• supr akce
    • prepravni sluzba

Spokojen

• Přehlednost webových stránek,
    • velmi dobrá komunikace s obchodem,
    • Ač nabízí model mobilu P 8000 více než 1/2 roku,nebyl zatím/do 21.12./ dodán podrobný a úplný návod k obsluze v češtině. Návod dodán až po vyžádání jako příloha emailu nekompletní a ne úplně odpovídající realitě.

Obchod doporučuji, ale především hlavně těm, kteří netrvají na dodání opravdu solidního a úplného návodu k obsluze. Podotýkám, že komunikace s obchodem byla na velmi dobré úrovni.

• Jediný obchod kde mají tento typ zboží na skladě

Rychlé dodání, zboží na skladech

• dobrá nabídka
    • nízká cena

vyděl jsem tento mobil , za nízkou cenu ,známí ho koupil a tak jsem se pro něj rozhodl také obejednal jsem ho a v pořádku dorazil ,škoda jen ,že to všechno narušuje česká pošta , která místo aby to v domluvený den dodala, hodí do schránky jen lístek a se zbožím pak celí den cestují kdo ví kde tak člověk nemá šanci si zboží vyzvednout ani na poště ,čímž se doba dodání prodlužuje a stává dost nepříjemnou .

• Přehlednost a rychlost.
    • Žádné slabiny jsem neobjevil.

Velice rychlé odeslání zboží,perfektní balení a nad určitou cenu doprava a balné zdarma.

• Nemusím do obchodu

Spokojenost

• Bezproblémová komunikace,co slíbí to dodrží.

Dobrý obchod. Vše proběhlo přesně tak jak bylo slíbeno. Telefon mám jako dárek,takže zatím nemohu hodnotit,ale jsem přesvědčená ze vše bude OK OBCHOD MOHU BEZ OBAV DOPORUČIT

• Solidni dodací lhůta.Dobrá komunikace s prodejcem.
    • Solidní cena.
    • Jedná se o autonavigaci.Ocenil bych návod v češtině.Ten ve formátu PDF je spíš pro tablety a chytré telefony.Není pro konkretní zakoupený přístroj.Chybí mi návod,jak provádět aktualizaci map,která má být celoživotní.Také mi chybí informace,jak staré jsou mapy v přístroji nainstalované.

Vzhledem k příznivé ceně zboží a dobré telefonické komunikaci s prodejcem,i přes uvedené nedostatky,obchod doporučuji.

• Kvalitní telefon za dostupnou cenu a rychle dodaní

zboží sem objednal, dorazilo

• Komunikace se zákazníkem
    • U produktu bylo napsáno že je skladem, ale nebyl

Sice produkt nebyl skladem, ale hned jak přišel na sklad tak ho odeslali.. akorát stále čekám, ptž poště to trvá 3 dny

• Velký mínus je, že obchod zboží musí naskladňovat. Dlouho to trvá..

Myslel jsem si ze ma telefon vadu reprouktoru,tak jsem i volal na infolinku, reproduktor sem profouknul a je zatim v poradku, a s obchodem jsem spokojem jak ze strany informovani o prubehu objednavky tak datum doruceni :) diky.

• Komunikace,rychlost dodání.

Nemám zkušenost s reklamací,ale zatím vše na výbornou.

• Výborný přístup k zákazníkovi

Byl to můj první nákup ale mohu doporučit

• Je to autorizovaný dovozce značky Elephone. Výborné ceny

Bezpochyby profesionální jednání a obchod jako takový. Oceňuji výborné jednání,přehlednost a rychlost od objednání.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zajimava nabidka
    Obratem zaslane objednane zbozi

• Solidní ceny, platná dodací lhůta.
    • -

Zboží nebylo skladem, dodání do tří dnů, což bylo dodrženo a třetí den odesláno. Tak by to mělo fungovat všude, jsem spokojen a budu sledovat stránky pro eventuelní příští nákup telefonu.

• Dobra komunikace

Doporucuji