Obchod vše správne asi expedoval dle zpráv a docela rychle,ale doručení kvůli ČP neproběhlo správne.Balík leží úplně někde jinde.

Reakce obchodu Bazen-shop.cz

Dobrý den, zásilku jste si nechal poslat na poštu 69146 Ladná a Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí na poště Ladná 69146 tak tomu nějak nerozumím.

po objednavke mi napisali:nemáme,aj keď na webw ho mali

• neprofesionální jednání
    • mizerná komunikace

Set bazénu byl v době objednání skladem. Po opakované urgenci, zjištěn že skladem není a že bude poslán až po týdnu. Po dlouhém čekání dorazil totálně poničený balík. Bazén v podstatě čouhal z poničené krabice, byl podřeny. Příslušenství vypadlo.

1. o bjednavku jsem poslal ve středu 4.7. a ihned banovním převodem zaslal peníze. V podělí 9.7. byla objednávka označena jako "čeká na zaplacení". Až po urgenci a zaslání potvrzení banky byla platba dohledána.
    2. ačkoli bylo zboží označeno jako dostupné, trvalo další týden, než bylo odesláno.
    3. přesto, že na objednávce je vyznačena doručovací adresa (odlišná od fakturační), bylo zboží odesláno na fakturační adresu.

• Objednal jsem bazén s filtrací, bohužel v dodávce chyběla hadice k filtraci, obchod na upozornění o tomto nereaguje.

dodali mi jiné zboží, které jsem si neobjednal, nemají potřebu kontaktovat zákazníka a sdělit mu, že zboží které si objednal nemají a pošlou jiný výrobek

• Organizačně funguje dobře
    • Zboží jsem vrátil pro jeho špatnou kvalitu

• Jako obvykle pán píše skladem, přitom není schopen zjistit ani dostupnost natož dodat.

horrible

• katastrofální doba dodání

komunikace, dodání zboží nic moc

Dobry den jsem velice nespokojen . Objednal jsem si skimmer shine ,prktery je na obrazku a ma kryte srouby ,prisel skimmer v krabici shine ale vzhled olympic se srouby na povrchu . Ke skimmeru je v cene vratna tryska prisla spatna s vadnym zavitem takze nanic. No a hadice jsem si objednal modre a prisly cerne což by ani tak nevadilo ,ale tri veci z jedne objednavky jinak ci spatne mi pripada divne. Po tel . hovoru s majitelem bych mel veci ktere jsou spatne zabalit a poslat zpet a pak mi zase pokud rekl. uznaji poslou dobre ale jak kdyz mam vyrezanou diru na skimmer a vratna tryska je soucasti skimmeru ,bude pasovat novy skimmer? mam poslat jen trysku ? mam cekat tyden nez mi dojde zbozi tam a zpet a doprava ? takze jsem si koupil vratt trysku jinde a tento obchod urcite nedoporucuji taky pro zpusob jakym se mnou majitel hovoril po tel. pri prvnim hovoru mi rekl ze je doprava v cene coz jsem nalezl na heurece , ale jiz nestihne odeslat druhy den po objednani jiz doprava v cene neni a pri tretim tel a sdeleni problemu o vratne trysce, skimmeru a reklamaci byl velice udiven co vlastne chci .

• Prezentují výrobky které nemají

Když nějaké zbozí není, měli by ho vyřadit z nabídky.