• Nic neposila

Zatím nedorazilo nic

• Objednané potahy na Peugeot 406 nestojí za nic. Počínaje nekvalitním materiálem a konče zřejmě již vráceným zbožím. Potah byl špinavý a potrhaný. Zřejmě již někdo zkoušel nasadit.
    • Ani jsem nevracel, vše šlo do popelnice.

Já se osobně nákupu v tomto obchodě budu vyhýbat.

• dodací lhutu zboží za coz asi ochod nemůže ale ma na stankach psane 5dnu a bylo to 14 pracovních dnu

• velký výběr
    • kvalita prodejců,kteří nerozumí zboží a poslali zboží, které na určitý model mého vozidla nepasuje a to přesto, že jsem, aby zboží a vozidlo zkontrolovali, že tam pasuje

• Zboží není skladem,pokud objednáte více ks.tak se vymlouvá na výrobce že nedodává.

Náhodně nízká cena.
    Zboží sice dorazilo fungovalo pouze 1 den po instalaci.Nehledě na to že mě přišlo použíté!
    Nedoporučil.
    Zboží z druhé ruky.

Reakce obchodu Autoboxy.com

obsah vaší recenze mne překvapil. Dodávané zboží není v žádném případě z druhé ruky ani použité zboží. Je to produkt dodávaný přímo o výrobce.

Pokud vám signalizace přestala fungovat, můžete ji samozřejmě reklamovat.

Toto zboží prodáváme již několik let a dodáváme ho i jednomu dodavateli travních sekaček - bez jakýchkoliv reklamací.

• uvádá, že je zboží skladem, ale po 14 dnech ještě nedorazilo
    • komunikaci
    • Neplní dodací lhůtu

Obraťte se na serioznější obchod

• nedává zpětnou vazbu,zboží nemám a nevím kdy bude!!!!

• Nabízí zboží které již nemá, kdybych se po týdnu nezeptal co je se zbožím tak čekám dodnes.

• Komunikuje zboží skladem, zašle číslo zásilky a přepravní služby. Komunikuje doručení následující den. Přepravní služba zboží neobdrží, tudíž nemá co doručit. Ani po 10 dnech nemám zboží doručené :(

• nevím
    • objednal ksem si ofuky na VW,ale jelikož jsou s Polska,tak to nedoporučuji.Poláci mají nízkou kvalitu ve všech produktech jako Čína.

na vlastní rozhodnutí

Reakce obchodu Autoboxy.com

v první řadě děkujeme za vaší recenzi.
    Nerozumím vaší informaci, že všechny produkty z Polska mají nízkou kvalitu. Ve chvíli, kdy jste zboží objednával jste věděl, že zboží je z Polska a přesto jste objednal.
    Firma Heko je v Evropě uznávaným výrobcem a své produkty dodává i do západní Evropy - takže bych netvrdil, že mají globálně špatnou kvalitu.

• vše

děs běs

• Zadne
    • Terminy

• dodací lhůta byla uvedena jiná a ani po 10 dnech zboží nedorazilo a ani se nikdo neobtěžoval mě o tom informovat, pokud bych se nezajímal.

• Přehlednost
    • Nízké ceny
    • Informace o průběhu vyřizování objednávky
    • Špatně odeslaná objednávka
    • Bylo potřeba několikrát volat kvůli chybějící části objednavky

Reakce obchodu Autoboxy.com

děkujeme za vaší recenzi.
    Máte pravdu, že objednávka byla omylem vyexpedována neúplná. Při vašem prvním upozornění na neúplnost jsem vás osobně ujistil, že následující pracovní den chybějící zboží odešleme - a také se tak stalo. Vaše následné mailové připomenutí chybějícího zboží již bylo odesláno po vyexpedování zásilky, kdy již veškeré informace o pohybu zásilky byly v pravomocích České pošty.

• žádné zprávy o opoždění dodání zboží

• nevím
    • Postrádám komunikaci o stavu objednávky

mám pouze tuto zkušenost a zatím to nechci hodnotit.Zboží nemám a doufám,že do vánoc dorazí.

• To bohužel nevím.
    • Pomalé zpracování objednávky a kromě oznámení že se objednávka zpracovává, žádná komunikace. Takže kdy zboží dorazí? To bůh ví.

Pokud máte dost času a nepotřebujete náhradní díly moc rychle ( 14 dnů od objednání ) pak to zkuste.

• Zboží dorazilo špinavé (šmouhy od prachu na textilu)

Reakce obchodu Autoboxy.com

pokud byl textilní potah hasící roušky špinavý tak se vám omlouvám, to jsme skutečně nekontrolovali.
    Zboží jsme naskladnili od výrobce den před expedicí k vám.
    Takže pokud bylo špinavé, tak nám již takto dorazilo z výroby a bohužel nás toto nenapadlo kontrolovat - nikdy jsme se s tímto nesetkali.
    S omluvou