• Pošlou email, že se objednávka zpracovává, ale přitom s ní nic nedělají, protože čekají až se jim na stejný směr nasbírá více objednávek.

Dobry den nerada pisu recenze ale u tohohle se neda objednala jsem si zbozi, u ktereho bylo dodaci lhuta 2-14 dni protoze to ukazovalo ze je to skladem... to by bylo fajn ale prisel jenom mail ze obrzeli objednavku a dal nic po skoro tydnu jsem volala a tam ze ano mame objednavku mail budete mit ve spamu ale tam bylo jen to ze objednavku obdrzeli. Po dvou tydnech zase nic napsala jsem mail zda ta postel bude nebo mam objednat od jinud a zase nic zadna odpoved zda zbozi dorazi nebo ne ani neposlany mail ze objednavka je potvrzena tak za mne spatny. Poslane Storno objednavky. A zase nic. Komunikace na bode mrazu...je to skoda ale nedoporucuji.

• Vše proběhlo, jak mělo

Rychlé dodání a dovoz až domů. Doporučuji.

• Rychlé dodání, perfektní komunikace s obchodem i s dopravcem. Zboží vozí i o víkendu a svátcích, tudíž jde pouze o domluvu, pokud si nemůžete vzít zrovna volno.

Super rychlost, zbozi dodane presne jak jsem si vybral, neni co kritizovat.

• Celková spokojenost, vstřícné jednání, rychlé dodání

NEZDŮVODNILI STORNO OBJEDNÁVKY.

5.4. 2023 jsem udělal objednávku a ani po týdnu mě nikdo nekontaktoval kvůli doručení. Jak dlouho budu na zboží čekat...? Katastrofa!

• Obchod vůbec ani po týdnu neinformuje zda zboží vůbec odešlou, příště s takovým obchodem končím

Byl jsem spokojen

• Obchod má veľmi slabú, až žiadnu komunikáciu so zákazníkom. Objednávku som nakoniec zrušil.

• Dlouhá dodací lhůta

• Přehlednost nabídek
    • Komunikace a ochota

Zboží přišlo rychle.

• Velká spokojenost proto objednáno znova

• Brzke doruceni

Žádná komunikace ani telefon neberou

• kvalita

• Zboží levné,rychlé dodání zboží.
    • Potahová látka je velmi tenká,absolutně nevhodná na potah gauče,navíc jeji povrch je velji neprijemny,má jemný chlup,který se při dotyku zadrhava o kuzi

Ackoli je zboží levné,tak kvalita neodpovídá ani nabizene nízké ceně.Koupila jsem si gauc s uloznym prostorem,je potažen nekvalitní a tenouckou latkou,navíc má látka jemny umělý chlup,nepříjemný na dotek,zadrhava se o kůži.Nedoporucuji.