• rychla dodavka
    • eshop neumoznuje vraceni zdarma

eshop neumoznuje vraceni nevhodneho produktu zdarma, tak jako dnes jiz vetsina eshopu. Zbozi musim vracet na vlastni naklady….

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Neochota sa prispôsobiť požiadavkam zákazníka

..zboží zaplaceno...a zatím to nemám..

Reakce obchodu Bestgolf

Dohledáním bylo zjištěno, že daná nespokojenost se týká jiného golfového obchodu a recenze byla učiněna omylem. Mrzí nás to, snažíme se vždy poskytovat nejlepší možné zákaznické služby, ale za jiné golfové obchody odpovědnost nést nemůžeme.

• E Shop sice doručuje na Slovensko, no platba Vám přijde v českých korunách, nevíte tedy kolik mate uhradit eur aby to sedělo na obou stranách v daném kurzu. Dle jejich zprávy mi nijak nedokážou pomoci, jedině že bych měla účet v korunách což jako Slovenka pochopitelně nemam. Zboží objednam jinde kde mi vystaví platbu v eurech.

Zboží bylo odesláno až po telefonické komunikaci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Vsechno v poradku az na ceny. Zjistil jsem ze jeden z artiklu byl dvakrat drazsi nez v jinych obchodech.

Reakce obchodu Bestgolf

velice děkujeme za Vaši recenzi. Bereme ji jako hodnotnou zpětnou vazbu na základě které můžeme zlepšit naše služby k větší spokojenosti našich zákazníků.

Jsme rádi, že proces objednávky jako takový proběhl v pořádku. Co se týká cen, dodržujeme doporučené ceny od výrobců a snažíme se realizovat různé slevové akce. Ceny produktů pravidelně kontrolujeme a nastavujeme podle aktuální situace na trhu. Mohlo se však stát, že nám některý produkt unikl.

Pokud nám zašlete informaci o produktu, kterého se toto týká a sdělíte nám, kde jste ho našel za poloviční cenu, rádi daný rozdíl vykompenzujeme.

Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den.

Za tým Bestgolf.cz
    Marek Kuskov

• Nikdo me nekontaktoval, zbozi nedodano.

Reakce obchodu Bestgolf

Velmi nás mrzí, že došlo k dané situaci. Vaší objednávku jsme však zpracovali ten samý den po obdržení a na Váš e-mail jsme zaslali potvrzení, že zboží je připraveno na našem shopu k osobnímu vyzvednutí. Zkontrolujte si prosím spamový koš, je možné, že naše potvrzení skončilo tam. Vaše objednávka je stále u nás připravená a budeme rádi, pokud si je vyzvednete. Váš Bestgolf team.

• prehľadnosť
    • objednaný tovar nedošiel kompletný ,bez špecialnáho šroubováka sa palica nedá regulovať.Chýbal návod na nastavenia.

ťažko hodnotiť môj prípad mohol byť náhodný.
    Obchod vyžaduje príliš vela informácií a dôkazov..

Reakce obchodu Bestgolf

Za vzniklý problém se ještě jednou omlouváme, mrzí nás, že jste nebyl spokojen.

Dle informací od kolegyně je již vše vyřešeno telefonicky. Šroubovák na regulaci není u fervejovek a hybridů výrobcem dodáván. Standardní součástí je pouze u driverů. Na speciální přání zákazníka jsme však šroubovák schopni doobjednat i jednotlivě.

Věřím, že příště již naplníme Vaše očekávání a přeji krásný den.

Za tým Bestgolf.cz
    Marek Kuskov

• Již dvakrát jsem psala maila ohledně, kdy mi budou vráceny peníze za zboží, které jsem vrátila, ale do dnes mi nikdo neodpověděl.

Reakce obchodu Bestgolf

velmi omlouváme se za prodlevu v komunikaci. Podle informací našeho finančního oddělení Vám byl 26.6. vystaven dobropis. Ten se nám od Vás již v pořádku vrátil a je zařazen na zítra 27.6. k proplacení.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace.

Přejeme hezký den,

Bestgolf.cz