• nevyjadřujise
    • dlouha doba dodaní na zasilkovnu

nic

Reakce obchodu bezvaelektro

Dobrý den. 25.června 2013 jsme přijali Vaši objednávku lednice s nesprávně vyplněným objednávkovým formulářem, kde byla vyplněna volba částky za dopravu s nižší sazbou. Po telefonickém a písemném upozornění jste tuto objdenávku zrušila z vaší strany, že jinou dopravu neakceptujete.Tímto jsme objednávku stornovali a neodesílali. Můžeme doložit písemnou komunikaci. Přejeme hezký den. S pozdravem Slaběňák.

• nízká cena, ale ........
    • nesprávné informace

Zlaté kamenné obchody

Reakce obchodu bezvaelektro

Dobrý den pane Pavlatský. Reaguji na vaši negativní připomínku k dodání lednice Gorenje R 41228W. Došlo tady k nesprávné reakci na náš kamenný a internetový obchod. Po vašem objednání 15.1.2012 v 9:55hod jsem týž den volal zpět na váš uvedený telefon že lednici nemůžeme dodat z důvodu vyprodání. Navrhnul jsem vám náhradu R4121CW, že mají u Gorenje poslední kus. To jste si poznačil že se na to podíváte a pak jste se již neozval.Nato jste se ptal proč ji tedy uvádíme skladem. Já jsem odpověděl že máme na Heuréce psáno neznámá dostupnost. To se můžete přesvědčit u ostaního sortimentu, že to tak uvádíme. Taky na našich stránkách při vytvoření objednávky bylo psáno, že zboží je na dotaz do vyprodání. Jsme kamenný obchod a máme zboží v omezeném množství i přesto, že dodavatel tento model zrušil. Na internetovém obchodě uvádíme, že je na dotaz do vyprodání. Je to seriózní vůči našim zákazníkům. Toto jste si bohužel nevšiml a já jsem vám v ten den objednání do telefonu sdělil, že jste se díval na jiný obchod. Což jste taky potvrdil. Dodnes lednici některé obchody uvádí skladem. Je mi líto že došlo k nedorozumění. S pozdravem Leoš Slaběňák.