• složité a nepřehledné objednávání

• Zboží vůbec nepasovalo na avizovany typ. Rámečky jsem úspěšně uložil do regalu

Zkontrovat jestli se opravdu zboží hodí, nespolehat na označení prodejcem.

Zboží dorazilo bez problému, bohužel piny byl jinak zapojené. Nefungovalo. Bylo nutno přepínovat, jinak bez problému.

Objednal jsem si měnič napětí 12V 230V 600w
    Prodejce uvádí výkon 600w ale ve skutečnosti je to 300w. 600W je maximum. Všichni ostatní prodejci uvádí stálý výkon.Takže když kupujete 600W maximální je třeba 1200W. Bohužel jsem si toho nevšiml.Stejný měnič koupíte tak za 800kč a ne za 1000kč

objednavka dorazila ale objednal som pripojovaci kabel usb a dosiel mi pripojovaci kabel ipod

Repro náhrada do O1 - přední repro nelze osadit kvůli jednou tak velké montážní hloubce, přední výškové repro je o hodně větší než původní (naštěstí je k němu krabička, ve které lze přidělat před původní, zadní repro ok.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zboži jsem si ebednal konkretne rameček do saabu na 1 din radio a vubec do auta nepasuje take redukce na neoriginalni radio a ta je take spatna

Reakce obchodu Autohifi JEAN

Dobrý den

Nejprve bych Vám chtěl zdělit pane Mirchev, že jsme Vám zaslali zboží které jste si Vy sám objednal bez jakékoli konzultace či dotazu!

Jen proto, že jste si objednal redukci, která nepasuje do Vašeho vozu ještě neznamená, že nedoporučení našeho shopu je z Vaší strany korektní a v pořádku.
    Spíše to vypovídá o tom, že objednáváte něco čemu evidentně nerozumíte, ale myslíte si že ano. V těchto případech je vhodné kontaktovat prodejce který Vám rád poradí. Po pár otázkách typu; značka a označení vozu, rok výroby a stávající audio výbava, se většinou velice rychle dopracujeme k tomu, co je do daného typu vozu potřeba. Další možnost je vyndat stávající autorádio a podívat se jaké konkrétní konektory jsou ve Vašem voze. Co se týče plastové redukce, tak prodáváme pouze dvě které jsou navíc vcelku odlišné. Proto nechápu jak se vám podařilo vybrat tu špatnou..?

Jestliže Vám dojde zásilka která je poškozena, tak věřte, že to rozhodně není naším úmyslem. Tento problém vznikne z 99% u přepravce při manipulaci se zásilkou. Navíc jsem tuto zásilku balil já sám osobně a vím, že zabalená špatně nebyla.

Vaše hodnocení vypovídá spíše o Vaší frustraci z toho, že jste objednal něco, co je Vám asi k ničemu a teď pouze kopete kolem sebe a snažíte se udělat co nejvíce škody. Hodnocení které jste vyplnil vypovídá za vše... vždy se snažíme maximálně vyhovět zákazníkům a dobrat se k zdárnému Cíly. Proto mě Vaše hodnocení více než zarazilo a popravdě řečeno i pěkně naštvalo. V autohifi dělám více jak 15let a jelikož se o své zákazníky starám v maximální možné míře, tak na podobné reakce nejsem zvyklí. Navíc když si přečtete recenze, tak Vám dojte, že komentář s hodnocením které jste udělal je pravděpodobně zcestné, neoprávněná a zavádějící.

Buďte tak laskav a při hodnocení eshopů buďte více korektní. Nikomu tím neprospějete a navíc cíleně poškozujete jméno firmy.

Také je divné, že zásilka byla předána ve čtvrtek 20.2 a dodnes 28,2 ( více než týden ) se nikdo neozval ani telefonicky a ani emailem. Navíc při řešení Vaší zásilky s PPL jsem zjistil, že byla předána bez problémů a ani nebyla nahlášena žádná reklamace u PPL....??

• cenová dostupnost
    • dodací termín

přehled cena to jsou +
    termín dodání -
    pokud by jim nevadilo čekáni tak ano

Reakce obchodu Autohifi JEAN

Dobrý den

Pane Šabek, objednal jste 4x redukce na Forda. Jelikož 3 byly skladem a čtvrtá už ne musel jsme Vám ji objednat. Zboží jste objednal v pátek 16.8 v 15.25h, proto se redukce museli objednat až v pondělí. Redukce nám dorazily ve středu 21.8 jelikož zboží jde až z Německa. Ve čtvrtek 22.8 jsem Vám redukce odeslal a doručeny byly v pátek 23.8. To znamená, že jste měl zboží do 5 pracovních dní na dodací adrese. Pokud Vám přijde že doba dodání do 5 pracovních dní je důvodem proč náš obchod nedoporučit, tak v pořádku, ale cosi to Vás vypovídá... Buďte tak laskav mějte trochu soudnosti a korektnosti při dalšim hodnocení ostatních eShopů, nikomu tím neprospějete. Tak jako tak Vám děkuji za Vaší recenzi a přeji hezký den. S pozdravem Radek Novák

• nenapíšou když maji dovolenou
    • nedodaním tovaru šetrí finančné prostriedky
    • info o expedícii som dostal, ale tým všetko skončilo

vzhľadom na vyššie uvedené nemôžem sa relevantne vyjadriť