Velmi milé jednání, termíny byly dodrženy, na dotazy mi bylo další den odpovězeno, při dodání nám pan řidič pomohl nábytek vyložit. Velmi doporučuji!

• Rychle a v pořádku

• Rychlá odpověď na otázku, ale věřím, že objednávka brzy dorazí.

• Rychle dodání zboží
    • Kvalita zboží
    • Komunikace s obchodem

Rychlé objednání, rychlé dodání, rychlé vyzvednutí.

vše v pořádku

Zboží objednáno před 7 dny. Přišlo potvrzení objednávky, od té doby žádná reakce obchodu. Zboží nedorazilo.

Vážená paní Crhová,
    zboží jste si objednala v pátek 23 .9. odpoledne a nebylo skladem. Což jste viděla v průběhu objednávacího procesu a poté v potvrzení objednávky. Dále jste tam měla uvedeno čekací lhůta na naskladnění 5 dnu (pracovních). Přes víkendy nepracujeme a ani kurýrní služby. V pondělí jsme zboží objednali, hned po dodání dodavatelem, což byl čt, jsme zabalili a v pátek odeslali. Veškeré informace jsou v emailu objednávky tak nezatěžujeme zákazníky dalšími emaily, že budeme naskladňovat, případně, že čekáme na naskladnění.
    Petr Babytip

• rychlé vyřízení

Rychle posláno a doručeno.

• Žádná komunikace
    • Po více jak týdnu nemám objednané zboží

Před více jak týdnem sem si obejdnala a ani po dvou e-mailech s dotazem na dodání se mi nikdo neozval.

• Rychlost vyřízení objednávky

Objednáno zboží 13.7. Bylo mi ten den voláno, ale nedovoláno. Poté už se mi nikdo neozval, ani znovu telefon, ani sms ani email. Ozvala jsem se sama a paní byla velice nepříjemná. Tvrdila, že zboží už dávno čeká na vyzvednutí a dokonce poslala kopii našeho telefonu. Zřejmě si někdo myslí, že nedovoláno je vyřízeno.

Vážená paní Babilonová,
    ano hned po vaší objednávce jsme Vám volali, že máte zboží připravené k vyzvednutí. Jelikož jste hovor "vytípla" předpokládali jsme, že momentálně nemůžete hovořit, tak jsme počkali až zavoláte zpátky, abychom Vás znova nerušili. Bohužel se tak nestalo a jelikož vyřizujeme dotazy ostatních zákazníků tak jsme Vám ještě nestihli zavolat znovu. Poslali jsme Vám kopii hovoru, protože jste nás nařkla, že jsme Vám nikdo nevolal.
    Mrzí nás Vaše hodnocení, protože z naší strany jsme udělali vše, abyste objednané zboží obdržela co nejdříve. A kvůli tomu, že nezvedáte telefony nám napíšete špatnou recenzi :-(
    Hezký den, Petr Babytip

• Jsem velmi spokojená.. Nemohla jsem nikde sehnat prostěradlo do postýlky 120x80x9cm a tady jsem ho sehnala... Vyhověli mi i s barvou povlečení.. Můžu jen doporučit.. A budu objednávat znovu

nepřišlo mi zboží za které sem si zaplatila

• Zboží stále nemám...

Protože mám za pár dní termín porodu, objednala jsem pouze věci skladem... Objednávka 14.6. v 21:59. 15.6. v 11:50 jsem obchod urgovala, aby mi poslali mail s pokyny k platbě. Ten "laskavě" došel až 16.6. v 7:06. Okamžitě jsem zaplatila okamžitou platbou... Od té doby ticho po pěšině. Je 21.6. 17:30...Telefon mi 5x nikdo nevzal

Rychlé odeslání, zboží dorazilo druhý den.

It took a few days but the goods arrived and we're as described

• Pečlivě zabalené

Velmi dobře zabalené pro přepravu

• Široký sortiment
    • na jeden email mi odpověděli
    • nepřišel mi email s potvrzením objednávky
    • bylo potřeba počkat na naskladnění zboží a nikdo mě neinformoval, že se odeslání zdrží
    • špatná komunikace

Vážená paní Walkerová,
    potvrzení objednávky Vám bylo zasláno hned po vytvoření objednávky. Provedl jsem kontrolu na našem emailovém serveru kde nám chodí veškeré kopie mailů. Pravděpodobně potvrzující email najdete ve spamu.
    U každého zboží je uvedeno jestli je skladem nebo není. A pak je tam uvedena dostupnost. Z 8 položek nám 2 chyběly, na které jsme čekali a byla u nich dostupnost 7 dní. Ve čt jste vytvořila objednávku a ve st jsme Vám zboží odeslali.
    Domnívám se, že informace obsažené u zboží a v emailu jsou dostačující pro informování zákazníků o dostupnosti zboží, ale děkuji za Váš podnět.
    Petr Babytip.cz

• Objednala jsem si dětskou matraci do cestovní postýlky, 10.5. jsem ji zaplatila a do dnešní dne jí nemám, přesto, že byla skladem!!!

Vážená paní Zrnečková,
    vaše tvrzení je nepřesné, protože shop zobrazuje SKLADEM U DODAVATELE. A čekáme na naskladnění této matrace, ale ani přes urgenci nám ji dodavatel nedodal. Mrzí nás tato skutečnost a snažíme se zajistit náhradu, ale ani jiní dodavatelé ji nemají skladem.
    Petr Babytip.cz

Vše proběhlo jak mělo, rychle