• Přišlo jiné Zboží, na telefon nelze dovolat, zatím nikde nereagoval na email

• Žiadna komunikácia , neviete na čom ste.

Po mojich 2 urgenciách som dostal oznámenie, že balík odišiel, no dodnes som ho nedostal. Objednávka-9.12.2022 , píšem 20.12.2022. Za dlhé roky moja najhoršia skúsenosť.

Dobrý den , podle sledování balíku byl doručen Číslo balíka GLS : 90356959460

• Špatná komunikace se zákazníkem
    • Výměna zboží na výbornou, změna doručení výborná

Špatná komunikace se zákazníkem, pokud zboží není na skladě, nedají vědět.Jak začnete atakovat e-mailem,tak se probudili....

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , u zboží bylo skladem 0ks tak jsme předpokládali, že stím počítáte , že bude delší dodání, po mailu jsme se dohodli na vyměně za zboží co je skladem a pak bylo odesláno obratem.

Zboží jsem objednala 12.10.2022 a dnes je 20.10.2022 a ještě nedorazilo! Hlavně z už se ptají na spokojenost. Už bych víckrát nenakupovala.

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , koupila jste zboží, které nebylo skladem, všechny cigarety byli na objednání do 10 dnů, po 8 dnech bylo odesláno a dnes Vám doručují.

• Od zaplacení objednávky obchod vúbec nekomunikuje.
    • A zboží taky ještě nedorazilo!

• Nedoporučuji, zásilka do dnešní doby nedorazila,tel nikdo nezvedá

Naprostý nezájem o zákazníka,převod peněz-nereagují,odeslání zboží-nikdo neví kdy,jedna velká hrůza.

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , o příchozí platbě neinformujeme a rovnou předáváme na expedici, o podání a doručování balíku jste byl informován.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Ze dvou objednaných věci dorazila jen jedna.
    • Za mě podvodníci

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , než začnete někoho obviňovat z podvodu možná by stálo zato napsat, zda někdo neudělal při balení chybu. Ale žádná zpráva od Vás nedošla, jen se snažíte škodit.

• Po objednání byla objednávka na webové stránce potvrzena, ale emailem ne. Až po dotazu do prodejny. Od toho okamžiku žádná další komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , koupil jste v pátek tudíž se zpracovalo až v pondělí , stav skladu byl 0ks tudíž se muselo objednat. Dnes bylo naskladněno a bylo i odesláno, pro rychlejší obchod zakupujte věci které jsou skladem pak je doručení do dvou všedních dnů.

• Žádná odpověď na odeslané emaily.

Žádná komunikace se zákazníkem.
    Nefunkční telefoni číslo do eshopu.

• Po obdržaní paralyzera som zistil,že je nefunkčný.

• Nepřišli mi s tím kožíškem jak bylo na obrázku přišli mi klasické a jednou jsem je zkusil a levé pouto se odtrhlo od toho řetízku a šli do koše zbytečně jsem za to zaplatil 223 Kč takže nedoporučuji

• To kovové vodotěsné pouzdro je plastové a není vodotěsné.

Některé položky na stránkáchse liší od toho co skutečně obdržíte.Viz.kovové,vodotěsné pouzdro,které není kovové ani vodotěsné a liší se i obaly. V podstatě se jedná o úplně jiný výrobek než jaký je zobrazen na stránkách.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Několik dní bez reakce obchodu, kontaktní tlf nedostupný, nakonec mail o zdražení o cca polovinu a objednávka zrušena "obchodem".... Ještě že jsem neplatil předem!!!

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , psali jsme Vám o chybě na eshopu, odpověděl jsem hned jak jsem přijel z dovolené:

omlouváme se, dnes bylo zjištěno, že systém eshopu měl poruchu a špatně počítal ceny zboží které bylo v metráži. Chyba je již opravena, ale objednávku musíme stornovat. Pokud máte o zboží ještě zájem prosíme o novou objednávku. za komplikace se omlouváme.

Žádný email žádná reakce

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , vaše objednávka byla na platbu předem. Žádná platba pod vaším VS nepřišla proto nebylo odesláno.

• přišlo mi jiné zboží než jsem si objednala, výměna nebyla možná protože už zboží nemají .
    • zboží přišlo ve špinavých a poškozených obalech

• Klamani zákazníka

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , děkujeme za reakci, ale po vánocích se bohužel může stát, že nějaká vánoční světýlka již nebudou byla dovolená a nikdo sklad nehlidal. Nabídli jsme Vám alternativu, tu jste odmítla. Nové budou až zase kolem září a stím bohužel nic neuděláme. Když zboží vyprodáte a dodavatel jich uklidí ze skladu to není klamání zákazníka, ale po vánocich by to měl každy pochopit. Přeji krásný den.

Náhradní baterie deklarovaná jako do autokamery DVR 25 sice za pouhých 45 Kč, s dopravou a balným cca 200 Kč. Do této autokamery ji nede dostat - je tlustší, přišla úplně vybitá a nejde již nabít. Vzhledem k nákladům reklamovat nebudu, ale nikdy si už na tomto e shopu nic nekoupím. Pro vysvětlení uvádím, že náhradní baterii pro tento typ autokamery nabízí pouze tento "seriózní" e shop, jinak nikdo. Proto jsem si ji objednal.

Reakce obchodu Berem.cz

Dobrý den , kdyby jste si přečetl reklamační řád, věděl by jste , že při reklamaci nic neplatíte. Pro zpětné zásilky si zasíláme vlastní dopravu. Mějte krásný den.