Velký sortiment za dobré ceny

Hezký den,

děkujeme za plné hodnocení. Jsme rádi, že jste s naší nabídkou produktů i jejich cenou spokojen.

tým Bexamed.cz

• Velmi ochotný personál a rychlá domluva, zboží doručeno do druhého dne včetně všech podkladů pro zaplacení. Doporučuji

Hezký den,

děkujeme moc za 100% hodnocení. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s naším zákaznickým servisem. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc, pokud je to v našich silách a možnostech :)

tým Bexamed

• Nakupuji pravidelně a vždy na jedničku
    • Rychlé dodání i komunikace
    • Zboží kvalitní a odpovídá popisu

Hezký den,

moc děkujeme za vypíchnutí předností nákupu v našem e-shopu. Tak hezké hodnocení nás obzvláště těší od pravidelného zákazníka.

tým Bexamed

• Skvělé zboží co jinde není k sehnání,za skvělé ceny. Rychle dodáno v pořádku.
    • Žádná.

Dobrý den, určitě se do obchodu rád vrátím a opět nakoupím. Děkuji a ze srdce přeji mnoho spokojených zákazníků a pevné zdraví v Novém roce 2024.

Hezký den,

děkujeme velice za ohodnocení našeho e-shopu plným počtem hvězd. Moc nás těší, že jste s nabídkou zboží a rychlostí dodání spokojen. A doufáme, že budete spokojen i v budoucnu.

I vám přejeme mnoho úspěchu a pevné zdraví v roce 2024.

• Výběr

Hezký den,

děkujeme velmi za plné hodnocení. Jsme moc rádi, že u nás opakovaně nakupujete a jste s našimi službami i produkty spokojen.

tým Bexamed

Rychlá dodávka. Vše bez problémů.

Hezký den,

moc děkujeme za 100% hodnocení. Obzvlášť nás takové hodnocení těší od zákazníků, kteří se k nám vracejí a objednávají opakovaně.

Budeme se těšit na další nákup :)

tým Bexamed

• čtou poznámky k objednávce
    • rychlé doručení

Hezký den,

velmi děkujeme za plné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s naším zákaznickým servisem i rychlostí doručení objednávky.

tým Bexamed

Kvalitní sortiment za velmi dobré ceny, super rychlé doručení, velmi vstřícní, určitě nakoupím znovu

Hezký den,

moc děkujeme za plný počet hvězd a krásné slovní hodnocení. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem a naším přístupem spokojená. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc, pokud je to v našich silách a možnostech.

Budeme se těšit na další nákup :)

Hezký den,

děkujeme za udělení plného počtu hvězd a vypíchnutí kladů nákupu v našem e-shopu.

• Rychlé dodání, dobrá cena

Hezký den,

děkujeme za plné i slovní hodnocení. Vážíme si, že jste si v předvánoční době našla čas pro sepsání výhod nákupu v našem e-shopu.

tým Bexamed

rychlé vyřízení objednávky, rychlé dodání

Hezký den,

děkujeme velice za udělení plného počtu hvězd. Těší nás, že jste byla s rychlostí vyřízení a doručení objednávky spokojena.

• konzultace na telefonu

Hezký den,

moc děkujeme za pochvalnou recenzi a plné hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojeni a že jsme mohli být po telefonu nápomocní.

tým Bexamed

Rychlé dodání. Rychlé jednání.
    Přehledný eshop.

Hezký den,

moc děkujeme za plné hodnocení a vypíchnutí kladů nákupu v našem e-shopu. Vážíme si, že jste si našel čas pro sepsání recenze.

tým Bexamed.cz

• Super , vše proběhlo v pohodě .

Hezký den,

děkujeme za 100% hodnocení a pochvalu. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen.

Budeme se těšit na příští objednávku :)

• široký výběr

Hezký den,

moc děkujeme, že jste si našla čas pro ohodnocení nákupu na našem e-shopu. Vážíme si toho a i těch 5 hvězdiček samozřejmě :)

• Poměrně rychlé doručení

Hezký den,

velmi si vážíme, že jste si našel čas pro ohodnocení nákupu na našem e-shopu. Mrzí nás, že dodání do 2 dní nebylo pro Vás dostačující. Snad se příště čas vytvoření objednávky sejde lépe s časem vyzvednutí balíčků přepravci v našem skladě :)

tým Bexamed

• Oproti jiným obchodům mají vše naskladněno a do 3 dnů bylo vše doma za skvělou cenu!

Hezký den,

děkujeme za plný počet hvězd a slovní hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení objednávky spokojen.

Rychlost, ochota, spolehlivost.

Hezký den,

moc děkujeme za udělení plného počtu hvězd. Jsme rádi, že jste byla s nákupem na našem e-shopu spokojena.

tým Bexamed

rychlé vyřízení objednávky a dodání

Hezký den,

moc děkujeme za 100% ohodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem spokojena.

tým Bexemad

Ryscholost

Hezký den,

děkujeme velice za udělení plného počtu hvězd a slovní hodnocení. Vážíme si toho, že jste si pro ohodnocení zkušenosti s naším e-shopem našla čas.