• Mnou vybrané zboží rozhodně není deklarovaná německá kvalita. Spíš Turecká napodobenina..
    • Nesedí a na úchytka se šetrilo..
    • Prostě zoufalství a dobře komunistické DoDo..

Obchod zřejmě v pohodě ale měl by si více hledět zboží, které prodává

popis sa niekedy nezhoduje so skutočnosťou

• Zbozi nesedi na dany typ vozidla,zklamani
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Doručení na zvolené výdejní místo se nekonalo, změněno výdejní místo bez uvedení důvodu. Nové výdejní místo v pořádku, ale mezi tím přišel odkaz ještě na jiné výdejní místo, kde o ničem nevěděli. Zmatky nad zmatky.

Byl jsem totalne sklaman.

• poslali mi jiny rozměr
  • Zboží mělo dobu dodání 2-5dní a bylo skladem. Proto nechápu proč ještě nedorazilo!

• Zboží jsem objednal a ihned dle instrukcí zaplatil. Následně mi byl napsán email v polském jazyce, který jsem si musel nechat přeložit a bylo v něm, že zboží není skladem a nic mi nepošlou. Vše vyřizoval můj kamarád který umí polsky. Bohužel ani peníze mi zatím nikdo neposlal

• Objednané zboží bylo zjevně poškozené, nemohlo jít o náhodu nebo problém při expedici. Tlakoměr u nožní pumpy byl zprohýbaný a měl prasklé sklíčko. Vzhledem k tomu, že šlo o prémiový (a tudíž né zrovna laciný) produkt, neměl jsem z nákupu radost.

očekával jsem něco lepšího

Zaslání jiné barvy zboží

Zbozi nebylo dodano

Chybí komunikace se zákazníkem. Potvrzení o zaplacení například.

• Uběhlo 17 dní a stále nemám informace o odeslání ani žádnou jinou informaci o stavu

• žádná komunikace

14 od objednání při nulové komunikaci ze strany obchodu, jsem objednání urgoval, a najednou jsem měl zboží doma za 48hodin. Divné? Ano. Místo trapných výmluv, stačilo říct rovnou, že objednávku zapomněli vyřídit.

• Při reklamaci poškozeného zboží žádná odezva.

• Ze tří objednaných věci jsou dvě odfláknuté, nepřesné...to je blbý poměr i na Poláky.

• Nesplnění požadavku na výrobek

• Stala sechyba,zboží nebylo kompletní,chybí žlutý návod celý blog
    • Žádná.
    • Stoho co tam nechali není kouzelník
    • Žádná.

Nigdy se mynic podobného nestalo,až ted.