Spatne popisky u zbozi, fotky jine nez skutecne zbozi, nedostatecne popisky zbozi.

• S nákupem mám jen jeden problém, přesto, že je uvedeno, že univerzální potahy jsou určeny mimo jiné i pro vozidlo Hyundai i 30 (od r.2012), , problém je nasadit potahy na sedadla vpředu, jsou vyšší a přechod mezi sedákem a operadlem by měl být delší aspoň o 3 cm, ab ho šlo dobře nasadit.
    Pokud jde o barvu - modrá je v nabídce světle modrá a ne tak tmavá, jak došla.
    Jiné výhrady nemám ani k obchodu , ani k dopravě a zboží nebudu vracet, nestojí to za to.

• Zadne

Nepoužívat

Zboží bylo v pořádku a na to že tam nebyl český návod Križan

nehodnotím obchod ale zboží co dorazilo. Bylo psáno, že je tak nějak univerzální a že pasuje na všechny druhy sedaček a na mém BMW e36 coupe bylo absolutně nevyhovující. Tudíž jsem potahy schoval do sklepa, kde čakají na to, až budu potřebovat hadry na utírání prachu

Předem jsme žádali, o dodání zboží pro typ comby, v případě, že jsou potahy rozdílné, jsme toto zboží nechtěli. Přesto nám zboží bylo zasláno a boční části zadních sedadel se vůbec neshodují. Takže efekt nových ptahů žádný. Jinak by byly pěkné a elegantní. Takto to ztrácí význam.

Zboží které dorazilo bohužel kvalitou neodpovídá ceně.

• dorucovanie na Slovensko

• zboží špatné kvality z Polska

Zboží bylo vadné.

• Nekomunikuje se zákazníky, pokud je se zbožím problém.

Před objednávkou autopotahů mi na dotazy bylo pružně odpovězeno. Ale po té, co jsem zjistila na zboží vady a žádala slevu, poněvadž cena neodpovídá kvalitě zboží (poslala jsem i fotografie), mi od 9.8. nikdo neodpověděl na email.
    Nejsem s přístupem obchodu spokojena.

• Dlouhá lhůta dodání u zbožího skladem

Našel jsem obchod na internetu, bylo to pohodlnější, než navštěvovat kamenné obchody.
    Obchod bych rozhodně doporučil.

• nevím
    • čekám již dva týdny na zboží a nic..

chcete autopotahy rychle a kvalitně? Ušijte si je doma..