• OBJEDNÁVAL JSEM MISKU S VLASTNÍM POTISKEM.
    • VÝSLEDEK NEODPOVÍDÁ CENĚ !!!!!
    • STEJNÉ FOTOGRAFIE JSEM POUŽIL U PRODEJCE “Fotohrnky.cz” A VÝSLEDEK BYL PERFEKTNÍ JAKO I VŽDY PŘEDTÍM :-). ZDE MĚ VŠAK VÝSLEDNÁ MISKA PŘIŠLA S FOTOGRAFIEMI TMAVÝMI I KDYŽ I V NÁHLEDU NA STRÁNKÁCH PRODEJCE BYL VÝSLEDNÝ NÁVRH V POŘÁDKU !!!!!!!
    • ZAPLATIL JSEM SI DORUČENÍ NA DOBÍRKU 59Kč PŘES BALÍKOVNU PŘI PŘEVZETÍ A NAKONEC JSEM MUSEL ZAPLATIT DOPŘEDU JINAK BY MĚ ZÁSILKA NEBYLA VYDÁNA Z ALZA BOXU, NELZE PLATIT PŘÍMO NA ALZA BOXU NA COŽ JSEM NEBYL PRODEJCEM DOPŘEDU UPOZORNĚN A TAK JSEM PLATIL ZA DOBÍREČNOU SLUŽBU 59Kč. KTERÁ MĚ ALE NEBYLA POSKYTNUTA !!!!!!
    • !!!!! PŘIJDE VÁM ODKAZ NA PLATBU DOPŘEDU V E-MAILU A V SMS ČÍM NAHRÁVAJÍ VŠEM ŠMEJDŮM KTERÝ POUŽÍVAJÍ STEJNÉ ODKAZY PRO PODVODY VŠEHO DRUHU. !!!!!!!

V TOMTO OBCHODĚ JSEM NAKOUPIL POPRVE A TAKY NAPOSLEDY !!!!!!!

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že potisk se Vám na misce nelíbí.
    Určitě nám prosím zašlete fotografii vady, abychom mohli reklamaci posoudit co nejdříve.

Ohledně platby na dobírku - myslíme, že tuto situaci jsme spolu již dostatečně řešili v opravdu vyčerpávajícím telefonátu.
    Snažili jsme se Vám vysvětlit, že pokud si objednáváte zboží do AlzaBoxu přes službu Balíkovna, na dobírku se platí online předem na odkaze, který Vám zašle Balíkovna.
    Na toto je upozorněno přímo při výběru výdejního místa a upozorňujeme na to i v našich FaQ na webu.

Upřímně nás mrzí, že potisk nedopadl dle Vašich představ a rádi bychom chybu napravili. Prosím pošlete nám foto vady na e-mail [email protected]

I my doufáme, že toto byla naše první a poslední spolupráce s Vámi. Věříme, že to bude pro obě strany nejlepší řešení.

tým Belabel.cz

• Trika pouze do XXL,, Nejsou pro normálně rostlé lidi. Tak triko je jen dekorativní pověšený a pověsené ve skříni za nemalé peníze . Ale perfektně zhotovené, Tk byh doporučil příště aspoň 3 XL.

Reakce obchodu Belabel.cz

děkujeme Vám za hodnocení objednávky.
    Trička máme i ve větších velikostech. U dámských triček máme i trička do velikost 3XL a u pánských triček až do velikosti 5XL.

tým Belabel.cz

Potisk trika se v podstatě po prvním vyprání (dle instrukcí správná teplota praní) sepral a vypadá jak po půl roce intenzivního nošení.
    Další potisk jsem zvolil u konkurence a tam je to bez problémů.

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že se Vám potisk takto sepral. Potisk by měl vydržet několik desítek pracích cyklů, bude se tedy jednat o výrobní chybu. Velice se omlouváme.
    Bude Vás kontaktovat naše zákaznické oddělení ohledně řešení reklamace.

tým Belabel.cz

Bohužel zboží stále nedorazilo. Napsali mi že přijde do 3 dní a už to bude týden a zboží nedorazilo

Reakce obchodu Belabel.cz

to bude asi nějaké nedorozumění.
    Objednávku, kterou hodnotíte, jsme odeslali 27.2. a 28.2. byla dodána poštou.
    Rádi s Vámi situaci probereme více do detailu, bude Vás proto kontaktovat naše zákaznické oddělení.

tým Belabel.

• Obchod nezasílá reálný náhled produktu

V náhledu při objednávání vypadala fotka dostačující, ale v reálu vypadala úplně jinak a zkazilo to celý dojem a reklamace není možná.

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že s produkty nejste spokojena.
    Nejsme si jistí, co přesně myslíte reálným náhledem produktu. Ale bohužel nelze fotit každou objednávku po jejím vytvoření. To bohužel není z kapacitních důvodů možné.
    Vaši objednávku jsem v systému prověřila a nenašla jsem, že byste nás ohledně reklamace kontaktovala.
    Pokud je s Vaší objednávkou cokoliv v nepořádku nebo máte pocit, že potisk neodpovídá Vašemu zadání, určitě kontaktujte naše zákaznické oddělení na e-mailu [email protected]
    Jak reklamaci řešit máme případně uvedeno i na našem webu: https://www.belabel.cz/faq.php?q=11

• Velmi nekvalitní zpracování

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že s potiskem nejste spokojená.
    Naše zákaznické oddělení Vás již kontaktovalo s možným řešením situace.
    Věříme, že se situaci podaří vyřešit k Vaší spokojenosti.

tým Belabel.cz

• Lháři, podvodníci není co jiného dodat

Opravdu nedoporučuji!!!! Podvod

Reakce obchodu Belabel.cz

opravdu by nás zajímalo, proč nás takto hodnotíte.
    Vámi objednané zboží dopravce v přepravě rozbil, nedoručili Vám ho a vrátili nám ho zpět.
    Okamžitě jak se nám vrátilo - 22.12. jsme Vám ohledně toho volali a dohodli se s Vámi na vyrobení a zaslání nového zboží.
    Bohužel 22.12. se již nový kus nestihl odeslat, což nás velice mrzí, ale co nejdříve Vámi objednané produkty samozřejmě dopošleme.

tým Belabel.cz

• na zboží bylo mnoho špinavých fleků !

Špinavé zboží

Reakce obchodu Belabel.cz

je možné, že se jedná o stopy z výroby. Podle Vašeho popisu se bude jednat o coating, který je vodou ředitelný a po prvním vyprání zmizí.
    Prosíme tedy o postup, dle instrukcí uvedených na příbalovém letáčku - textil před použitím vyprat. Vždy naruby, barevný na 30 stupňů a bílý na 40 stupňů.
    Na našich webových stránkách, v informačním e-mailu a i v příbalovém letáčku uvádíme, že textil je odesílán přímo z výroby a proto je vždy potřeba ho před použitím nejprve vyprat.
    Pokud byste na zboží zjistil jakoukoliv neodstranitelnou vadu, určitě nás kontaktujte na e-mail [email protected]

tým Belabel.cz

Chtěla jsem reklamovat a bylo zamítnuto. Výrobky přišly....grafika katastrofální. Firma mojee.cz mi úplně stejnou objednávku vyrobila kvalitně.

Reakce obchodu Belabel.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vámi objednané produkty byly vyrobeny přesně dle Vašeho zadání.
    Mrzí nás, že se Vám Váš návrh poté nelíbil, ale z tohoto důvodu bohužel není možné zboží vyrobené na míru reklamovat.
    Jsme rádi, že jste našla alternativu, která Vám vyhovuje. Samozřejmě každá firma pracuje s objednávkou maličko jinak, my na našem webu upozorňujeme, že návrhy jsou automaticky dále zpracovány systémem a nijak do nich zákazníkům nezasahujeme.

tým Belabel.cz

• Připlatila jsem si za grafickou kontrolu a stejně mi přišel hrnek s nápisem, který nejde přečíst

Reakce obchodu Belabel.cz

velice se omlouváme, pokud text na hrnečku neodpovídá Vašemu zadání.
    Abychom situaci mohli co nejdříve vyřešit, prosím, zašlete fotografii potisku s číslem objednávky na náš e-mail [email protected]. Naše zákaznické oddělení s Vámi případnou reklamaci vyřeší.

tým Belabel

Zboží mi nebylo doručeno, ani v prodloužené doručovací době, o které mně obchod informoval. Nikdo se ani neobtěžuje mne kontaktovat, přesto že mám zboží uhrazené. Příště si rozhodně vyberu konkurenci.

Reakce obchodu Belabel.cz

v systému vidím, že Vaše zásilka již byla vyzvednuta.
    Objednala jste si produkt šitý na míru, jehož výroba trvá 7-10 dnů, o čemž informujeme na našem webu a o čemž jsme Vás informovali i e-mailem dokonce dvakrát.
    Doufáme, že se jedná o nedorozumění a s produkty jste spokojená.

tým Belabel.

• male cislovani obleceni, nesedi

Reakce obchodu Belabel.cz

vaši objednávku jsme odeslali druhý pracovní den od objednání.
    Velice nás mrzí, že se dodání balíčku u České pošty takto protáhlo. Bohužel rychlost doručení zboží nemůžeme u dopravců nijak ovlivnit. Obzvlášť v tomto hektickém předvánočním období.
    U produktů je vždy uvedena tabulka velikostí, se kterou si rozměr textilu můžete překontrolovat.
    Pokud rozměry neodpovídají, jedná se o výrobní chybu a máte nárok na reklamaci.
    V tomto případě nás prosím kontaktujte na e-mail [email protected] a naše zákaznické oddělení s Vámi reklamaci vyřídí.

Přejeme krásný den,
    tým Belabel.

• Tri ze ctyr hrnku maji fotografii natisklou nakrivo

Reakce obchodu Belabel.cz

velice se omlouváme za chybu.
    Prosím, zašlete nám fotografii potisku na naši e-mailovou adresu [email protected].
    Naše zákaznické oddělení s Vámi reklamaci vyřeší k Vaší spokojenosti.
    Tým Belabel.cz

• Belabel jsem měl vždycky rád, odváděli skvělou práci.
    • Při objednávce tří trik, přijde každé s jiným rozměrem a někdy i barevností.
    • Už to není co bývalo. Doporučuji shopu, aby zkvalitnil služby.
    • Stránky s editorem vlastních trik by si zasloužil aktualizaci.

Reakce obchodu Belabel.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Zkontrolovali jsme objednávku, kterou hodnotíte. Každé tričko jste měl objednané v jiné barvě a dvou různých velikostech.
    Pokud velikosti neodpovídají uvedeným rozměrům na našem webu, určitě nás prosím kontaktujte na náš e-mail [email protected]. Naše zákaznické oddělení s Vámi situaci vyřeší.
    Doufáme, že Vám alespoň uděláme radost s tím, že již delší dobu pracujeme na aktualizaci celého našeho webu, je to ale hodně práce a na výsledek si ještě bude třeba počkat.
    Děláme ale vše proto, aby to bylo co nejdříve.

tým Belabel.cz

Rychlost dodání super, bohužel postisk na tričku je křivý

Reakce obchodu Belabel.cz

velice se omlouváme za chybu.
    Veškerý potisk je ruční a výroba a bohužel se někdy může stát, že umístění potisku může mít drobnou odchylku.
    Pokud je ale vidět na první pohled, že potisk je křivý, určitě neváhejte a kontaktujte naše zákaznické oddělení.
    Pro co nejrychlejší vyřízení reklamace nám stačí zaslat fotografii vady s číslem objednávky na náš e-mail [email protected].
    Naše zákaznické oddělení s Vámi poté případnou reklamaci vyřeší.

tým Belabel.cz

Objednala jsem si triko s vlastním potiskem, umístění a velikost potisku a vlastně ani vzhled trička neodpovídal návrhu. Obrázek byl větší, triko kratší. Byla jsem celkem zklamaná.
    Kvalita tisku ujde, odpovídá ceně.

Reakce obchodu Belabel.cz

mrzí nás, že tričko nesplnilo Vaše očekávání.
    Pokud je umístění a velikost potisku výrazně jiné, než jste si zadávala u nás v systému, určitě kontaktujte naše zákaznické oddělení.
    Abychom mohli situaci vyřešit co nejdříve, zašlete nám fotografii potisku s číslem objednávky na náš e-mail [email protected].
    Naše zákaznické oddělení Vás bude kontaktovat s možným řešením situace.

tým Belabel.cz

• Jeden hrnek vyšel tmavší, než by mněl být.

Kvalita není stoprocentní. Jsem trochu zklamaný. :-(

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že jste z výsledku zklamaný.
    Prosím, pokud máte pocit, že výsledek není takový, jaký by měl být, kontaktujte nás.
    Potisk nám vyfotografujte a s číslem objednávky zašlete na naši e-mailovou adresu [email protected].
    Rádi s Vámi případnou reklamaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

tým Belabel.cz

• Nízká kvalita textilu, levná umělá nepohodlná látka

Reakce obchodu Belabel.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu.
    Mrzí nás, že Vám produkt nevyhovuje. Složení materiálu je uvedeno na našem webu přímo u produktu.

otisk ke po 1. vyprání vydrolil

Reakce obchodu Belabel.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
    Reklamaci s Vámi již řeší naše zákaznické oddělení. Věříme, že se vše podaří napravit tak, abyste byla maximálně spokojena.

tým Belabel.

Objednan jen jeden kus ne 5. Nelze upravovat vel. tisku takže nevyhovující. Doba od predani dopravci ( balikovna)dost dlouha.

Reakce obchodu Belabel.cz

velikost objednaného zboží se dá navolit na našem webu ještě před objednáním.
    Případně nám požadovanou velikost můžete uvést do poznámky k objednávce.
    Bohužel, dopravci jsou před Vánoci velice vytíženi, a rychlost přepravy balíčků nemůžeme nijak ovlivnit.
    Na výběr máme i z jiných dopravců, výběr je na Vás.
    Pokud jste s čímkoliv ve Vaší objednávce nespokojena, můžete nás kdykoliv kontaktovat na adrese [email protected] nebo na čísle +420 222 744 135.