• mnoho

nedoporučuji

• údajně skladem 10 ks zboží, které jsem chtěla a jinde už skladem neměli (gril), pokud prý objednám do 16h, posílají hned druhý den (každopádně garantováno dodání do 23.12.) - pokud by tyto informace byly pravdivé, byla by to paráda
    • Nedostatečná komunikace obchodu.
    • Nedodáno tak jak bylo slíbeno, respektive nedodáno vůbec.
    • Ač jsem se dovolala na zákaznickou linku hned napoprvé, nebylo mi to nic platné - prý zjistěj co s mým zbožím je a dají mi neprodleně vědět...v reálu to znamená, že na druhé straně telefonu komunikuje zmatená paní s cizím přízvukem a cca po hodině obdržíte e-mail, že je jim líto, ale bohužel zboží dodat nestihnou ! Měla jsem si přečíst recenze na tento obchod zde na Heuréce, mohla jsem být ušetřena zklamání....

Už zde nikdy, opravdu nikdy, nenakoupím !

• To co nabízeli, měli a za rozumnou cenu.

Doporučuji všem.

• sám obchod v tom má chaos

• špatná činnost přepravní služby, nekomunikuje se zákazníkem.
    • Je neschopný uvádět aktuální údaje!
    • Klame své zákazníky!

Nedoporučuji!

• Chybné údaje

• výhodná cena
    • internetová komunikace přes e mail při objednávce zboží
    • dlouhá dodací lhůta
    • dodání zboží po prodejcem deklarovaném termínu dodání
    • nemohl jsem se dovolat na číslo 558 986 422 raději asi používat mobilní číslo 607094135

Pokud si někdo bude chtít koupit zboží tak počítat s delší dodací lhůtou případně se optat na stav objednávky asi týden před datem dodání (připomenout se )
    Pro větší klid asi použít dobírku i když je zpoplatněna
    Zboží je zřejmě dopravováno z centrálního skladu z PL což asi způsobuje dlouhé prodlevy
    I přes zjevné nedostatky obchodník zboží dodal takže lze mu důvěřovat

Cena , Komunikace ,

• Na svém webu má uvedeno "skladem" zboží, které následně označil za vyprodané již od předloňského roku.
  • Neplní sliby. Zavolali a přislíbili zaslání informaci o podobném zboží, ale již se neozvali. Neseriózní!

• Dobré ceny

• Super ceny

Zboží přišlo bez českého návodu,o který jsme žádali emailem,který zůstal bez odpovědi.Myslím si že český manuál je povinnost ze zákona.Zkusím urgovat mejlem ještě jednou.

• super ceny
    • výborná komunikace

Zboží došlo rychle a v pořádku. Jsme moc spokojení. Doporučuju.

rychlá komunikace,dobré ceny

dopava