• rychlé jednání.
    • zboší nefunguje.Obchod už taky nereaguje.

Po zkušenostech sními rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Axum

Dobrý den. Po obdržení Informace, že Vám zboží nefunguje a sdělení "Když zaplatím poštovné na reklamaci,tak se mi ten nákup nevyplatí." Jsme Vám zaslali v pondělí 3.7. 2017 v 8:34 hodin emailem informaci o nutnosti zaslat vadné zboží, aby se mohla reklamace řešit. Pokud Vám email neřišel, zkontroujte si spamovou poštu. Pokud Vám odpověď nedorazila, tak jste nás mohl také kontaktovat na telefonním čísle, což se nestalo. Když se stane, že nás zákazník kontaktuje, VŽDY mu odpovídáme na dotaz.
    Axum.cz

• Tuto mikrokartu jsem nechal nasadit specializovanou firmou do kvalitni autokamery a bylo zjisteno, ze v zadnem pripade nema rychlost nahravani 10CLAS. Vůbec nedoporucuji. Sedlacek

SD karta dorazila bohužel je nepouzitelna. Do telefonu se načte ale příct vložení jakekolik hudby, obrázků a aplikací se všemi vymaže tudíž jsem přišla o Všechny fotografie....Jak mohu reklamovat?

• ???
    • zapátrám, zda se nejedná o vhodnou reklamu

Zatím si nejsem jist, zda v případě paměťových karet 64 Gb jde o třídu class 10, jak je tu uvedeno v nabídce. Můžete mi na takovouto otázku odpovědět a příp. ji také doložit? Kupř. certifikátem od výrobce?

Kartu jsem vložil do telefonu a napsalo mi,že je karta poškozena.A co sní mám jako teď ďelat? Reklamace? Nefunguje ani v počítači ani v žádném telefonu.Mě se to zdálo nějak moc levný.

• Levne
    • Nekvalitni zbozi

Zakoupena pametova karta nefunguje

• Pořízené zboží je nefunkční

Možná jiný druh zboží bude použitelný,ale koupě sd karty zřejmě nebylo dobre rozhodnutí

• to nevím ale byly to vyhozené peníze. mikrokarty nefungují.záznam se provede ale nedají se přehrát ani spustit.

• cena?
    • dodává nefunkční zboží

dodané zboží není funkční... jenom starosti

Reakce obchodu Axum

pokud je zboží nefunkční, kontaktujte nás na [email protected] nebo na tel.: 604 485 788 a vše vyřešíme buď výměnou zboží nebo vrácením peněz. Je nám líto, že se o problému dozvídáme až z Heureky. S pozdravem Axum.cz