• Velmi kvalitní zboží!!!

Dobrý den, velice nás těší Vaše spokojenost. Avendro

• Objednano pred tydnem a stale nemam zbozi. Jen prisel mail, ze zbozi pro me pripravuji. V dnesni dobe je toto strasne dlouha dodaci lhuta!

Reakce obchodu Avendro

Dlouhá čekací doba, informační maily o stavu objednávky chodí až moc často. jen upozornují, jak dlouho se už čeká na dodávku.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, velice nás mrzí problémy s odeslání zásilky. Zboží jsme odeslali 4.10. 2017 Avendro

• Dodací lhůta

Obchod posílá maily stejného obsahu (více méně jen potvrzení objednávky), žádnou novou informaci a neodesílá .....

Reakce obchodu Avendro

Zboží jsem si objenala 14.9. na dobírku,dnes je 25.9. a stále nedorazilo, nechápu proč, snad vůbec dorazí.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží jsme Vám dne 26.9. 2017 odeslali. Avendro

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve. Avendro

• Skutečnost zboží odpovídala obrázku,materiál i velikost v pořádku

• nákup z domu

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Avendro

• Dlouhá doba vyexpedování zboží od objednání

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve cca do 10 dnů. Avendro

Delší doba doručení, ale obchod do 10 dnů zboží odeslal jak bylo napsanému u zboží:-)

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme, za Vaše hodnocení. Zboží se snažíme odeslat co nejdříve. Avendro

• Dodací lhůta!

Dodací lhůta je tragédie! Zboží jsem objednávala 20.8., dnes je 9.9. a pořád nic. Ano, přišli mi už asi 4 maily o stavu objednávky, nicméně stále se opakující informace "připravujeme pro Vás", toho moc neřekne, jen mi mail vždycky připomene, že jsem něco objednávala a ještě to nedorazilo.... Víc zatím hodnotit nemůžu....

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Pro odeslání zásilky děláme maximum. Avendro

Zboží jsem objednala před 11 dny a zatím nedorazilo. Doufám, že prádlo bude alespoň hezké a kvalitní, až (pokud) objednávka dorazí.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. O odeslání zásilky Vás budeme informovat na Váš email. Avendro

Zboží je velmi kvalitní, žádná klamavá nabídka, jsem ráda, že nemám problém s reklamací.
    Nevýhoda je poměrně drahá doprava, ikdyž kupuji dražší zboží nebo více kusů.

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Avendro

Potvrzení o nachystání a připravenosti zboží mi došlo několikrát, ani zmínka o tom, kdy bude zboží zasláno. Dokonce jsem měla ohodnotit dodávku, i když jsem zboží ještě vůbec nedostala.
    S kvalitou šatů, které jsem si objednala spokojenost také špatná - zboží na netu vypadají jinak než ve skutečnosti jsou (cena cca1000Kč za šaty, které by měly stát tak 300Kč - tričkovina, bude se pěkně vytahovat). Z mé strany velké zklamáni. Vracím se k osvědčeným dodavatelům oblečení.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Reklamaci Vám rádi vyřídíme. Avendro

• Dlouho nemám žádnou informaci o dodání zboží

Příště si už nic neobjednám.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše vyjádření. Vámi objednané zboží je bohužel zpožděné u dodavatele. O objednávce Vás pravidelně informujeme. Poslední email jsme Vám zaslali 25.8.. Avendro

Jsem velice spokojená.....ale přesně vím,co chci a jakou mám velikost.

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Avendro

• Dodací lhůty v nedohlednu.

Zboží jsem objednala 04.08.17 do dnešních dnů nedorazilo. Přišly mi 3 maily, které říkají, že zboží je pro mne připravováno a to bylo údajně na skladě.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, děkujeme za Vaše vyjádření. Zboží jsme Vám dne 15.8. odeslali. Avendro

• Do dnešního dne objednávka nedorazila!

Reakce obchodu Avendro

• Nehodnotím zboží, ale obchod. V podmínkách nemá uvedenou dodací lhůtu. Takže zboží, které uvádí skladem, Vám dodá klidně i za měsíc, protože v případě mého objednaného zboží "skladem" pro ně znamená místo ve Francii! Toto jsem se dozvěděla až po on-line dotazu a musela jsem rychle hledat náhradní řešení.

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Zboží dodáváme cca do 14 dnů pokud je zboží skladem. Podmínky doručení uvádíme na našich webových stránkách. Avendro

11 dní dodáni

Reakce obchodu Avendro

Dobrý den. děkujeme za Vaše vyjádření. Zboží dodáváme cca do 14 dnů pokud je zboží skladem. Avendro