umělohmotný, nazehlovací obrázek - FUJ

Dobrý den pane Bednáři,

reaguji na Vaši recenzy na Heurece. Podle našeho názoru je na 100 % bavlněném tričku velmi kvalitní sítotisk. Přesně tak, jak je to popsané v produktovém popisu.

Rozhodně se nejedná o žádný nažehlovací obrázek, jak píšete. Navíc motivy vytvářejí australští aboriginal umělci, kteří tyto malby studují několik let na školách k tomu určených.

V případě, že se se Vám tričko nelíbí, můžete využít vrácení zboží a my Vám vrátíme peníze.

Oldřich Chaloupka
    jednatel společnosti

• nedává rozměry klobouků

máte hodně co zlepšovat co se týká zobrazení klobouků,co třeba klobouky vyfotografovat na hlavě člověka pro srovnání ,aby si zákazníci porovnali jak klobouk ve skutečnosti je velký a předejít tak zklamání jako bylo mé.

Dobrý den Milane,

regujeme na všechny recenze, tedy i na to Vaši zápornou.

Při vyběru velikosti klobouku jsme se s Vámi telefonicky spojili a snažili jsme se Vám poradit a odpovědět všechny Vaše dotazy. Nabídi a zaslali jsme Vám i zdarma vymezovací pásek pro případné změnšení velikosti a extra výběr a změření konrétního klobouku Vaši velikosti.

Vaše záporná renemze "palec dolů" byla snad jediná za naše působení na Heurece. Ostatní zákazníci byly spokojeni.

Bohužel jsme více pro Vás udělat nemohli. Je nám líto a mrzí nás, že máme nespokojeného zákazníka.

Oldřich
    AAW

• Špatná komunikace
    • Dorazilo jiné zboží
    • Neochota při výměně

Vážený pane,

reagujeme na všechny recenze, tedy i na tu Vaši zápornou - anonymní.

"Špatná komunikace" - nevím, co máte tímto na mysli. Telefonní hovor jsme Vám přijali, ač jsme byli v zahraničí na veletrhu (tato inrormace byla i na našich internetových stránkách). Sdělil jsem Vám, že chybně zaslanou tašku Vám můžeme vyměnit za tři dny a náklady na dopravu uhradíme nebo že zboží můžete zcela vrátit. Omluvili jsme se za chybně zaslané zboží.

"Dorazilo jiné zboží" - za to se omlouváme, je to naše pochybení.

"Neochota při výměně" - již v prvním telefonickém rozhovoru jsme se omluvili za pochybení a nabídli řešení - výměnu zboží na naše náklady.

Mrzí mě, že jako náš zákazník jste byl nespokojený. To, že jsme Vám omylem zaslali jiný model tašky, je naše pochybení, za což se ještě jednou omlouvám. Do emalu jste mi napsal, že si tašku u nás osobně vyměníte. Cestu k nám Vám uhradíme.

To, že toto naše pochybení byla výjimka, dokazují kladné recenze uvedné níže. Palec dolů a nedoporučení k nákupu jste nám dal jako první v naší historii Heureky.

Věřím, že s výměnou tašky budete spokojený.

Oldřich Chaloupka
    jednatel AAW