• Nabízí zboží, které nejsou schopni dodat !!! - KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Reakce obchodu Audioworks

Bohužel občas se stane, že dodavatel nevyřadí z feedu zboží, které je již nedostupné, není to naše chyba, ale i tak se omlouváme. Nicméně zákazník samozřejmě nebyl nijak tratný, objednávka pouze neproběhla.

• Poslane na inú adresu inému pánovi.. Našťastie pan my volal a osobne poslal poštou jasne ze neskoro lebo som čakal balík 14.6..a nie 19.6..takze úplne zle celé... A adresu som uviedol OK

Zbozi uvedene jako "skladem" nemaji dostupne.

Reakce obchodu Audioworks

Zde došlo zřejmě k nějakému omylu, zboží, které si zákaznice objednala je jasně a srozumitelně označeno, že je na objednávku. Termín dodání byl zákaznici sdělen a s termínem dodání souhlasila, této recenzi moc nerozumím...

Zboží jsem zaplatil dopředu kartou a doručovací firma po mě chtěla ještě platbu na dobírku…
    Už je to několik dnů a refundace zatím zpět na můj účet nedorazila

• Zjevně použité zboží prodané jako nové

Jedním slovem zklamání.
    Zjevně použité zboží. Ochraná fólie displaye pedálové ladičky po celé ploše znečištěná a odřená, na některých místech protržená. Originální krabička natržená - někdo již nešetrně otevíral.
    Ladička sice funguje, ale dojem z nákupu mizerný - zaplatil jsem za nové zboží a dostal použité.
    Tomuto e-shopu se v budoucnu raději vyhnu.

Dlouhá dodací lhůta zboží bylo předáno dopravci a ani po týdnu ještě nedorazilo

Reakce obchodu Audioworks

omlouváme se za delší dodací lhůtu, bohužel, zásilka byla poškozena přepravcem, nové zboží bude odesláno obratem, za vzniklou situaci však nemůžeme,
    s přátelskými pozdravy
    Audioworks

Dlouhá dodací lhůta, bez kontaktu ze strany prodejce a nutná platba předem.

• rychlost dodání

Po obdržení nástrojů (kalimba zrezlá a panova flétna neodpovídala obrázku a byla poškrábaná) jsem obchod kontaktovala o možnosti reklamace. Odpověď přišla téměř okamžitě s odkazem na reklamační formulář. Tím ale komunikace skončila. Několikrát jsem se snažila dovolat a napsala emaily. Nakonec jsem balíček poslala zpět a poslala poslední email (před dvěma dny), zatím bez odpovědi.

Reakce obchodu Audioworks

Po oznámení o reklamaci, byly odeslány instrukce jak postupovat a reklamační formulář. Zákazník odeslal zboží zpět a od nás peníze zpět na účet zákazníka.

Zboží nedorazily, žádné info o termínu dodání. Nespokojenost

• Zboží dorazilo
    • Objednával jsem vsadku do kobylky klasické kytary z hovězí kosti - jenže uvedená tloušťka neodpovídala (měla být 3 mm, ale na jednom kraji byla přibližně 2,5 a na druhém jen 2,2 mm. Toto, by měl prodejce hlídat a kontrolovat kvalitu nabízeného zboží. Takže za mě zklamání.
    • Zboží nebudu reklamovat z důvodu vysoké ceny na dopravu.
    • sound bar LG, ze zadu praskli spodni roh a z boku poškrábanej.

Reakce obchodu Audioworks

V tomto případě jde určitě o omyl. Tento produkt není a ani nebyl v naší nabídce. V každém případě značku LG na e-shopu Audioworks nenabízíme.

• Problémy při vrácení zboží, kdy byla vrácena pouze cena za zboží, nikoliv cena za dopravu a dobírku, jak by dle § 1832 odst. 1 občanského zákoníku měli. V telefonickém kontaktu nejprve toto právo popírali, poté přiznali s tím, že peníze pošlou, ale zasláno zatím nebylo.

Zboží bylo špatně zabalené,v nevhodném obalu,při přepravě bylo deformováno.

Reakce obchodu Audioworks

Tato objednávka byla zákazníkem zrušena, čili zboží od nás ani neodešlo. Zboží odcházející z našeho skladu je vždy precizně zabaleno, vzhledem k povaze zboží - hudební nástroje.

• komunikují rychle
    • nabízejí zboží, které se již nevyrábí

Dlouha dodaci doba!!!

Reakce obchodu Audioworks

Zákazník byl o dodací lhůtě informován emailem, zboží bude doručeno přesně načas...

když mi pracovník doporučí nějaký držák místo jiného a pak to v konečné fázi vůbec nesedí tak je asi někde na straně prodejny chyba. nic méně už delší dobu pozoruji že tyto hudebniny jdou dolů celkovou kvalitou

Reakce obchodu Audioworks

Nechápu tuto reakci zákazníka, vyšli jsme mu maximálně vstříc a objednali dva typy držáku na pochodový buben, u druhého výrobce uvádí, že pasuje na 13 i na 14" buben a zákazník potvrdil, že má tento rozměr, čili buď má atypický buben a tuto skutečnost nám nesdělil anebo je problém někde jinde...

Zboží jsem objednala, dle webu mělo být na skladě. Po týdnu jsem emailem reklamovala nedodání zboží a bylo mi odepsáno, že skladová evidence byla chybná a zboží je na cestě od dodavatele a bude mi doručeno do čtvrtka 17.01.2018. Zboží nedorazilo a ani žádná informace!

• trvalo to a ještě jsem dostala barevně jiný produkt, než jsem si objednala, to naštve, příště zpreferuji jiné hudebniny

• Na zboží stále čekám. Už dlouho!

Reakce obchodu Audioworks

Zákazník byl o délce dodací lhůty informován a s dodací lhůtou souhlasil, zboží bylo odesláno 2.11.

Bubenická stolička objednána jako dárek na základě fotky na e-shopu a jedné kladné recenze na Heureka, a také proto, že jsme nechtěli kupovat tu nejlevnější od Thomanna. Prodejce poslal bez jakéhokoli vysvětlení jiný model, než má nafoceno na svém shopu - a to právě tento thomannovský kousek (který tak vyšel o cca 500 dráž než přímo od Thomanna). Dodací lhůta byla dvojnásobná, než byla slíbená a tak se dar narychlo předával oslavenci prakticky ihned po doručení.
    Bohužel na to, že přišel jiný model, jsme přišli až při vybalení dárku oslavencem - naše chyba že jsme slepě věřili a nerozbalili krabici hned před řidičem PPL.
    Vzhledem k tomu, že vrácení zboží by znamenalo zkazit radost příjemci daru a ještě zaplatit zpětnou dopravu, necháme to být.
    Kladné hodnocení však nemůžeme tomuto obchodu vystavit.