• Zásilka přisla v dobrém stavu poměrně rychle , ale bohužel ne kompletní . Měla jsem nákup 2700 kč a měla jsem dostal jako dárek placky na oblečení 3x a gumový náramek bohužel jsem je v balíčku nenašla což mě hodně zklamalo.

Dobrý den, Jitko,

děkujeme za recenzi, i když negativní - dovolte mi na ni reagovat. Dárky jste si u objednávky nevložila do košíku, je tam na přidání zelené tlačítko přímo v košíku - jak na placky, tak na náramek, zkuste se na to mrknout při nasimulování objednávky, nemusíte ji dokončovat, jen pro Vaše ověření, že to tak skutečně je. Dárky by byly v případě přidání do košíku viditelné i na paragonu, který dorazil spolu s objednávkou.

Máme rádi spokojeného zákazníka, proto tedy dárky dodatečně dopošleme poštou přímo do schránky.

S přáním fajn dne

• Ochotný personál
    • Zajímavé motivy
    • Nefungovala platební brána
    • Nefungoval výběr výdejního místa
    • Tisk je menší než na propagačním obrázku, videu
    • Kvalita trika průměrná

Velice ochotně mi personál pozdě odpoledne radil s technickými problémy u objednávky i ohledně výběru vhodného střihu trika.
    Doručené zboží je průměrné - nevýrazné barvy, menší obrázek. Chtěla jsem bomba trika jako hlavní dárek a udělal jsem z nich jen "maličkost" k hlavnímu jinému daru, protože na hlavní dar to němělo ten efekt a oslavenec by byl zklamán.

Máte super motivy, které jinde nenajdete, ale provedení je asi kvalitním tiskem (netuším, ještě jsem neprala), ale barvy nevýrazné, potisk malý. I když vím, co na obrázku je, musím se soustředit, abych např. přečetla menší nápisy a to jsem vybírala kontrastní podklady.

Dobrý den, Pavlo,

děkuji za recenzi. Co se týká platební brány a výdejního místa, tam bohužel nejsme schopni ovlivnit fungování služeb třetí strany (platební brána thepay a výdejní místa zásilkovny a balíkovny). I tak jsem ale kontroloval dostupnost obou služeb a kolem data Vaší objednávky k žádnému nedošlo. Pokud přese všechno nastane problém, určitě jej okamžitě dokážeme telefonicky vyřešit k Vaší spokojenosti.

Co se týká velikosti potisků - domníváme se, že jsou v dostatečné velikosti, někdy možná až naopak až příliš velké. U triček při nákupu je možné podívat se, jak přesně potisk vypadá (sítotisk). Chceme, aby zákazník věděl do čeho jde a proto vše fotíme na reálných modelkách. Fotky reálné velikosti potisku jsou pak vidět přímo u trička (sítotisk): vizte prosím všechna Vaše koupená trička a mikiny z objednávky:

tatrická masáž zasílám k porovnání digitálního tisku reálno sítotiskovou fotku: https://www.bastard.cz/panska-tricka/tatricka-masaz-modre-panske-tricko-1655/#gallery-1
    miluji tulení k porovnání: https://www.bastard.cz/damska-tricka/miluju-tuleni-bile-damske-tricko-3221/#gallery-1
    alkoholický kompas k porovnání: https://www.bastard.cz/panska-tricka/alkoholicky-kompas-modre-panske-tricko-2754/#gallery-1

Tisk samotný probíhá sítotiskem, což je nejlepší možná kvalita tisku, určitě se neopere, případně digitiskem. Barevnost je poté vidět též na zmíněných fotkách přímo u trička, přesně takováto barevnost by poté měla dojít k Vám.. Zákazník je pro nás na prvním místě, na kvalitě (materiál, tisk a barevnost) si dáváme opravdu záležet, ale posouzení je samozřejmě na Vás.

Pokud jste s tričky jakkoliv nespokojena, využijte prosím náš formulář na vrácení zboží (na zadní straně paragonu), pošlete trička zpět přes poštu či zásilkovnu a až dorazí, do dvou dnů vracíme peníze na účet. Vracíte-li trička s digitálním tiskem, pošlete je k nám prosím bez formuláře - https://www.bastard.cz/kontakt/

Případně mě prosím kontaktujte na [email protected] s informací, který potisk se Vám zdál konkrétně malý či problematický - klidně fotky prosím, podíváme se na to...

S přáním fajn dne

Michal, Bastard.cz

• Je možné jim poslat přebytečné peníze.
    • Nic za to nedostanete.

Objednal, zaplatil, nic nepřišlo, místo toho začal chodit spam.

Dobrý večer Vojtěchu,

kontroloval jsem Vaši objednávku dvou triček NYX číslo 5287762190, kterou jste provedl 13.2. v 18:21. Objednal jste tričko NYX digi tisk a NYX síto tisk. U NYX kolekce, kterou pro něj připravujeme, bylo ve fóru NYX.cz zřetelně napsáno, že objednávky budou odesílány v týdnu od 1.3., protože se čeká na počet objednaných triček od Vás - zákazníků, které se pak teprve tisknou. Protože jste si také objednal tričko na sítu, bude i Vaše objednávka odeslána až v příštím týdnu, tak jak bylo domluveno a anoncováno - podle časového plánu.

Michal, Bastard.cz

• Místo druhého ze 2 objednaných triček mi přišlo JINÉ tričko než jaké jsem si objednala, takže jsem ho musela REKLAMOVAT. Teď čekám až mi reklamované tričko přijde, a jestli mi vůbec to konkrétní tričko doopravdy přijde.

Dobrý den Kláro,

občas - zvláště v předvánočním blázinci, se může stát, že pracovník sáhne po jiném tričku, které omylem odešle. Stává se to opravdu velmi výjimečně. Tyto situace řešíme tak, že zákazníkovi zůstane původní chybně zaslané tričko - nic k nám tedy neposílá zpět a zároveň mu zasíláme správné tričko. To chybně poslané zboží má tedy od nás zákazník vždy zdarma - reklamace se nepodává, protože když se toto stane, zákazník většinou volá či píše e-mail, kde mu obratem sdělíme, že to chybné tričko je jeho a pošleme hned správné. Díval jsem se, že jste reklamaci podávala a již byla zpracována (bohužel jsme od Vás neměli telefonickou či e-mailovou zprávu, pak bychom hned řešili to nové zaslání). Jako omluvu za komplikace jsme přibalili dárek zdarma

Díky za pochopení a omlouvám se za vzniklé komplikace.

Michal, Bastard.cz

Bohužel jsem pod stromečkem zjistila, že nám bylo doručeno místo dámského trika - Homolka pánské a místo pánského trika - Macháček dámské. Celkem mě to dost zklamalo a zkazilo to překvapení.

Dobrý den Markéto,

za prohození motivů se omlouvám. Pokud se taková situace zcela výjimečně někdy stane, řešíme to doposláním správného zboží zázkazníkovi s tím, že to špatně zaslané má zdarma. Na váš e-mail jsem odepisoval 28.12. - stačí nám pouze zaslání fotky a hned zasíláme správná trička.

• Nepřiměřené ceny.

Reakce obchodu Bastard.cz

Evžene, či Michale (na to jméno byla původní objednávka, kterou hodnotíte),na vaše nedoporučující hodnocení se reaguje jen těžko, ale zkusím to :)

Objednal jste:

Zapnuto vypnuto žluté dámské tričko za 349 Kč
    Zmizík fuchsiové dámské tričko za 349 Kč
    Doručení do Zásilkovny za 49Kč + 20Kč za platbu na místě

Co se týká ceny triček - 349 Kč - jsou stejné již 14 let - od založení e-shopu a jsou na běžné cenové úrovni
    Doručení do Zásilkovny za 49 Kč je troufám si tvrdit na velmi nízké úrovni
    Cena za platbu na místě 20 Kč je připočtením za dobírku, kterou nám následně Zásilkovna účtuje. Mohl jste platit kartou či převodem a dopravné by bylo za velmi nízkých 49 Kč, ale myslím, že i 69 Kč za doručení za dva dny je skvělá cena - u pošty ji dokonce dotujeme.

Přejeme krásné Vánoce :)

Michal, Bastard.cz

Bohužel spokojená nejsem. Objednávala jsem s kamarádkami, které chtěly trika jako dárky k Vánocům. Všechny jsme byly zklamané, protože trička byly o hodně menší, než jsme předpokládaly a to jsme se na tabulky velikostí dívaly. Bohužel u Digi potisků není možnost výměny, jen reklamace, což i kdybychom poslaly, tak mám obavu, že se do Vánoc stejně nedočkáme a stejně by to asi bylo neúspěšně a tím se nechci před Vánoci stresovat. Já osobně nosím velikost trik S a tady mi bohužel byla i velikost M těsná, pro mě by byla tady ideální tak velikost L. Trika vypadají, že budou kvalitní, to neříkám, ale ty velikosti by bylo možná dobré zvážit a objednávat i o dvě čísla větší. Jediné, co můžu pochválit, jsou vtipné hlášky a obrázky.

Jediné trenky, které jsem objednávala, tak sedí, ty jediné bych doporučila.

Reakce obchodu Bastard.cz

Lenko tabulka velikostí triček je k dispozici u každého trička, kde je uvedena velikost trička v centimetrech - šířka i výška. Tento údaj musí +-5% sedět se zaslanými tričky. Pokud tomu tak není, je to určitě na reklamaci, kterou zadáte přes klasický formulář na výměnu zboží na našich stránkách.

Prosím tedy o o informaci na [email protected], jestli trička byla menší než jste předpokládaly (to bohužel nemohu ovlivnit) nebo jestli neseděly velikostně oproti tabulce velikostí - to by bylo na reklamaci a mohu zodpovědně sdělit, že podobné problémy neevidujeme

Reklamaci vyřídit do Vánoc určitě stihneme. Zákazník je pro nás na prvním místě.

Michal, Bastard.cz

Zboží zasláno na zasilkovnu, která nebyla funkční

Dobrý den Lenko,

díval jsem se na Vaši objednávku a ta byla zaslána do Alzaboxu dle Vašeho přání, kde jste si ji nevyzvedla a nám se vrátila, vizte prosím tracking: https://tracking.packeta.com/cs/?id=3311605102

Mohu tedy požádat na [email protected] upřesnění Vašeho negativního hodnocení?

Děkuji.

S přáním fajn neděle

• rychlost doručení
    • Nový střih pánských triček je naprosto tragický. Roky jsem tu kupovala manželovi trička a vždy perfektně seděly. Ale před nějakou dobou změnili střih a je to hrůza. Manžel má 175 cm a 75 kg, úplně normální postava. Dříve nosil S a padlo perfektně, podle doporučení obchodu jsem mu objednala nově M. Přestože je to větší velikost, rukávy a výstřih jsou mu těsné a škrtí. Zbytek trička je volný a příliš dlouhý.
    • Obrázky na tričkách už nejsou tak vtipné, jak bývaly. Teď je to samý chlast apod.

Reakce obchodu Bastard.cz

Jitko, Vaše neblahá zkušenost s nepadnoucí velikostí mě mrzí. Na nový střih triček jsme přešli zhruba před třemi lety a ukázalo se to jako krok správným směrem. Zákazníci si nový střih chválí - oproti novému je modernější. Rukávy jsou užší, ty původní byly opravdu obří a nevypadalo to hezky. Každopádně určitě mohou existovat případy - včetně Vašeho, kdy se střih nelíbí. Určitě není problém v tomto případě buď vyměnit za jinou velikost, jiné zboží nebo zboží vrátit a vrátíme peníze.

S přáním krásného dne

Michal Javorka
    Bastard.cz

• hodně zboží
    • neschopnost doručit v udaném termínu

Reakce obchodu Bastard.cz

děkujeme za recenzi. Za pozdní doručení se omlouváme, bohužel pokud vznikne problém přímo u spedice, nejsme schopni dodání urychlit. Může se to řešit reklamací, na jejíž vyřízení má dopravce 30 dní, takže je to úplně o ničem. Ve Vašem případě došlo k odeslání ve smluveném termínu ve čtvrtek 23.5. a namísto doručení v pátek 24.5. bylo doručení prováděno v pondělí 27.5., došlo tedy ke zdržení o jeden pracovní den. V pondělí Vás kurýr nezastihl, proto byla vrácena na depo a doručena v úterý 28.5., vizte prosím tracking Vaší zásilky: https://tracking.dpd.de/status/cs_CZ/parcel/13925018177284

Za problémy způsobené DPD se Vám omlouvám.

Michal, Bastard.cz

• Přišlo zboží včas a mají skvělý nápady
    • Přišli mi trenýrky s dírou v rozkroku - fakt dík - super dárek k Vánocům :(

Reakce obchodu Bastard.cz

Dobrý den Šárko, veškeré zboží prochází kontrolou před odesláním, občas se však kaz objevit může, za což se omlouváme. Pro tyto případy řešíme vždy vše velmi rychle - stačí reklamaci zadat přes www.bastard.cz/vymena, poslat k nám a obratem zasíláme bezvadné zboží včetně poštovného, které jste platila při posílání zboží na reklamaci k nám. Bohužel však na Vaše jméno či e-mail do dnešního dne žádnou žádost o reklamaci zboží neevidujeme - zadejte ji tedy prosím přes výše zmíněný odkaz a obratem vrátíme peníze nebo zašleme nové zboží.

Díky moc za pochopení.

S přáním všeho nej do nového roku

Michal, Bastard.cz

• objednávka byla přijata, přesměrování na platební bránu nefungovalo, nepřišly ani údaje pro platbu převodem, nikdo si toho nevšiml. Po týdnu marného čekání na zboží nebo reakci obchodu, že není zaplaceno, jsem napsala mail, že brána nefunguje, ať to tedy pošlou dobírkou. Přiúčtovali poplatek za dobírku. Kdyby mě netlačil čas (byl to dárek), objednávku bych zrušila.

Reakce obchodu Bastard.cz

Dobrý den Pavlíno, platba kartou opravdu neproběhla, bohužel není v našich silách zjistit, zda-li zákazník nezaplatil schválně či nastala nějaká chyba. V případě problémů jsme denně k zastižení na telefonu nebo e-mailu. Díval jsem se na naši komunikaci a zpráva od Vás dorazila v sobotu 23.9. s přáním změny na dobírku, což jsme ihned učinili, v pondělí zboží odeslali a v úterý bylo doručeno. Mohli jsme zaslat nový odkaz pro platbu kartou, přála jste si však změnu na dobírku, což jsme tedy učinili. Mrzí mě, že Vám nefungovalo přesměrování na platební bránu a následný komunikační šum. Snad se i přesto trička líbila a v budoucnu se podobná chyba již nebude opakovat.

s pozdravem

Michal, Bastard.cz

Balíček přišel pozdě a ještě jedno tričko mělo jinou barvu než jsem si objednala. Takže za mě velké zklamání.

Reakce obchodu Bastard.cz

Dobrý den Veroniko, díval jsem se na Vaši objednávku a skutečně došlo ke zpoždění na straně kurýra, za což se Vám samozřejmě omlouvám. Objednala jste 3.7. v 16.51 a my hned druhý den zásilku předali kurýrovi na doručení ten samý den, což se bohužel nestalo a byla Vám doručena až následující pracovní den. Bohužel jsme o tom od Vás neměli žádnou zprávu - v takových případech samozřejmě vracíme peníze za poštovné. Jestliže Vám přišlo tričko jiné barvy než mělo, je to potřeba řešit přes e-mail nebo telefonicky, opět řešíme vždy k zákazníkově spokojenosti (chybně zaslané tričko mu zůstává zdarma a obratem zasíláme správné). Bohužel ani v tomto případě jsem od Vás nedohledal žádnou zprávu, nemohli jsme to tedy řešit tak, abyste byla alespoň částečně spokojena. Obecně pokud uděláme nějakou botu (jiná barva trička se bohužel jednou za stovky objednávek přihodí, to nepopírám), je dobré se ozvat, abychom to mohli vyřešit. Pokud se zákazník neozve a je jen naštvaný, je to nejhorší možná situace jak pro něj (nemá správné zboží), tak pro nás (již se k nám nevrátí, protože neví, že i problémy řešíme výhradně k jeho spokojenosti).

Napište mi prosím e-mail na [email protected] a domluvíme se ohledně toho chybně zaslaného trička.

Díky za pochopení.

• Originální potisky
    • Nízká kvalita triček

Před pár lety jsem si zde koupila tričko, které mi drží dodnes, opravdu výborná kvalita. Teď jsem si objednala stejnou velikost, avšak co přišlo mě hodně zarazilo. Vizuálně o minimálně jednu velikost větší a výstřih skoro až ke kolenům (na ramenou mi tričko skoro ani nedrželo, jak byl výstřih velký). Navíc kvalita triček opravdu ubohá. Totální zklamání!!

Reakce obchodu Bastard.cz

Vážená paní Vaňková, rád bych se vyjádřil k Vašemu hodnocení.

Před pár lety jste zakoupila tričko pánské, jinou objednávku jsem u Vás nedohledal. Nyní jste objednala tričko dámské, navíc s lodičkovým střihem, který má opravdu velký výstřih, vizte prosím různé střihy triček přímo na našich stránkách - lodičkový je opravdu velký - takřka od ramene k rameni - ale je to vždy značeno přímo u trička včetně fotografie. Pokud jste měla nějaké jiné dámské tričko před lety, je naprosto jisté, že mělo jiný střih, protože lodičkový jsme v té době nenabízeli. Každopádně i dnes je možnost vybrat jiný střih než lodičkový - máme ještě klasický, u Vámi vybraného motivu je to tento: http://www.bastard.cz/damska-tricka/chinchilli-modre-damske-tricko-1671/. Velikostní tabulka se u tohoto trička taktéž liší, ale opět - je uvedena u každého jednotlivého produktu v pravé části stránek. Není možné, aby různé střihy triček měly naprosto stejnou velikostní tabulku. Jinak bych se ale rád ohradil proti větě "kvalita triček opravdu ubohá". Můžete mi prosím na e-mail [email protected] napsat, v čem konkrétně toto tvrzení spatřujete? Tričko je tenčí, což je nynější trend, kdy dámy nechtějí nosit tlustá trička. Má gramáž 160g/m2, oproti tričku s kulatým výstřihem, které má 190g/m2. Gramáž látky ovšem nemá nic společného s kvalitou textilu, za kterou si stojíme.

Na závěr bych rád připomněl možnost kdykoliv během 14ti dnů vrátit zboží přes www.bastard.cz/vymena, pokud jste se zbožím nespokojena a vrátíme Vám peníze.

Děkuji za pochopení.

Michal Javorka, Bastard.cz

• Objednal som si 3 tričká veľkosti XL a každé jedno bolo inej veľkosti. Napokon som musel niektoré vrátiť.

Reakce obchodu Bastard.cz

Dobrý den, pokud trička neseděla, není samozřejmě problém je vrátit a okamžitě vracíme peníze na účet. Bohužel se stále jedná o textil a tak není možné zaručit 100% vždy stejnou velikost u každé barvy triček, ale snažíme se o to. Každopádně se za nesedící velikosti moc omlouvám a věřím, že příště už vše proběhne bez problémů.

Michal, Bastard.cz

• překrásné zboží od kreativních tvořitelů co dnes frčí
    • obchod chyby nemá, pouze u odběratele mě mrzí jednání a nelogické nepotvrzení mnou uhrazené částky za dodané zboží, chci doklad na svou ochranu a pro klid všech

rozpolcené pocity vzhledem k nevhodnému a bezohlednému chování obou prodavaček a ten den předávajících

• velikosti

• nefunkční platební brána

tak nějak jim to moc nefunguje

• Sice nabízíte netradiční žertovná trika, ale bohužel - viz dále.
    • Ačkoliv jsem objednal dvě trička velikosti XXL, každé bylo jinak veliké !!! Tím pádem je jedno triko (ačkoli má označení XXL nenositelné !

Celková spokojenost je totálně zkažená, protože to byly dárky, které se tímto způsobem nepovedly.
    Nestojí mi za to, abych investoval peníze do české pošty a zboží vracel, ale pravděpodobně u Vaší společnosti nebudu nakupovat. Bohužel u toho bylo několik přátel, takže máte i nechtěnou negativní reklamu...
    Jak je možné, že jedno triko "sedí" a druhé je min. o velikost menší ? (Značení je stejné, ale i položená na sebe nesedí jako shodná)

Vážený pane Staňku,

dovolte mi prosím reagovat na Vaše negativní doporučení našeho e-shopu:

- objednal jste si trička Coffee help dámské XXL: http://www.bastard.cz/damska-tricka/coffee-help-damske-tricko-1344/ a druhé tričko Periodická tabulka fialové dámské XXL: http://www.bastard.cz/damska-tricka/periodicka-tabulka-fialove-damske-tricko-1389/. Objednal jste tedy dvě dámská trička XXL, ale každé JINÉHO STŘIHU, což je zřetelně napsáno u popisku každého z těchto triček - jedno lodičkové, druhé s kulatým výstřihem a navíc prodloužené. Je tedy jasné, že každé tričko je jinak střižené a nemohou sedět stejně.

- na Vaši otázku - jak je možné, že jedno triko sedí a druhé je o velikost menší si dovolím odpovědět takto: vzhledem k tomu, že jste objednal dvě odlišná trička (informace o střihu a velikostní tabulka je uvedena vždy přímo u trička), je každé tričko jinak střižené a velikostně se liší. U každého trička je v detailu v pravé části velikostní tabulka - z té je zřejmé, že kulatý výstřih má rozměry XXL 71/55 a lodičkový výstřih má rozměry XXL 66/60. Pokud jste trička přikládal na sebe, nemohla tedy v žádném případě sedět - jedná se jak o jiný střih, tak o jinou délku a šířku trička, což je ovšem u trička deklarováno.

- pokud jste však informace o velikostech triček a střihu triček přehlédl a trička neseděla nebo jakýmkoliv způsobem nevyhovovala, mohl jste je a stále můžete přes www.bastard.cz/vymena vrátit. Připište prosím do poznámky k vrácení zboží, že si přejete vrátit i poštovné, Vaši investici do České pošty Vám tedy proplatíme společně s cenou za trička. Jen mě mrzí, že jste se na nás neobrátil prostřednictvím e-mailu, kde bychom toto nedorozumění mohli osvětlit již dříve.

Michal Javorka
    www.bastard.cz

• Zboží nerespektuje velikosti, tričko velikosti L je ve skutečnosti mnohem menší (až S). V zásilce 12 triček byly 4 špatné velikosti k vrácení. Dámská trička jsou na velmi malá prsa.

Vážená paní Křížová,

děkujeme za Vaši reakci a hodnocení našeho e-shopu. Co se týká velikostí triček - pokoušel jsem se dohledat nějakou Vámi zadanou výměnu, bohužel jsem nenašel vůbec nic, takže jste trička nejspíše nevracela? Velikosti triček by měly sedět dle tabulky velikostí, která je uvedena přímo u každého trička. Díval jsem se do Vaší objednávky a máte zde vybrány dva střihy triček (lodičku a raglán), každé má centimetrově odlišné míry, což je popsáno přímo u jednotlivého trička ve velikostní tabulce. Z tohoto důvodu je každé tričko jinak velké. Z naší strany není samozřejmě žádný problém vrácení peněz za navyhovující zboží. Prosím tedy o reklamaci zboží, abychom jej mohli přeměřit a nesedí-li míry s uvedenými údaji v tabulce, budeme to okamžitě řešit.

Děkuji za pochopení.

Michal Javorka, Bastard.cz