• Ochota dopravců

Perfektní komunikace
    Super ceny

Široký sortiment, slušné ceny.

V objednávce jsem si nezadala odnesení do bytu, ale nakonec jsem to potřebovala. Řidiči měli zpočátku dost řečí, nakonec to odnesli s tím, že jsem musela zaplatit za odnos do 1.patra 950kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nelze hodnotit něco, co nemám. Po týdnu žádné onformace. U zboží, které je skladem by člověk čekal něco jiného.

• Nemohu hodnotit,zboží ještě nedorazilo.

• Už 3 postel a musím říct že i 150 kg na to lednu a urdzi mě to 2 postele pro deti super drží nevrze matrace po 1.5 roku žádné prolezeni a za tu cenu není konkurence komunikace s obchodem super
    • Žádné nejsou

Objednané pro holky 6 létě po 1 a půl stavposteli skvělí proto jsem objedná vyvsenou matrací pro 16 kluka a super příští nákup postele opět zase zde nabídka i pruzinovych neodskusene radši přednost matracim bez pružin a jsou skvělé

• Rychle jednani

Rychlé jednání.

• Po 5 dnech od objednání bez reakce na email a tel.

• Objednavka měla dorazit do 48 hodin. Byla na skladě. Obědnavala jsem už 15.6. a postel stale nikde. A obchod absolutně nekomunikuje. Takže člověk vůbec neví na čem je.

• Žádná
    • Nulová komunikace
    • Nedodání objednávky
    • Když už se po dvou dnech volání někdo obtěžuje zvednout telefon tak je arogantní a zdělí vám že si to máte koupit jinde.

Nejhorší obchod kde jsem zatím nakupoval,nejen že půl dne čekám na dodání objednávky dle SMS kterou stejně nedoručili pak se po 2 dnech konečně někomu dovoláte tak ještě lže že vám volal a že objednávku stornoval že si to máte koupit jinde.

• Vytvořil jsem si objednávku, chtěl jsem ji standardně zaplatit, ale nepřišla mi faktura, nebo platební údaje. Čekal jsem dva dny, pak jsem si objednal matrace z IKEI a dorazili mi druhý den. Spam jsem si samozřejmě zkontroloval.

Profesionalita

• Rychlé vyřízení objednávky .

Zkráceně, hrozný přístup k zákazníkovi.

rychlé vyřízení objednávky, doručení do týdne, zboží v naprostém pořádku.

• Privezli mi to presne na urceni den

• Pošlou email, že se objednávka zpracovává, ale přitom s ní nic nedělají, protože čekají až se jim na stejný směr nasbírá více objednávek.

Dobry den nerada pisu recenze ale u tohohle se neda objednala jsem si zbozi, u ktereho bylo dodaci lhuta 2-14 dni protoze to ukazovalo ze je to skladem... to by bylo fajn ale prisel jenom mail ze obrzeli objednavku a dal nic po skoro tydnu jsem volala a tam ze ano mame objednavku mail budete mit ve spamu ale tam bylo jen to ze objednavku obdrzeli. Po dvou tydnech zase nic napsala jsem mail zda ta postel bude nebo mam objednat od jinud a zase nic zadna odpoved zda zbozi dorazi nebo ne ani neposlany mail ze objednavka je potvrzena tak za mne spatny. Poslane Storno objednavky. A zase nic. Komunikace na bode mrazu...je to skoda ale nedoporucuji.