• uvádí nepravidivé informace o dostupnosti zboží

zvolila bych jiný obchod, velké zklamání s v přístupu

Reakce obchodu AutoMotoFans

nejedná se tak docela o dostupnost zboží, ale možnost osobního odběru. Naše prodejna sídlí v Motocentru Vrbovka, kde má své prodejny několik prodejců moto oblečení. Proto ze smluvních důvodů některé značky na tomto místě v Praze neprodáváme, tak jak je to uvedeno na našem webu - toto je nutno brát v potaz. Paní byla navrhnuta alternativa koupě v blízkém obchodu dodavatele.

• Hodnocení bylo odstraněno na základě podkladů od obchodu.

• Nekvalitní polepy Suzuky nejsem spokojen

Monter polepy jsou super ale ty draží polepy suzuky jsou dost hrozný co se týče tisku.

..děkujeme za recenzi...
    zboží můžete vrátit, pokud nejste spokojen.. samolepky Monster i Suzuki jsou od stejného výrobce a ze stejného materiálu, moc nechápeme proč jsou jedny "super" a druhé "hrozný"

• žadne

• sortiment zboží
    • Zboží nedodali i když bylo nabízeno v obchodě

Když si objednáte zboží a pak vám volají, že není a nebude, tak je jasné, že asi něco nefunguje. Chápu, že se to může stát. Nenabídli mi jinou alternativu za nedodané zboží, slevu, nic. V dnešní době to považuju za velké nedopatření

Reakce obchodu AutoMotoFans

Děkujeme za námět na zlepšení, chyba je na naší straně ale...
    Alternativa BYLA nabídnuta, stejně tak i "doživotní sleva" u nás na eshopu (možno doložit odeslaným emailem). Pan zákazník si je toho také vědom, jak mi později sdělil po telefonu.
    ...boty opravdu již nebyly k dostání, poslední kus byl u dodavatele vyprodán a tato značka ukončila výrobu moto obuvi.. bohužel..

• Objednal si syn tričko velikosti L a přišlo XL, a ta elikost neodpovídá ani jeho otci který má 95 kg. A objednala jsem zboží na moji adresu v neděli a přišlo v pátek odpoledne což je na dnešní dobu velice dost pozdě , při dnešní technice internetu.

Reakce obchodu AutoMotoFans

tato negativní recenze nás velice mrzí a myslíme si, že je neoprávněná.

Dodací lhůta:
    27.02.2012 19:48 bylo zboží objednáno
    28.02.2012 12:41 bylo zboží expedováno (můžeme samozřejmě prokázat)... Lze snad zboží odeslat rychleji?

Velikost trika:
    Bohužel po internetu je těžké odhadnout velikost. Pokud tričko nesedí, je možno vyměnit. Místo výměny jsme se dočkali negativní recenze zde na Heuréce

Děkujeme...AutoMotoFans.cz