• velmi dobré ceny
    • velký výběr autobaterií
    • přehledné stránky
    • info o tom, kde a co mají skladem
    • odeberou a zlikvudují starou autobaterii
    • po dohodě Vám autobaterii na místě vymění

Vše, co deklarují skladem mají skutečně k vyzvednutí. Objednávka i vyzvednutí proběhlo velmi rychle a spolehlivě. Daší objednávka bude opět sem (pokud bude skladem to, co budu potřebovat).

Rychlost a spolehlivost dodávky

• Kvalitní zboží za slušné ceny.
    • Nevím o žádné.

Kromě zboží bych ocenil i chování pána - prodejce v obchodě (poradí vysvětlí apod.). Prima je i dobrá dostupnost v centru Prahy (výdejna v Košířích), kde mají u prodejny i vlastní parkoviště pro zákazníky. Tento obchod určitě doporučuji k nakupování.

• už několikátý nákup - vždy bez problémů

• rychlost dodání, skvělá komunikace

rychlost dodání, skvělá komunikace, dobrá cena

• rychlé a levné

• velká obálka na malý produkt v 5ks, neúčtovali dopravu

• Nemám co dodat vyborny

• parkování přímo před prodejnou (pobočka Praha 5)
    • kontrola baterie na místě

• RVhle dodání

Vše jak má být.

Rychlé jednání, rychlé dodání.

• týden po zaplacení částky za objednané akumulátory za skoro šedesáti tisíc po mě ještě chtěli písemné závazné potvrzení mé objednávky ???!!!
    • abych se po uzavření objednávky a jejím zaplacení něco dozvěděl, musel jsem sám volat - chybí jakákoliv zpětná vazba o přijetí objednávky a termínu dodání...

Reakce obchodu Battery.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za objednávku. Velice si vážíme Vaší důvěry i Vašeho názoru, i když pravda, Vaše hodnocení nás mírně zaskočilo. Litujeme, že jste zklamaný naším postupem. Doufáme, že dostatečně obhájíme naše úmysly, a stále ještě doufáme, že se jedná spíše o nedorozumění. Vámi objednané zboží jsou poměrně speciální baterie, u kterých není obvyklá okamžitá skladová dostupnost v rámci ČR. Naše společnost uvádí dostupnost do 3 dnů. Tato dostupnost se samozřejmě týká minimálního množství a to 1ks, což je obvyklá poptávka koncových zákazníků pro takovýto typ zboží. A tento 1 ks náš dodavatel opravdu skladem má. Pokud by si jej zákazník objednal, tak jej do 3 dnů dostane. Situace okolo Vaší objednávky je odlišná. Vy jste objednávku vytvořil v množství 10 ks s dodáním na firmu. Jako podnikatel si musíte dobře uvědomovat, že když objednáte větší množství takovéhoto nestandardního zboží, bývá dostupnost delší. Tato skutečnost se potvrdila. Z toho jak uvažujete vyplývá, že zaplacením zboží akceptujete jakoukoliv dostupnost. Promiňte, ale takto to bohužel nefunguje. Zaplacením sice dáváte najevo vážný zájem, my však nemůžeme tušit jestli jste odhodlaný čekat týden, měsíc nebo rok, anebo jestli vůbec. I my jsme museli dostupnost zjišťovat u dodavatele, a na tuto informaci jsme čekali 3 dny. Z telefonátu nebylo úplně zřejmé, jestli na baterie budete chtít opravdu čekat nebo zda je případně zkusíte sehnat jinde a objednávku stornovat. Pozor prosím. Vás jako podnikatele nechrání naše obchodní podmínky. Ty se vztahují pouze na spotřebitele, nikoli na podnikající osoby. V tomto směru jsme se snažili se vyhnout komplikacím, či dokonce sporu, protože se mnoho zákazníků v takovém postavení domnívá, že mají stejná práva jako spotřebitelé. Snad jsme Vám tímto vysvětlením pomohli pochopit souvislosti. Po té co Vás kolegové informovali o dodací lhůtě, se pouze ujišťovali, že je pro Vás tato dostupnost přijatelná. Ještě jednou děkujeme za Vaší trpělivost, pochopení i důvěru. Budeme se snažit dělat maximum, abyste byl nakonec spokojený. Přejeme vše dobré. Tým Battery Import

• rychlé

• Velký výběr
    • na webu spousta informací
    • odborníci na prodejnách
    • výborný přístup k reklamacím/vrácení zboží

Objednal jsem baterii na motocykl podle velikosti, ale při rozdělání jsem zjistil, že baterie je v motocyklu umístěna naležato, tedy objednaná a vyzvednutá baterie nebyla vhodná. V obchodě mi ji vyměnili bez jakéhokoli problému

• Bezkonkurenční cena značkových baterek.
    • Okamžitá příprava k os.odběru.
    • Večer objednáno, ráno jsem si přijel.

O žádné nevím.

Rychlost dobré ceny

• Rychlost zaslání a dodání (doručeno přes Toptrans)

• Velmi rychlé dodání zboží, byl jsem mile překvapen, děkuji
    • Jeden den objednáš a druhý den máš
    • Nedá se nic vytknout.

• Velký výběr a dobré ceny , rychlost dodání