kvalita, rychlost, ochota

Na bílé kšiltovce byl černý flek od nálepky která byla rozmazaná a jelikož by se nestihla náprava tak jsem si jí vyčistila sama. Jinak práce super není to první obchůdek a zároveň ani poslední.

• spolehlivost
    • 0

• OBJEDNÁVAL JSEM MISKU S VLASTNÍM POTISKEM.
    • VÝSLEDEK NEODPOVÍDÁ CENĚ !!!!!
    • STEJNÉ FOTOGRAFIE JSEM POUŽIL U PRODEJCE “Fotohrnky.cz” A VÝSLEDEK BYL PERFEKTNÍ JAKO I VŽDY PŘEDTÍM :-). ZDE MĚ VŠAK VÝSLEDNÁ MISKA PŘIŠLA S FOTOGRAFIEMI TMAVÝMI I KDYŽ I V NÁHLEDU NA STRÁNKÁCH PRODEJCE BYL VÝSLEDNÝ NÁVRH V POŘÁDKU !!!!!!!
    • ZAPLATIL JSEM SI DORUČENÍ NA DOBÍRKU 59Kč PŘES BALÍKOVNU PŘI PŘEVZETÍ A NAKONEC JSEM MUSEL ZAPLATIT DOPŘEDU JINAK BY MĚ ZÁSILKA NEBYLA VYDÁNA Z ALZA BOXU, NELZE PLATIT PŘÍMO NA ALZA BOXU NA COŽ JSEM NEBYL PRODEJCEM DOPŘEDU UPOZORNĚN A TAK JSEM PLATIL ZA DOBÍREČNOU SLUŽBU 59Kč. KTERÁ MĚ ALE NEBYLA POSKYTNUTA !!!!!!
    • !!!!! PŘIJDE VÁM ODKAZ NA PLATBU DOPŘEDU V E-MAILU A V SMS ČÍM NAHRÁVAJÍ VŠEM ŠMEJDŮM KTERÝ POUŽÍVAJÍ STEJNÉ ODKAZY PRO PODVODY VŠEHO DRUHU. !!!!!!!

V TOMTO OBCHODĚ JSEM NAKOUPIL POPRVE A TAKY NAPOSLEDY !!!!!!!

Reakce obchodu Belabel.cz

velice nás mrzí, že potisk se Vám na misce nelíbí.
    Určitě nám prosím zašlete fotografii vady, abychom mohli reklamaci posoudit co nejdříve.

Ohledně platby na dobírku - myslíme, že tuto situaci jsme spolu již dostatečně řešili v opravdu vyčerpávajícím telefonátu.
    Snažili jsme se Vám vysvětlit, že pokud si objednáváte zboží do AlzaBoxu přes službu Balíkovna, na dobírku se platí online předem na odkaze, který Vám zašle Balíkovna.
    Na toto je upozorněno přímo při výběru výdejního místa a upozorňujeme na to i v našich FaQ na webu.

Upřímně nás mrzí, že potisk nedopadl dle Vašich představ a rádi bychom chybu napravili. Prosím pošlete nám foto vady na e-mail [email protected]

I my doufáme, že toto byla naše první a poslední spolupráce s Vámi. Věříme, že to bude pro obě strany nejlepší řešení.

Hezký den,
    tým Belabel.cz

• kvalitní zpracování potisku
    • přijatelné ceny
    • široký výběr produktů

Velice přehledné a intuitivní tvoření samolepek a jiných věcí.
    Spokojen i z cenou a mužů objednat po kusech.

• vstricna a rychla komunikace
    • moznost zaslani vzorku u vetsi objednavky
    • rychlost vyroby i doruceni

• Spokojenost
    • Kvalita

• rychlé doručení

• Komunikace, rychlost, kvalita. Avse na 1s*

• Kvalitní zpracování potisku
    • Rychlé zpracování objednávky

Od Belabel nakupuji už od r. 2014. Vždy spokojen. Rychle zpracují objednávku a potisky i produkty jsou kvalitní. Uživatelské rozhraní při vytváření vlastního produktu je jednoduchý a intuitivní.

Rychlé doručení, slušná cena a možnost vybrat si jakoukoliv svou fotku.

• Spokojenost

• Trika pouze do XXL,, Nejsou pro normálně rostlé lidi. Tak triko je jen dekorativní pověšený a pověsené ve skříni za nemalé peníze . Ale perfektně zhotovené, Tk byh doporučil příště aspoň 3 XL.

Reakce obchodu Belabel.cz

děkujeme Vám za hodnocení objednávky.
    Trička máme i ve větších velikostech. U dámských triček máme i trička do velikost 3XL a u pánských triček až do velikosti 5XL.

Přejeme hezký den,
    tým Belabel.cz

• Rychlé vyřízení i dodání do 3dnů od objednání vlastního potisku na trička
    • Nízká cena za vlastní potisk
    • Nízká cena za dopravu

• Rychlost dodání, kšiltovka s potiskem moc pěkná

• Shlédnutí samolepky grafikem
    • Kvalita samolepek - dobře se odlepují a nalepují
    • Možnost objednat samolepky na kusy
    • Jeden z nejlepších obchodů!
    • NIC!

Objednal jsem si několik samolepek. Grafik mě kontaktoval ohledně velkých samolepek větších rozměrů a upozornil mě na některé nedostatky. Já jej upravil, grafik obratem poslal návrh ořezu, který jsem schválil.