• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• poměr cena x kvalita
    • profesionalita
    • vstřícnost

Kupoval jsem klimošku v dubnu 2021. Po dlouhé době dodavatel na světové úrovni. Nemám co vytknout, vše naprosto perfektní. Doporučuji všemi 10!

• výběr klimatizací
    • cenová nabídka
    • perfektní a rychlé jednání
    • všichni pracovníci s nimiž jsem jednal milí a vstřícní
    • žádnou jsem nenašel

V obchodě jsem si objednal klimatizaci s montáží, včetně demontáže a odvozu klimatizace staré. Přestože jsem žádal přesně konkrétní typ, pracovník obchodu mi vytvořil několik cenových nabídek, abych si mohl případně vybrat. Výslednou nabídku jsme při následném telefonickém rozhovu ještě doladili. Termín montáže jsem měl prakticky za týden, montážní pracovníci přijeli takřka přesně v domluvený čas. Svou práci odvedli rychle a profesionálně, všechno vysvětlili, uklidili po sobě, navíc během práce v této složité době dodržovali hygienická opatření. Zkrátka za mně jen ta nejlepší zkušenost. Obchod vřele doporučuji. Jsou to vážně profíci ve svém oboru. Díky jim všem

EDIT: Ještě doplním posloupnost. 9.3.2021 objednáno, 17.3.2021 namontováno, 23.3.2021 firmou vyúčtován přeplatek a po sdělení čísla účtu obratem přistál přeplatek na účtě.

S TOUHLE FIRMOU PODLE MNĚ NEUDĚLÁTE CHYBU!

• Dobrý den, servis udělán v uvedený čas, chválím za krásnou práci a spolupraci:-):-D:-) Se zařízením jsem velmi spokojena.

V počátku vše proběhlo hladce, po telefonu vše pěkně vysvětleno, termín montáže domluven ještě v tomtéž týdnu, technici přijeli přesně podle domluvy a během 3 hodin odvedli moc pěknou práci.

Bohužel se ale stalo, že v nabídce, na jejímž základě jsem učinil objednávku, byla chyba, v jejímž důsledku vyšla instalace o 2600 Kč dráž, než podle mnou odsouhlasené nabídky stát měla. (Podle nabídky bylo v ceně 6 metrů připojovacího potrubí, správně prý měly být 3 metry). Na chybu jsem byl sice upozorněn, ale až ve chvíli, kdy jsem měl v bytě rozbalené obě klimatizační jednotky a dva techniky připravené klimatizaci namontovat a sám jsem si kvůli instalaci klimatizace zařídil den volna z práce, takže zrušení objednávky z mé strany v tu chvíli už nepřicházelo v úvahu.
    K mému pozdějšímu ohrazení se vůči rozporu mezi cenovou nabídkou, na jejímž základě jsem klimatizaci objednal (a kdyby byla správně, tak bych pravděpodobně objednal jinde), a konečnou doplatkovou fakturou se firma postavila odmítavě a ještě jsem si od nějaké labilní paní, která by nejspíš v zájmu samotné firmy asi neměla dostávat do ruky telefon, vyslechl, že se je snažím okrást o 3 metry potrubí. Na takové jednání asi není nikdo zvědavý.

Má zkušenost je tedy taková, že se tato firma k vlastní chybě neumí postavit čelem a nedodrží cenovou nabídku, na jejímž základě zákazník službu objedná, když v ní sama udělá chybu. Toto jednání považuji za jednání naplňující znaky klamání spotřebitele. Zákon o ochraně spotřebitele říká, že "Obchodní praktika se považuje za klamavou, pokud obsahuje věcně nesprávnou informaci a je tedy nepravdivá, což vede nebo může vést spotřebitele k rozhodnutí ohledně koupě, které by jinak neučinil.", což se v tomto případě přesně stalo.

EDIT: Obchodník se k jádru problému a svému klamavému a nezákonnému jednání ani nijak nevyjadřuje a v reakci uvádí pouze se záležitostí nijak nesouvisející komentář.

Reakce obchodu Baxx.cz

Každá naše zakázka má zpracovanou samostatnou nabídku. V ceně standardní montáže jsou kalkulovány 3m chlad.potrubí v ceně. V nabídce je uvedený předpokládaný počet metrů, s cenou za metr. Teprve po montáži se změří skutečná vzdálenost a zákazníkovi se vyúčtuje. Tento postup máme popsaný i v obchodních podmínkách a není s ním problém. Není možné odhadnout v nabídce skutečnou potřebu délky potrubí navíc za situace, kdy nám délku odhaduje zákazník po telefonu.
    Za vzniklé problémy se každopádně omlouváme. Tým Baxx.cz

Dobře a podrobně poskytnuté informace o výrobcích. Montáž proběhla naprosto v pořádku.

• komunikace se zákazníkem
    • vysvětlili mi vše, nerozumím tomu
    • slečna byla opravdu trpělivá
    • cena , kterou si mohou dovolit i důchodci

vřele doporučuji

• Rychlé
    • Profesionální
    • Kvalitní
    • Dobrá cena
    • Platba až po instalaci a vyzkoušení
    • Pečlivost
    • Instalace včetně úklidu

Zakoupil jsem klimatizaci včetně instalace. Měl jsem štěstí, že se uvolnil jeden termín a tak hned druhý den po potvrzení objednávky už jsem měl klimatizaci nainstalovanou a plně funkční. Instalaci prováděli dva skvělí a pečliví pracovníci, česky plynně hovořící. Vše udělali velmi pečlivě, uklidili po sobě. Pracovali rychle a kvalitně. Neúčtovali si žádné nesmyslné doplatky. Instalace čistá a pečlivá. Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Byl jsem velmi pozitivně překvapen.

• Cena oproti konkurenci
    • Rychlá a kvalitní montáž
    • Profi přístup pracovníků firmy jak při sjednávání tak montáží.
    • Montáž v ceně

V dnešní době bych řekl nadstandardní výkon, všech pracovníků společnosti.
    Po odsouhlasení nabídky, byl termín montáže do týdne. Montáž byla provedena dvěma pracovníky přesně na čas předešlé domluvy a naprosto profesionálními pracovníky firmy - tzv. "profi-pohodáři". Montáž velice rychlá, bylo mi doporučeno místo obou jednotek ( zda s tím souhlasím) a montáž začala. Po zprovoznění mi bylo vše vysvětleno. Pracovníky této firmy práce skutečně baví a bylo to na nich vidět.

Co mě v dnešní době zarazilo byl fakt, že jsem si vybíral mezi jednotkami model 2019/2020. Nakonec kvůli ceně, jsem si vybral klimatizaci s vnitřní jednotkou 2019. Následně mi ze společnosti zavolali, že bohužel tato již na skladě není, ale že mi nabízejí novější (tu 2020) jednotku za cenu té původní - pokud prý souhlasím. Vyvalil jsem oči jak žába na mouchu a samozřejmě souhlasil.
    Tedy opět neuvěřitelně vstřícný přístup.

Děkuji baxx

Obchodník doporučil jednoznačně typ - pomohl s výběrem, to už není v dnešní době běžné. Po drobném zaškobrtnutí při sjednávání termínu instalace vše proběhlo již perfektně - profesionální technici provedli kvalitní a rychlou montáž. Instalační služby jsou jednoznačnou výhodou tohoto obchodu.

• přijeli, nainstalovali, spustili, chladíme.

Doporučuji, všechno v pořádku.

• velký výběr klimatizací
    • vstřícné jednání
    • možnost vyzkoušení jednotky v showroomu
    • práce montérů a obchodního zástupce byla velmi kvalitní.

Věcné, velmi příjemné jednání., kvalitní, profesionální montáž, skvělá cena, dodrželi vše co řekli... Kéž by takto fungovala každá firma... :-)

• Všechno v pořádku

Všem doporučuji.

• Rychlé jednání

Doporučuji všem

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• dobré ceny
    • rychlá montáž
    • montážní technici jsou Češi - skoro zázrak

Montáž trvala 3 hodiny, všechno v pořádku.