• Rychlost, vstřícnost, ochota personálu

Hezký den,

moc děkujeme za plné hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojen s nákupem v našem showroomu i kolegy, kteří vždycky rádi pomohou a poradí :)

• rychlost doručení

vše super díky moc JL

Hezký den,

my děkujeme za 100% hodnocení a že jste si pro nákup vybral náš e-shop.

Budeme se těšit na další objednávku :)

tým Bexamed

široký výběr, dobré ceny, rychlé doručení

Hezký den,

děkujeme za plné hodnocení a vypíchnutí pozitiv nákupu v našem e-shopu.

ok

Hezký den,

děkujeme moc za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

tým Bexamed

• Ověřili jsme si telefonicky, že lze zboží ihned vyzvednout.
    • Příjemná komunikace.
    • Rychle připravená objednávka.

Hezký den,

moc děkujeme za milou a detailní recenzi. Vážíme času, který jste si pro její sepsání vyhradila :) Těší nás, že jste byla s nákupem i naším přístupem spokojena.

tým Bexamed

• jediný prodejce v CŘ s některými produkty
    • produkty z US za dobré ceny
    • na webu ceny BEZ DPH

Hezký den,

moc děkujeme za pozitivní i negativní poznatky k nákupu v našem e-shopu. Obojí je pro nás důležité.
    Ceny bez DPH máme uvedeny na našem webu z toho důvodu, že velká část objednávek je B2B. Přizpůsobili jsme se tedy většině :)

Super, rychlost dodání

Hezký den,

moc děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že všechny kroky nákupu a doručení balíčku proběhly k Vaší plné spokojenosti :)

---

Hezký den,

moc děkujeme za plné hodnocení. Na komunikaci hodně pracujeme, takže jsme moc rádi, že jdou vidět výsledky :)

tým Bexamed

dobré ceny a výběr, rychlé doručení

Hezký den,

děkujeme za 100% hodnocení a vypíchnutí kladů nákupu v našem e-shopu.

tým Bexamed

Spokojenost, rychlé dodání bez potíží.

Hezký den,

Vaše spokojenost je naší radostí :) Moc děkujeme za plné hodnocení a slovní recenzi.

• Rýchle jednanie, doručenie aj mimo ČR

Hezký den,

děkujeme za pochvalnou recenzi. Pokud byste se s námi chtěla podělit, co konkrétně bychom mohli zlepšit, abychom dosáhli 100% hodnocení, budeme rádi za zpětnou vazbu :)

tým Bexamed

Obchod v pohodě, obsluha taky, vše vysvětlí a předvedou. Příště nakoupím zase, mám to tam blízko a při osobním vyzvednutí vím, že pohodlně zaparkuju.

Hezký den,

moc děkujeme za hezké a detailní hodnocení. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a že Vám kolega na showroomu poradil se vším, co jste potřeboval vědět. A držení si parkovacích míst pro naše zákazníky bereme jako samozřejmost :)

tým Bexamed

Koupeny čistící ubrousky na resuscitační figuríny PRACTI-MAN Wipes - čistící ubrousky 100 ks. V krabici jsou ubrousky BIOHAND DermoBac B, jsou parfémované a figurína má po jejich použí nahořklá ústa. Na ubrouscích je vyražené datum 230317. Datum výroby 2023 nebo 2017? Nebo datum spotřeby 2023 nebo 2017?

Hezký den,

mrzí nás, že nejste s dezinfekčními ubrousky na figurínu spokojena. Doposud jsme na ně neměli negativní zpětnou vazbu.
    Na sáčku je uvedeno datum výroby ve formátu rok-měsíc-den, takže ubrousky byly vyrobeny na jaře roku 2023.
    Ubrousky slouží k očištění celé figuríny po jejím používání, avšak při tréninku dýchání z úst do úst je doporučeno vždy používat dýchací roušky, aby nedošlo ke křížové kontaminaci mezi jednotlivými studenty.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mail [email protected].

tým Bexamed

Rychlé jednání, i v případě změny objednávky vstřícnost a bezproblémové vyřízení.

Hezký den,

moc děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší 100% spokojenosti.

tým Bexamed

• rychlé jednání, snaží se vyjít vstříc v co nejkratším možném termínu
    • odeslání zboží ihned, rozdělení objednávky pokud dané zboží není na skladě

Hezký den,

děkujeme za pochvalnou recenzi a plné hodnocení :) Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc, pokud je to v našich silách a možnostech.

Budeme se těšit na další objednávku.

tým Bexamed

vše v pořádku, rychlé doručení

Hezký den,

moc nás těší, že jste byla s nákupem spokojena a že vše proběhlo podle Vašich představ. A děkujeme za plné hodnocení.

Budeme se těšit na další objednávku :)

Vše OK

Hezký den,

děkujeme za vysoké hodnocení. Pokud byste se s námi chtěla podělit, co nám chybělo, abychom od Vás dostali 100% ohodnocení, budeme moc rádi.

První nákup, spokojená.

Hezký den,

velmi nás těší, že jste byla s nákupem spokojená. A děkujeme za plné hodnocení.

Budeme se těšít na nákup příští :)

tým Bexamed

• Rychlé dodání bez komplikací.

Hezký den,

děkujeme velice za 100% ohodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem v našem e-shopu po všech stránkách spokojená.

žádný problém

Hezký den,

děkujeme za plné hodnocení. Jsme rádi, že nákup na našem e-shopu proběhl bez problémů a k Vaší spokojenosti.