• Zboží odpovídá obrázku.
    • Zboží je strašně cítit jakoby zatuchlinou.

Po tydnu od objednani prozatim nulova informace o stavu stavu objednavky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zboží vypadalo úpně jinak ve skutečnosti než na fotkách. Vrátila jsem ho.

• zboží co bylo objednáno bylo zaměněno za jiné .obchod se stroze omluvil až na základě mého upozornění

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Ano balíčky jsme prohodili zač jsme se Vám i omluvili a rozhodně ne "stroze" - pracujeme tady pouze lidi (bez autobotů a androidů )a i přesto že by se neměla, chyba se stane. Každopádně jsme to řešili ihned a dle nás kladně jelikož jsme Vám obratem zaslali správné zboží které jste obdrželi hned druhý pracovní den + peníze za poštovné které jste vynaložili při výměně. Předpokládáme že se zbožím jste spokojena jelikož jsme Vám nabízeli i vrácení platby. Osobně si myslím že Vaším negativním hodnocením které jste zde napsali v podvečer 23.12 a kde jste uvedli "zboží zatím nedorazilo" ( i přesto že ho máte již týden u sebe) jste zřejmě řešili něco jiného...

Objednal jsem dvoje brýle a přišli jen jedny, ze strany prodejce žádná komunikace a na telefoní číslo se nedá dovolat.

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Stačilo nám napsat email že jste obdrželi pouze 1x brýle, dnes je Vám do-pošleme - samozřejmě zdarma.
    Co se týče čísla 774 187 320 je dostupné jak je uvedeno na stránkách Po-Pá od 8:14°°
    Prosím pak když obdržíte brýle zvažte úpravu ty recenze.
    Omlouváme se za komplikace a děkuji A.Malá

• Nekvalita zbozi

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den,děkujeme za recenzi, nicméně zakoupili jste u nás 7 různých produktů, můžete definovat se kterým nejste spokojeni? Na všechny produkty poskytujeme dvouletou záruku a pokud cokoliv a jakkoliv nevyhovuje ať už se jedná o nevhodný dárek, nebo jste si koupi rozmysleli lze jej dle zákona do 14 dnů zcela bez důvodů vrátit. Jde nám o spokojenost zákazníku a tak se neváhejte s pomocí obrátit na nás zákaznickou linku která je Vám k dispozici od Po-Pá (8°°-14°°) na tel, 774 187 320.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• přehledné webové stránky
    • dlouhé dodací lhůty
    • špatná komunikace ohledně plateb a dodání

nelíbí se mi, že na zboží musím čekat tak dlouho, byl to můj první nákup a také asi poslední

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, Děkujeme za neoprávněnou recenzi . Zboží Vám bylo odesláno do 5 prac. dnů i když u tohoto produktu bylo JASNĚ uvedeno dodání 20 prac. dnů , rovněž Vám přišel email kde zdůrazňujeme tuto dodací lhůtu. Co se týče komunikace , obdrželi jste od nás celkem 4 emaily včetně odkazu pro sledování zásilky, ohledně plateb u nás nevidím žádný problém, lze platit převodem, plateb. kartou ..dobírkou a jiné.

• Objednane zbozi neprislo vse

Pokud mi neco neposlou maji me informovat

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, Vaše reakce není oprávněná jelikož jsme Vás o tom informovali ihned po objednávce no Vaši reakci jsme neobdrželi.V případě potřeby nás můžete kontaktovat.Hezký víkend přeji.....

• sedum dní od objednání po dodání je docela dost

nízké ceny, ale chtělo by to být rychlejší

• Žádné
    • Nedostatečná komunikace při objednávce, žádný potvrzovací mail, dlouhá lhůta, rozhodně si zboží nevyzvednu, jelikož už není potřeba, tak jako před x dny.

Doporučuji nakupovat jinde

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, paní Michaelo, Zakoupili jste zboží které není skladem a jasně to i uvádíme u produktu a rovněž i dodací lhůtu - emaily o potvrzení objednávky a následný email o předběžné dodací lhůtě Vám byl bezprostředně po objednávce odeslán. Pokud jste zboží chtěli ihned měli jste ho zakoupit dříve nebo jinde jak uvádíte.

• dobré zboží
    • nemají přehled co je skladem

Objednala jsem kosmetickou taštičku,platila přes učet a ve finále zvolenou barvu ani neměli.Nechtěla jsem to komplikovat a vzala jsem si teda jinou barvu.Taštička dorazila,ale uplně jiných rozměru než měla být.Takže příště vyberu ověřený obchod

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, Rozměry sedí - uvádíme vnější a clekové.
    Vámi vybraná barva nebyla skladem a ani značena skladem proto jsme Vás infomormovali o možnosti si vybrat barvu která je skladem a můžete mít zboží ihned.

Zboží bylo na dvou místech poškozené.
    Poslali mi především jiný typ dokladovky, než jsem si objednala a přihrádek bylo o polovinu méně.

• Nižší ceny
    • Posílá poškozené zboží

...

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, pokud jste obdrželi poškozené zboží kontaktujte nás a my to s přepravcem vyřešíme, určitě Vám zboží vyměníme nebo vrátime platbu .Rozhodně nezasílame poškozené produkty.

Dobrý den chtěla bych vám říci že u mého náramku One Direction chyběl prodlužovací řetízek který u toho měl být jak psaly u toho bude . Nedoporučuji nakup na Aviatorky.cz

Reakce obchodu Aviatorky.cz

Dobrý den, omlouváme se zjevně došlo k pochybení při kontrole před odeslaním, všechny tyto náramky mají prodlužovací řetízek jak je uvedeno.Pošlete jej prosím zpět a my Vám obratem odešleme nový ve 100% stavu. Ještě jednou se omlouvame za komplikace a i tak přejeme hezký den. Tým aviatorky.cz