo se mi neozval a tak jsem vše řešila telefonicky. Objednané a zaplacené zboží zatím nedorazilo!

Teprve uvidím, zda obchod napraví svou chybu a pošle mi objednané a zaplacené zboží včetně poštovného za vrácení chybného zboží.

• přehlednost
    • Kdybych chtěla šálu z číny tak si dojdu k asiatům...

Eshop nabízející zboží made in P.R.C. :(((