docela dobrý výběr a solidní i když ne nejmenší ceny.

Vše v pořádku.

• dosáno obratem po objednání
    • příznivá cena

• Super rychlé vyřízení

Vse ok a rychle

• Komunikace výborná, dodání bezproblémové. Přestože byla na zařízení závada, tak reklamace byla vyřešena obratem v režii obchodu.

Zboží jsem zaplatil dopředu kartou a doručovací firma po mě chtěla ještě platbu na dobírku…
    Už je to několik dnů a refundace zatím zpět na můj účet nedorazila

• rychlé odbavení
    • výborná komunikace
    • okamžité řešení problému

Komunikace obchodu je hbitá. Reklamaci závady vyřešil okamžitě vrácením peněz.

• Rychlost dodání a komunikace na jedničku.

• Opravdová rychlost. Objednáte a druhy den doručení. Vše v pořádku a řádně zabaleno.

spolehlivost a rychlost dodání

Výborná komunikace, jasný termín realizace objednávky zboží, které nemají skladem, rychlé doručení mé objednávky. Obchod prostě funguje tak, jak má.

• Zjevně použité zboží prodané jako nové

Jedním slovem zklamání.
    Zjevně použité zboží. Ochraná fólie displaye pedálové ladičky po celé ploše znečištěná a odřená, na některých místech protržená. Originální krabička natržená - někdo již nešetrně otevíral.
    Ladička sice funguje, ale dojem z nákupu mizerný - zaplatil jsem za nové zboží a dostal použité.
    Tomuto e-shopu se v budoucnu raději vyhnu.

Všechno perfektní, jak komunikace s obchodem, tak rychlost a kvalita dopravy. Děkuji!

Dlouhá dodací lhůta zboží bylo předáno dopravci a ani po týdnu ještě nedorazilo

Reakce obchodu Audioworks

omlouváme se za delší dodací lhůtu, bohužel, zásilka byla poškozena přepravcem, nové zboží bude odesláno obratem, za vzniklou situaci však nemůžeme,
    s přátelskými pozdravy
    Audioworks

• Velmi dobrá komunikace s eshopem
    • Zboží dorazilo rychle a v pořádku

• Osobní přístup k zákazníkům.

Chtěli mi to dovést domů, což jsem z časových důvodů nemohl přijmout. Přijel jsem si na prodejnu, předání proběhlo rychle a v příjemné atmosféře prodejny. Dodáno rychle, bez komplikací. Mikrofon funguje perfektně a splňuje moje požadavky.

• Velice rychlé vyřízení objednávky

• sortiment
    • stroj času?

V audioworks mi splnili můj teenagerovský sen. Legendární aparát na který se zapomnělo, nedávno sem na něj narazil, jenže už se dávno nevyrábí. Ledaže by ho měl někdo skladem a zrovna v Olomouci! Hraje to božsky a je to starý nový aparát, co víc si přát..? Na druhý den byl doma. Tleskám ;)