• Zatím nic,před týdnem psali, že na tom pracují. Nevím,kde se to zaseklo.

Bylo by fajn,kdyby napsali,kdy zboží dostanu, Pak mohu hodnotit.

Bylo doručené jiné zboží než bylo objednáno. Obchodník odmítal komunikovat po telefonu, pouze emailem. Změnil popis u objednaného zboží. Nedoporučuji. Truhlář nám musel upravit rám postele, aby bylo možno smontovat.

• Chybí jedna deska od roštu. Nedodany zvedače na rošt
    • Nekvalitní zpracování a nekvalitní odvedena prace

Těžko hodnotit. Zboží stále nedorazilo a komunikace obchodu zamrzla na mailu, že objednavku vyřizují.

Hrozny navod na zostavenie postele

• Dřevěné nohy a desky postýlky nebyly místy řádně nalakované.
    • Všechny díly, které byly v páru, byly zkompletovány ještě před doschnutím barvy a byly jednak slepené a po oddělení došlo k poškození laku.
    • Samotná konstrukce není provedena příliš šťastně, je dost náročné lícní díly při montáži "neštípnout".

Celkově bych čekala u zboží v této cenové úrovni zboží významně vyšší kvalitu designu i výrobního provedení. Zážitek z rozbalení určitě nedoporučuji.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Obchod sám nestanovil datum doručení. Po optání na termín, nám byla stanovena lhůta 14 dní. Po třech týdnech, bez jakékoliv informace o stavu objednávky, jsem se znovu informoval, kdy zboží tedy dorazí, prý již tento týden. Týden je u konce a stále se nic neděje. Doufám, že zboží vůbec obdržíme.

Reakce obchodu Auto postele.cz

velmi nás mrzí Vaše recenze, které se nezakládá na pravě. U každého produktu je zobrazen terním dodání. Nyní v době před vánocemi, máme nastaveno u zboží, které není skladem 3-6týdnů. S tímto termínem jste si zboží objednali. Zboží jsme Vám dodali do termínu 6týdnů od objednání.

• Otřesná kvalita výrobku.
    • Velmi špatná komunikace s e-shopem.
    • Neochota, arogance.

Absolutně nedoporučuji!!
    Zboží nám bylo zasláno nadvakrát kvůli chybě výrobce a v obou zásilkách bylo poničené kusy, obouchané, podrápané, přelakované, lezly z nich třísky, rozypané šrouby v krabici, prostě otřes.
    Výrobce argumentoval chybou dopravce a na emaily reagoval po urgencích až třeba po týdnu.

Chyběli šrouby

• Zboží jsem ještě neobdržela, ale neustále dostávám dotazník, zda jsem spokojena.
    Objednáno a zaplaceno před 10 dny

Reakce obchodu Auto postele.cz

velmi nás mrzí tato recenze. Máte objednáno zboží s dostupností 4týdny. Bohužl heureka je nedokonalý program, který automaticky odesílá dotázník spokojenosti po 10 dnech od objednání.

• Komunikace v pořádku
    • Špatný produkt

• Nabízejí něco co vůbec nemají.
    • Neobtěžují se ani sami dát vědět, že nejsou schopni zboží dodat.
    • K nákupům nedoporučuji.

• Rychla komunikace
    • Nekvalitní matrace v detske posteli

Koupili jsme dětskou postel BMS Group Dětská postel Carino 2 - 190x80 - Grafit/bílá. Výrobce a prodejce pisou, ze je dodávána se dvěma plnohodnotným matracemi. Ty, které prisly, byly absolutně nevyhovující, jsou příliš měkké, tenké, nekvalitní. Postel jsme navíc skládali asi 7 hodin čistého casu.

Marketingový podvod, zacílení na počet zobrazení na moment akce. Lež v podání omluvy a vymlouvani se na chybu.

Obchod, na svých stránkách, nabízí sortiment, který jeho dodavatel ( výrobce) stáhl z výroby. Dva týdny, od přijetí objednávky, trvalo, než mě o tom informovali.

Po doručení zboží byla poškozena bočnice postele a menší rozměr matrace. Dobrá ochota při řešení reklamace postrádala smysl, neboť po reklamaci mi místo bočnice bylo zasláno čelo postele a matrace ještě kratší.

obchod fungoval až do doby jejich dopravce. prozatím s dopravou nejhorší zkušenost. škoda