• platba kartou
    • špatný stav zboží

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Bohužel jsme od Vás nedostali žádnou informaci o problému se zbožím. Pokud je zboží poškozené, tak je možné ho reklamovat (pokud je zboží skladem, tak řešíme ve většině případů výměnou). Pokud nejste spokojen se zbožím jako takovým, tak je možnost ho vrátit.
    Každopádně doporučím při výběru sledovat i cenu produktu. Pokud vyberete produkt, který je jeden z nejlevnějších ve své kategorii, nebude mít takovou kvalitu jako dražší produkty. Pokud si nebudete jistý, tak určitě není problém napsat dotaz a poradit se.

Michal Trousil

Vcelku dobrý ale doprava trvá fakt dlouho !! Už na svou objednávku čekám měsíc a furt nic !!!!!!

Reakce obchodu AZ-nože

první objednávku jste si nevyzvedl, u další jste objednal neskladové zboží, nereagoval telefon ani na opakované maily.

Víc k tomu asi nemám....

• Stojí málo peněz
    • Nůž je až moc masivní, není špičatý a ani moc ostrý, taky mi přišel lehce poškrábaný

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za zpětnou vazbu. Pokud je Vám nůž nevyhovuje, máte samozřejmě možnost, ho vrátit, nebo vyměnit za jiný. Stačí nás kontaktovat.
    Současně pokud má nůž jakoukoli vadu, tak stačí dát vědět a vyřešíme jeho reklamaci.

Michal Trousil

• Kvalita jednotlivých výrobků nabízených na stránkách je nestálá. Výrazně se liší kus od kusu.

Reakce obchodu AZ-nože

určitě máte pravdu v tom, že kvalita výrobků se liší.

Možná bych to jenom upřesnil, že se bude lišit spíše podle výrobce a samozřejmě podle ceny.

Tedy pokud zvolím produkt z nejlevnějších, musím počítat s tím, že zpracování nebude odpovídat nožům o třídu vyšším. Můžou být samozřejmě výjimky, ale ve Vašem případě se jednalo přesně o tuhle situaci, kdy se jednalo o nejlevnější produkt v kategorii.

• nedodržení termínu

Reakce obchodu AZ-nože

za tohle se omlouváme - bohužel výrobce bez předchozího upozornění zrušil výrobu vybraného produktu a termín dodání tak bohužel opravdu nebylo možné dodržet :-(

Michal Trousil

Zboží bylo uvedené "Skladem" a doručeno bylo až za 7 dní. Ani na vyžádání jsem neobdržel informace o termínu dodání. Zboží bylo v pořádku.

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za recenzi. Za zdržení se omlouváme.
    Pro úplnost bych zde doplnil několik podstatných informací k Vaší objednávce. Zboží bylo objednáno s platbou převodem a dopravou s odesláním "max do 2-5ti pracovních dní". Zboží vždy odesíláme maximálně rychle. Bohužel někdy dojde ke shodě události, které způsobí zpožděné odeslání.
    na naši hlavu padá nespárování platby a opoždění odeslání o dva dny - bohužel se platba nespárovala automaticky a připárovali jsme ji až po manuální kontrole po dvou dnech.

Váš mail z minulého týdne jsem bohužel dohledal ve spamu až poté, co Vám odcházely expediční maily :-(

za tým az-noze.cz
    Michal Trousil

• Přišel jiný typ, než byl objednán.

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za recenzi. Pokud Vám přišlo jiné zboží než bylo objednané, tak se samozřejmě omlouváme. Bohužel jsme o tom až do teď neměli žádnou zprávu, abychom mohli zjednat nápravu.
    Napsal jsem Vám email, abychom to vyřešili.

Michal Trousil

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• objednané zboží nebylo dodáno

Reakce obchodu AZ-nože

dle zásilkovny, je již zásilka připravena na výdejním místě.

Bohužel došlo ke zdržení na podacím místě zásilkovny, za které se omlouváme, byť není v našich silách ho ovlivnit.

Michal Trousil

• Stále čekám na doručení!!!

Reakce obchodu AZ-nože

přiznám se, že jsem teď zmatený z negativního hodnocení. Objednal jste větší množství zboží, než bylo skladem. Vyměnili jsme si několik mailů a odsouhlasili jsme si pozdější dodání..

Michal Trousil

• klamani spotrebitele o materialu, ze ktereho je nuz vyroben. V popisu ocel a v praxi zamak, coz vlastne neni poradne ani kov, ale spis takovy krehky kamen.
    • vetsina veci na strance neni skladem, asi aby to vypadalo, ze toho maji vic.
    • naprosto neprofesionalni obchod i pristup
    • nejvyssi mozne ceny (nebyt konkurence, byly by jeste vyssi)
    • jsou to lhari :-)

Zamak namisto oceli + lzivy email po upozorneni na klamani spotrebitele, ze to pred 5ti lety bylo z oceli a oni si nevsimly zmeny. Coz byla samozrejme lez. :-) Pokud zde jiz nekdo nakupujete, kontrolujte si informace u vyrobce, jinak dostanete nuz, ktery jednou spadne na zem a zlomi se pod vlastni vahou. Pak zjistite, ze celoocelovy asi nebyl... :P

Reakce obchodu AZ-nože

dovolte mi zareagovat na Vaši recenzi a uvést zde přesná fakta

- Ano u popisu materiálu došlo k chybě - další dva eshopy v ČR, které produkt prodávají mají i nyní uvedenou stejnou informaci a je tedy evidentní, že nebyla jenom u nás.
    - po upozornění jsme chybu opravili a omluvili se Vám. Bohužel netuším co je lživého a klamajícího na mailu ve smyslu "Děkujeme za upozornění, měli jsme chybnou informaci od výrobce, opravili jsme". Určitě budeme rádi pokud nás budete kontaktovat a vysvětlíte nám to.
    - Stejně tak bychom rádi věděli co bylo na našem přístupu neprofesionální
    - Co se týče ceny - produkt který jste objednal u nás stojí 289Kč, druhý shop v ČR ho má za 302Kč a další za 365Kč. Opět tedy netuším, jak jste k závěru s cenami došel.
    - ještě tedy doplním informace k tomu že "nůž spadne a zlomí se vlastní vahou" Pokud by se to stalo, tak na zboží máte samozřejmě záruku, kterou u tohoto typu zboží řešíme v absolutní většině případů výměnou za nový kus. A to nikoli do 30ti dní, ale obratem.

Děkuji

• komunikace

Reakce obchodu AZ-nože

omlouvám se, nerozumím Vaší recenzi.

Zboží jste objednal - obdržel jste mail o přijetí objednávky
    - následně jste obdržel mail s platebními údaji
    - v den přijetí platby jste obdržel mail s informacemi o expedici

psal jsem Vám email abychom zjistili co bylo v nepořádku.

Děkuji
    az-noze.cz

• Jsou to lenoši. Objdenávka podána 20.12. I kdyzm mají na webu, že vyřizují objednalvky do 22.12 nic s tím neudělali. ( pro objednávku jsem chtěl zajet osobně)

dobrý den,

omlouváme se, už jsme dohledali problém. 20.12. nám zákazník stornoval objednávku se stejným produktem a omylem se stornovala ta Vaše. I když se snažíme dělat maximum, tak bohužel před Vánoci došlo k této chybě, za kterou se ještě jednou omlouvám.
    Pro nás poučení, abychom i před Vánoci dávali větší pozor, pro Vás možná poučení nenechat to příště na poslední chvíli ;-).

za az-noze

• nevím
    • zboží nedorazilo

Balík se ztratil. Zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu AZ-nože

situace nás mrzí, bohužel dopravu neumíme přímo ovlivnit.
    Mrzí nás, že jste ohodnotil negativně i celý obchod i kvalitu komunikace. Můžeme poprosit přestnou zpětnou vazbu, co bylo na komunikaci v nepořádu?

Poté co jste nás informoval, že balík nedorazil, tak jsme situaci obratem řešili a dali Vám zprávu o stavu.

děkuji

Michal Trousil

Nůž byl dodán v naprosto poškozené (odřené) krabici a jeho ostří se viklá ve střence.

Děkujeme za zpětnou vazbu,

bohužel s krabicí nic neuděláme - část nožů je i bez krabice, proto u tohoto zboží info o krabici není uvedeno.

O viklající čepeli jste nám určitě měl dát vědět, zboží bychom vyměnili.. Pravděpodobně se jedná o malou vůli, které si lze všimnout až při použití nože. Protože nůž prošel minimálně třem lidem rukama při gravírování - návrh, gravírování, kontrola a nikdo z nás si toho nevšiml.

Budeme Vás kontaktovat, abychom situaci vyřešili.

• Výhody jsem nenašel.

31.5. jsem objednal zboží, 1.6. poslal peníze a 12.6. stále nic nemám.

Dobrý den pane Večerníku,

platba se nám bohužel nespárovala s objednávkou a tedy zůstala ve stavu čekajícím na platbu.
    Za prodlevu se omlouváme.
    Zboží pro Vás máme připravené a obratem odchází

• dobrá přehlednost
    • kopíte li si výrobek, může být i poškozený a nikdo vás o tom neinformuje.

Zakoupila jsem si značkový hrnec, a přišel mi poškozený. Bohužel mou vinou jsem ho ihned pořadně nezkontrolovala takže si ho ponechám, ale v tomto obchodě už nakupovat nebudu.

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za reakci. Bohužel ne vždy je reálné veškeré zboží perfektně zkontrolovat :-(. Z komplikaci se omlouváme.
    Podle telefonické domluvy zašleme k velkému hrnci, který budeme doposílat ještě další menší hrnec zdarma jako omluvu.

• rychlá komunikace
    • při vrácení zboží poslali zpět cenu zboží i všechny náklady na dopravu
    • zboží dorazilo poškozené
    • fotka na internetu zcela neodpovídala dodanému zboží
    • nemyslím, že je zboží tak kvalitní, jak deklarují
    • mělo to být vánoční balení, opravdu jsem nečekala haldu novin, nože špatně zajištěné a tudíž vypadané z přihrádek. Děs. Ještě budu volat pí. Trousilovou.

Absolutně nedoporučuji

• šíře sortimentu
    • termín dodání zboží

Reakce obchodu AZ-nože

děkujeme za kladné body ve Vašem hodnocení.
    Bohužel u neskladových produktů vycházíme z dodacích lhůt dovozce a teď před Vánoci bývají občas bohužel delší :-(.

děkujeme za pochopení

za AZ-nože