Rychlé dodání

Reakce obchodu Babyplace

děkujeme Vám velice za hezkou recenzi a doporučení. Těšíme se na další objednávku. :-)

Rychle a ochotně

• Dobrá komunikace obchodu

Spokojenost

• Dobrá cena

+420 775 552 823

S nákupem jsem velice spokojená. Moc děkuji za autosedačku pro dceru, která přišla brzo a v pořádku.

• muzu jen doporucit

• dobrá cena
    • dobrá komunikace
    • dodání do 24 hodin

nic

+420 775 552 823

Moc milé a přátelské dámy na prodejně, slečna Sandra nám ochotně nainstalovala autosedačku do auta :)

Vždy je to tady příjemně strávený čas.

Reakce obchodu Babyplace

děkujeme Vám velice za hezkou recenzi a doporučení. Slečně Sandři recenzi předáme. :-)

• Registrovaní zákazníci slevy
    • Špinavé zboží
    • Poškozené zboží
    • Pozdní doručení (i když bylo skladem)

Jak jsem dříve byla spokojená s obchodem, tak tentokrát velká nespokojenost.
    I KDYŽ ZBOŽÍ SKLADEM-DORUČENÍ NEJDŘÍV ZA TÝDEN!!! Schválně jsem objednávala produkty, které byly skladem. I tak zboží přišlo po týdnu (kdybych objednávku neurgovala, tak by přišlo ještě déle). Je ale pravda, že tak tomu bylo i v předchozích objednávkách.
    Zboží přišlo v krabici od nanuků. Termo miska pro dítě byla špinavá a poškrábaná. Dětské boty byly otřesně lepené, všude trčí guma z podrážky a k tomu jsou hrozně těžké. Zbytek zboží (dudlíky, stužky na dudlíky, brčka na b.box lahev, ponožky a punčocháčky) v pořádku.

Reakce obchodu Babyplace

velice nás mrzí tato recenze, vždy se snažíme dodržet termín dodání, ale někdy se sejdou okolnosti a pozdější dodávky při kompletaci, jelikož zboží máme na více skladech. Za to se velmi omlouváme. Pokud jste nebyla s nějakým produktem spokojená, určitě jste nás mohla informovat, rádi bychom se o výměnu postarali. :-)

• Zatím nemůžu hodnotit ,zboží nemám

Reakce obchodu Babyplace

prověřovali jsme Vaši objednávku. V den, co jste napsala recenzi Vám objednávka byla doručena :-) Dostupnost byla do týdne, k Vám dorazila objednávka do 10-ti dní. Za to se omlouváme.

• Velký výběr
    • Příznivé ceny
    • Dlouhá doba dodání
    • Zboží zatím nedorazilo
    • Nefungující účet na webových stránkách

Reakce obchodu Babyplace

určitě se snažíme, abychom měli super ceny pro naše zákazníky a celkově si našich zákazníků vážíme. Velice nás mrzí, když nastane někde nějaká chyba. Prověřovali jsme tedy i Vaši objednávku a měla jste v objednávce produkty, které měly dostupnost 2-4 týdny a také se tato doba stihla. Ano, je to delší doba dodání, ale bylo to u produktu zadáno.
    Nefungující účet na webových stránkách - to opravdu nemáme, naše účty všechny fungují :-)

vše proběhlo ok, komunikace

• Okamžité odeslání
    • Výborná komunikace s e-shopem

+420 775 552 823

Rychlý obchod, kočárek otestujeme na dovolené

Reakce obchodu Babyplace

děkujeme Vám velice za doporučení. Pevně věříme, že zakoupený kočárek splnil očekávání. :-)

• Prodat za každou cenu

Kupoval jsem náhradní plášť na kolo do kočárku, před nákupem jsem do obchodu zaslal přesné rozměry ráfku i původního kola a nechal si doporučit, jestli mají v nabídce něco co mi na kočárek sedne. Pan z eshopu mi doporučil plášť, já jsem ho tedy koupil, když zboží dorazilo, tak plášť byl v průměru o 3cm delší. Stačilo vzít pravítko a odměřit průměr pláště …
    Vyhozené peníze za poštovné

• sleva na zboží
    • šílená čekací lhůta, která je nakonec mnohem delší, než byla při vytvoření objednávky

Nemám co hodnotit. Zboží mělo dorazit do 7-14 dní, už je to skoro měsíc a ještě prý mám čekat, protože se čeká na zavážku zboží od dodavatele. Ovšem to vím jen proto, že jsem se sama zajímala, jinak by mi asi stále chodili jen automatické e-maily, kde se pokaždé píše jen to, že na mojí objednávce usilovně pracují.
    Ocenila bych lepší komunikaci ze strany obchodu (automatické e-maily jsou sice “hezké”, ale tak trochu nic neříkající).

• Ochota
    • Pomoc se sestavenim

Reakce obchodu Babyplace

děkujeme Vám velice za doporučení. Těšíme se na další objednávku. :-)

• Více variant
    • Slabší popis plášťov...pouze veľkosť 10 nebo 12"
    • Možnosť kúpiť len celú sadu

Kolieska nám pasujú na kocarek Camarelo Sevilla.

Co se tyče nákupu prebalovaci tašky, nebyl problém s nákupem.