• Žádná zpráva a zboží taky není!!!
    jsem naštvaná !!!!

• standardní jako většina eshopů
    • Otevírací doba pobočky silně neodpovídá skutečnosti.
    • Výjimečně zavřeno je snad několikrát v každém týdnu.

Normální obchod, ale doporučuji nechat si zboží zaslat, před osobním vyzvednutím je nutné! kouknout se na web, jestli nemají "náhodou" zavřeno.

Dobrý den
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Na případné změny otevírací doby upozorňujeme zákazníky s předstihem jak na našich stránkách, tak i na naší pobočce.

www.baterie-do-mobilu.eu

Objednal jsem si baterii do i phone 3G, v telefonu vůbec nefunguje. Až na fórech jsem zjisti, že každá baterie má kód a musí tam přijít stejná jinak přístroj nebude fungovat, to by podle mě měl prodejce vědět a ne prodat "originál " baterii, která je de facto k ničemu. Baterka je v koši a už si nikdy u Vás nic neobjednám :(

Dobrý den
    Za komplikace se omlouvám, tuto informaci jsme opravdu neměli. Dosud naši zákazníci neměli s těmito bateriemi žádný problém. Baterii samozřejmě můžete zaslat zpět na naši adresu, vrátíme Vám uhrazenou částku v plné výši.

• nepřehledné internet. stránky

Dobrý den
    Děkujeme za Vaše hodnocení, bohužel z něj není patrné čeho přesně se Vaše kritika týká. Objednané zboží jsme Vám odeslali ještě tentýž den po přijetí objednávky a přehlednost obchodu zatím všichni zákazníci hodnotili kladně (především možnost vyhledání vhodné baterie podle typu telefonu). Pokud mi zašlete nějaké náměty na vylepšení, rád se nechám inspirovat.

• levné baterie
    • Nedodává zboží, které má být skladem a to 3 týdny!

Nikdy více!

Dobrý den
    Protože jste nereagoval na náš poslední e-mail, mysleli jsme si že o zboží už nemáte zájem. Chyba je samozřejmě na naší straně, měli jsme si to ověřit telefonicky. Za komplikace se omlouvám.

www.baterie-do-mobilu.eu

Baterie kterou jsem obdržel je nefunkční.Zřejmě stará nebo špatně skladovaná.Čekal bych že ten kdo se specializuje na baterie si je dokáže i přeměřit.

Dobrý den
    Baterie BL-4C, kterou jste u nás zakoupil, je jedna z nejprodávanějších baterií. Stáří baterie ani špatné skladování tedy pravděpodobně na vině není. Patrně se jedná o vadný výrobek, který vám samozřejmě bez problémů vyměníme, nebo vám v případě vašeho zájmu vrátíme peníze.