Baterie neprisla.

Vážený Zákazníku,
    Litujeme, baterie již nebyly skladem dostupný. Je možné, že někdo objednal poslední kus dřív-
    Administrátor

• Přišla mi baterie, která vydrží bez použití telefonu tak do večera, když se dopoledne nabije na 100%. Takže jsem vlastně koupil stejně mrtvou baterii jako jsem měl !

Děkujeme za hodnocení.
    Baterie do mobilu netestujeme, ale měla bychom být v pořádku, jste první stěžující u tohoto modelu, baterie jsou naskladněny začátkem roku 2023.
    Doporučujeme zkontrolovat nainstalované aplikace, některé totiž doslova "vyžírají" baterky.

• Levné
    • Rychlé
    • Místo nové dodána 1,5 roku stará použitá baterie

Vážený zákazníku,
    Za prve, baterie EB-BG950ABE Samsung byla NOVÁ, poněvadž užívání bylo by vidět na konektoru.
    Za druhé, baterie může být vyrobena v roce 2022, oni se totiž jsou vyráběny v desítkách -stovkách tisíc a nelze očekávat že k prodejci baterie se dostane po měsíci od data výroby, samotná námořní doprava trvá 2-2,5 měsíce.
    Takové laické posouzení považujeme za nevhodné.

• Celkem rychlé vyřízení objednávky

Zboží se uvádí jako originální díl. Skutečnost v mém pripdade je taková, že baterie sice nese název Samsung, liší se ale kvalitou materialu, zpracováním a hlavně kapacitou. Po instalaci se ukázalo, že se jedna baterie s kapacitou kolem 1820 mAh místo inzerovaných / výrobcem daných 3000mAh. Další otázkou je, zda baterie je vůbec bezpečná při používání.

Doufám, že jedná o ojedinělý případ a ostatní výrobky prodejce odpovídají popisu.

• Baterie je nejspíš vadná,dlouho asi ležela skladem,pochopitelně bez dobíjení.Tím se rychle nabíjí,ale i vybíjí. Budu reklamovat

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Paní zákaznice zavolala nám, abychom informovala o problému.
    Skutečně, baterie byla do staršího modelu notebooku a delším skladováním mohlo dojit ke ztrátě daných technických charakteristik baterie. Skladem máme tisíce kusů, testování provádíme random.
    Se zákaznicí dohodli na vracení uhrazené částky. Čekáme na číslo účtu.
    Administrátor

• U zboží uváděného skladem čekali na dodání
    • "Originál" baterie Lenovo je ve skutečnosti padělek

Pochybný eshop, který na třech webech (NTLPrime.eu, BatterySpace.eu a Galax.cz) nabízí stejné zboží, ale vždy pod jinou s.r.o., přičemž jedna z nich je aktuálně v exekuci.
    Objednané zboží uváděné jako "ihned k odeslání" ještě neměli dodané od dodavatele, přišlo tedy se čtyřdenním zpožděním. Nakonec se ukázalo, že je "originální" baterie ve skutečnosti pouze čínský padělek s logem Lenovo.

• Dodání v bublinkové fólii
    • Dlouhá dodací doba
    • Není možnost Zásilkovny
    • Zastaralý vzhled

Nespoléhat se na dodací dobu co vám e-shop nebo Heureka píše, přišlo mi to o 2 dny déle.

• Objednané zboží nemají, posílají něco jiného a dělají ze zákazníka opakovaně hlupáky.

Zboží bylo vráceno.

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Zákazník patří do té malé skupiny arogantních zákazníků, přičemž nejhorší u arogantních lidí je, pokud se toto jejich chování spojí s pýchou. Panu bylo posláno přesně to, co bylo objednáno, jenže on to špatně přečetl.
    Arogance není ve společnosti oblíbená. Neexistuje mnoho lidí, kteří by arogantní chování druhých kvitovali, proto jsme rozhodli zachovat svoji důstojnost a konflikt vyřešit s grácií - vrátit peníze a nehádat se..
    Administrátor.

• Do obchodu se nelze dovolat na žádné ze 3 tel. čísel a zpět na zmeškaný hovor se nikdo neozve.

Prodávají i staré skladové zboží, funkčně už prošlé. Ty baterie správně akumulátory se dodávají normálně přednabité aspoň na 30 -60 procent a jejich udávaná životnost je max. 5 let pro vlastní postupné chemické znehodnocení v čase a také stejně počtem jejich dobíjení - využívání, udáváno že lze možno cca 1000 x dobíjet.

žádná komunikace, dlouhá doba od zaplacení po dodání/zatím žádná informace

• Cena za zboží
    • Inzeroval baterie jako skladem ihned k odesláni a trvalo jim více jak 24 hodin (objednával jsem ve všední den dopoledne a volali další všední den odpoledne) mi zavolat, že vlastně ty baterie nemají. Nabídli, že pošlou nějaké "servisní", které se měly lišit jen v tom, že nejsou v originálním obalu, ale obě baterie byly vadné. Musel jsem je tedy na vlastní náklady poslat zpět.
    • Účtovat si 6 korun za platbu kartou online mi v dnešní době u nákupu za víc než 4000 korun přijde ubohé.

Doručené baterie byly obě vadné. Jedna nešla nabít na 100% a obě se nečekaně vybily - jedna když ukazovala ještě 11%, druhá když ukazovala dokonce 33%. Komunikoval jsem ohledně toho s prodejcem, ale z jeho reakce, kdy mi jen stroze odpověděl, ať je tedy pošlu zpět, mám pocit, že je obratem prodá někomu dalšímu. Snad se mýlím.

Vážený Zákazníku,
    U mobilních baterií v případě reklamaci nevyžadujeme zasláni vadné baterie, jelikož jsou opatřeny naším ochranným štítkem.
    U jiných baterií samozřejmě vyžadujeme zasláni k nám. Reklamované baterie jsou následně buď recyklovány, anebo vráceny dodavateli.

• Nekomunikuje.

Koupil jsem baterii, je nefunkční. Nelze ji nabít a na obrazovce fotopřístroje neobjeví se ikonka stavu.
    Toto jsem emailem napsal prodejci, abych byl ubezpečen, že poslání baterie zpět bude řešeno. Týden a bez odpovědi. Tak to vypadá, že pošlu akumulátor a nebudu mít nic. Peníze (sice píší, že vrátí), ani akumulátor. Jen papír o odeslání.

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Zákazníkovi jsme se omluvili za opožděnou odpověď, baterií vyměnili. Vše proběhlo k oboustranné spokojenosti.

Zasláno vadné zboží!!

Děkujeme za hodnocení.
    Zboží nebylo vadné, při odeslání nalepily na zásilku špatný štítek, chyba byla napravená.
    Administrátor

Pravděpodobně poslali velmi starou baterii a ještě nejspíš neoriginální.
    Nabitá byla pouze na 40%.
    Má výdrž menší než osm let stará kterou jsem chtěl nahradit.
    Navíc nemá sériové číslo ani datum výroby.

Obchod reaguje okamžitě, zboží přišlo hned druhý den, cenově byl nejvýhodnější, avšak po otevření se na mne vyvalil zápach cigaret, a to tak silný, že byl cítit z odložené krabice do té doby, než jsem ji odnesla do kontejneru na papír. Myslím, že tento obchod si již příště nevyberu. Nesvědčí to o dobré hygieně prodejny.

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Děkujeme za hodnocení a námitky, dáme pozor na kouření v skladových prostorách.
    Administrátor

• Dlouhá dosaci doba, tyden.

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Za opožděné dodání se omlouváme, baterie byla expedována druhý den po připsaní částky na účet.

špatná komunikace

Reakce obchodu BatterySpace.eu

Pan si nechal objednat baterku přesně o Vánocích, tj 24.12. My jsme ukončili expedování již 22.12.
    Objednávka byla zadána převodem na účet, což pan učinil na Silvestra, 31.12.
    Baterie byla expedována 04.01.21.
    Samozřejmě o Vánocích nebo Silvestru když jsou státní svátky, obchodní komunikace je omezena.
    Pan si nechal objednat baterku za 96,-Kč, abychom ušetřil volil platbu převodem, a dopravu na uloženku, a to ještě v nejvytíženějším období, kdy kolabuje skoro každá doprava.

• Zaplaceny 2 Ks, dodávka pouze 1 Ks, zaplceny 2 Ks.Nikdo nereaguje
    • na reklamaci

Dodávka převzata v MALL Praha 5,Stodůlky, v balíčku 1 Ks, faktura na 2Ks,zaplaceny 2 KS.Po rozbalení potvrdila předávající, že v balíčku byl opravdu jen 1 Ks,Balíček i výrobek nafocen, potvrzen chybějící 1 ks o dodávka orazítkována pracovnicí MALL. Poslán reklamující e-mail. na prodávající firmu, do dnes se nikdo neozval.Dodáno 23.12.2020

Baterie do telefonu dorazila.
    Tak to by bylo asi tak vše.
    Po výměně baterie ve spec. obchodě mi nejde baterie po měsíci užívání pořád nabít na 100 %.
    Max. míra nabití je 90 %. Po odpojení z nabíječky kapacita baterie ihned spadne pod 68 % tam se sice udrží až do 20 % třeba 4-5 hodin, ale jakmile nabití baterie spadne na 20% okamžitě nabití z 20% hned spadne na tři %.
    Po výměně baterie jsem se pokoušel udělat tři nabíjecí cykly na 100% a vybití na 0%,nicméně neúspěšně.
    Po kontaktu mailem a otázce ,jak dlouho ležela baterie na skladě, žádná odpověď.

Vážený zákazníku,

Na váš e-mail vám byla zaslána odpověď, u baterií do mobilů a do notebooků nedoporučuje se nabíjet na 100%, tím může dojit k poškození článků.
    "Nenechávejte telefon nabít na 100 %
    Podle Cadexu nemusí být li-lon baterie úplně nabitá a není to ani žádoucí. I to totiž baterii „stresuje“ a může to vést k jejímu poškození. Aby váš smartphone vydržel nabitý celý den, připojte ho na nabíječku kdykoliv během dne, radí Cadex. Podle výrobce baterií je ideální telefon strčit do nabíječky, když ztratí zhruba 10 procent ze své původní kapacity."
    Nicméně jsme nabídli výměnu za nový kus.