Na stránkách inzeruji zboží a pak zruší objednávku,protože je bohužel vyprodáno,ale když se zaregistruji,budou chodit na e-mail aktuální nabídky.Tak když nejsem jejich zákazník (bohužel není)

No comment:-)

• po týdnu zapřeli mojí objednávku

V inzeratu uvedeno ze je zbozi skladem ale bylo ve skladu u dodavatele dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu BazarPNEU.com

na eshopu bylo uvedeno, že jsou skladem u dodavatele a pokud jsou tři dny dlouhá dodací doba, pak tuto negativní recenzi samozřejmě chápu.
    Portlík

Kvalita pneumatik je katastrofální - vůbec nešly vyvážit, nejraději bych zboží vrátil

Reakce obchodu BazarPNEU.com

kvalita pneu je uměrná ceně. U protektoru za 500,- Kč se dá předpokládat, že použijete větší závaží, než u Micheliny za 1500,-. Navíc u protektorů je zcela běžné, že se hůře vyvažují.
    Pneu lze vrátit do 14 dnů bezplatně vrátit. Po těto době je možno je pouze reklamovat.

• Objednal jsem si pneumatiky které měly mít na externím skladu . Ale objednávku mi zrušili.

• Spatna komunikace

Nenakupujte zde. Na webu nemaji aktualni udaje. Nekomunikuji.
    Na dotaz, zda muzou nabidnout alternativni produkt odpovedeli opet stejne, ze objednavka byla stornovana.

• Obchod nabízí něco, co neumí dodat. Jiný obchod mi zboží dodal bez problému.

Reakce obchodu BazarPNEU.com

Pneu byli bohužel v okamžiku objednávky vyprodány a nedali se doobjednat. Což se stává pouze ve vyjímečných případech, kdy je jen omezený počet pneu k dodání.

• neudava stari pneu (nenapadlo me, ze prodava pneu stare i 3 roky)

Pneu dorazily.
    Velmi me zarazilo, ze pneu jsou 3 roky stare (vyroba 2010). Toto by mel obchod udavat!
    Kdybych mel vice casu, pneu bych urcite vratil.
    Proto nedoporucuji.

Reakce obchodu BazarPNEU.com

Bohužel pneu nebyli skladem, přišli přímo od výrobce. Za to že nám Continental dodá 3 roky staré pneu nemůžeme a ani jsme si toho nevšimli. Jinak pneu se dají bez problémů vrátit. A ještě k problematice stáří pneu: je to pouze dezinformace, kterou vypustila česká media. Většina výrobců udává, že pokud pneu nejsou vystaveny slunečnímu záření, tak není problém s jejich kvalitou ani po 10ti letech.

• Pouze překupník, neumí ověřit DOT ani cenu

Reakce obchodu BazarPNEU.com

BOHUŽEL NEJDE OVĚŘIT DOT U PRODUKTU, KTERÝ NENÍ K DISPOZICI.