• Dlouhá dodací lhůta 14 dni

pěkné věci, v reálu ale zpracování i materiály dost pokulhávají... nechápu jak může mít nové zboží protrhlé dírky pro šňůrky a popraskané švy... docela jsem přesvědčen, že se nejednalo o nové zboží... což indikuje i komentář u zboží - objednávejte o 2 čísla větší (že by si to produkťačky vyzkoušely? No zřejmě všechny podle stavu). Škoda, měl jsem tam pro přítelkyni vyhládlých dalších min 5 kousků, ale asi by to byly vyhozené peníze.

Dobrý den pane Bečica,

trochu nechápeme Vaše hodnocení. Je to již podruhé, co nás hodnotíte negativně. Zboží je samozřejmě nové a opravdu si ho u nás nikdo nezkouší. Veškeré zboží, které od nás odchází je kontrolováno a je v pořádku. Co se týče kvality, zatím máme jen samé pozitivní reakce (viz. hodnocení níže). Také nechápeme, proč když je zboží údajně takto nekvalitní a poškozené, tak nám nechcete zboží vrátit, abychom Vám například vrátili peníze nebo vyměnili zdarma zboží za bezchybné. Vše hodnotíte průměrně, jak dodací dobu, přehlednost obchodu atd. Zboží bylo odesláno v ten samý den, kde byla objednávka uhrazena a ten samý den odcházela z výdejního místa Zásilkovny (63 minut po zabalení), kterou jste si vybral.

Váš BELER fashion

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• KDY MOHU OČEKÁVAT ZBOŽÍ?

Dle sledování zásilka byla vyzvednuta 21.12.2016:

I dle tel. dohody si nás pan Ponc spletl s jinou firmou.

tým BELER fashion

• zadne,pokud si zbozi nevyzvednete,tak vam nauctujou postovne a vyhrozuji ,pokud nezaplatite,tak vam to zvednou na vyssi castku a budou to vymahat soudne
    • ani jeden obchod tady nechce po zakaznikovy zaplatit postovne v pripade nevyzvednuti balicku,tento obchod nema nic spolecneho s profesionalnimi internet.obchody tady

absolutne neprofesionalni a nevyhovujici

Reakce obchodu Beler.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě, že si u nás zákazník objedná zboží na dobírku a následně si zboží nevyzvedne, způsobí nám tím škodu na přepravném, které jsme po Vás žádali uhradit. Uhradit tyto náklady považujeme za určitý projev slušnosti.
    Opravdu ale nevím, kde jste se dozvěděla, že částku chceme vymáhat soudně, nic takového zákazníkům neposíláme.
    S úctou,
    BELER fashion

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Špatná kvalita zboží

Reakce obchodu Beler.cz

mrzí nás, že nejste se zbožím spokojena. Kontaktujte nás na email [email protected] ohledně vrácení zboží.
    Hezký den, BELER fashion

Zboží neodpovídá fotografiji na stránkách,tygrované plavky s mašlí vypadají strašně,plácačka přes podprsenku místo mašle...nákup nás velmi zklamal...

Reakce obchodu Beler.cz

Dobrý den, zboží odpovídá fotografii na webu, jelikož máme jak fotku na modelce, tak reálnou fotku. Pokud jste nebyla s nákupem spokojena, nechápu tedy, proč jste zboží nevrátila ve 14ti denní lhůtě. Na rozdíl od ostatních prodejců máme reálnou fotku a nejnižší cenu a to na chlup stejného produktu.