Na shopu byla uvedena jiná cena než požadovaná prodejcem,psáno skladem ale dodnes zboží nedorazilo.

• Objednáno týden zatím nedorazilo

• obchod neinformuje, zda objednávku vyřizuje

I když v době nákupu na e-shopu bylo uvedeno, že zboží je skladem a doručeno bude do 26.9, tak v tento den neměli zboží ani skladem. Pokud budete objednávat, doporučuji ověřit dostupnost telefonem.

Velké zklamání k dodávce objednaného zboží. Příště zvolím jiného dodavatele. Pokud budu mít štěstí a barvu doručí, tak doufám, že ještě udržím štětec. P.

• U mé objednávky na dobírku byla určena doba dodání do 5 dnů, dodnes jsem nic nedostala. Proto nejsem spokojena

Obchod nezaslal fakturační údaje ani po opakované výzvě. Telefon po 5 volání (v různou denní dobu) nikdo nezvedal, ani zpět nevolal.

• Zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje

Čekáme třetí týden, firma ba urgence nereaguje

Objednáno 25kg barvy, telefony nezvládají, na emaily nereagují, nakonec po týdnu Objednáno jinde, nedoporučujeme

Proč nabízíte zboží,které nemáte?
    Vůbec nechápu

• Objednané lazury Remers ECO jsem se od firmy Barvyprofesional.cz nedočkal ani po 18 dnech
    • Komunikace s obchodem probíhala bohužel až po mé urgenci, samostatně obchod nijak nekomunikoval, i když bych právě očekával opak

Špatná komunikace v případě nedostupného zboží, po 18 dnech čekání na barvu, na kterou jsem opravdu spěchal jsem objednávku zrušil. Je mi líto, ale takový přístup k zákazníkovi mi přijde otřesný.

• nekomunikují
    • na telefon se nedá dovolat

Po měsíci, kdy od obchodu nedošla jediná informace o stavu objednávky a telefon zásadně nezvedají jsem dnes objednávku zrušil.

Tak za prvé - objednal jsem u Vás 2 ks SYNTEKO SOAP a dostal jsem 1 ks (dobrá zpráva - platil jsem jenom 1 ks)
    za druhé - poslali jste mi k ohodnocení Váš obchod 10.4. a zboží přišlo až dnes 13.4. - co jsem měl hodnotit ?

nabízejí co již nemají a mít nebudou

Zboží objednáno 26.11. zaplaceno 29.11.Dnes je 10.12. Dosud nic nedorazilo, psal jsem nic, volal nikdo to nezvedl! Nevím co si mám myslet. Hrůza!!!

Psal jsem dotaz, bez reakce, před týdnem jsem udělal objednávku a opět bez jakékoliv reakce. V sobotu jsem psal dotaz ohledně stavu objednávky, uvidíme zda někdo příští týden bude reagovat. .

• Už týden čekám na zboží a nic. Poslední mail byl, že zpracovávají objednávku a tím to zhaslo. Ještě že jsem volil platbu dobírkou a nemusím teď řešit vrácení platby...

• Nulová komunikace s klientem

Nereagují na maily ani na tlf. volání, takže nevím, zda na zboží objednané před více než týdnem mám vůbec čekat nebo zrušit objednávku (dozví se to v e-shopu vůbec někdo?) a objednat je jinde.

• Ačkoliv obchod nabízí zboží na skladě, tak ani po deseti dnech nic nedorazilo. Jediná aktivita je automatická hláška o přijetí a zpracovávání objednávky. Na uvedených kontaktech nikdo nereaguje.