• Cena dopravy
    • Neuvádzanie sledovacieho čísla zásielky
    • Neskoré doručenie
    • Prístup operátora infolinky

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

je nám líto, že jste nebyl s nákupem spokojený. Za Vámi uvedené nedostatky se moc omlouváme. Brzo budeme přecházet na nové stránky, kde bude snazší sledování objednávky a řešíme i uvedení čísla balíku pro zákazníky. Cena dopravy na Slovensko je daná dopravcem, ale při objednávce nad 200EUR ji od nás máte zcela zdarma.

[email protected]

21.6.2018 jsem si objednal struny na kytaru a doposud mi nedorazilo upozornění, že si je mohu vyzvednout v brněnské prodejně, přestože bylo při objednání avizováno, že jsou (v Praze?) skladem a měly by dorazit do 2 dnů. Dnes je to 11. den a pořád nic.......

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

moc se Vám omlouváme, kolegové struny na prodejně už neměli a zapomněli jsme Vás o tom informovat. Doufám, že budete spokojen s alternativou, na které jsme se domluvili.

Pěkný den!

Michal P.

- komunikace

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

Mrzí nás, že jste nebyl s nákupem spokojený. Pokud byste mi chtěl napsat, v čem konkrétně byl problém, rád se na to podívám.

[email protected]

• Cena dobrá, tím to končí
    • Zboží špinavé, odřené
    • Špatně zabalené

Stojan jsme chtěli jako vánoční dárek. Bohužel přišel v takovém stavu, že bychom se ho styděli takto darovat. Krabice byla špatně dovřená, stojan v ní pofidérně pohozený a navíc v krabici od jiného typu stojanu. K tomu byl zaprášený jako prase a samolepka Fender odřená. Takže děkujeme za “krásný” vánoční dárek. Za mě už nikdy více a obchod nedoporučuji. Zboží došlo po více než 10 dnech, ale za to může dopravce.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se, toto se nám opravdu nepovedlo. Pošlete nám prosím stojan zpět. Záležitost budeme řešit s reklamačním oddělením a vrátíme Vám peníze.

[email protected]

• Obchod v pořádku, avšak nechce se mi věřit, že nikdo nevěděl o poruchách reprobedny - kterou samozřejmě nejdříve vracím! Ale raději bych, aby byla zajištěna oprava!! Nefunguje baterie, jeden kanál vypadává.. Tedy, mám dojem, že tohle byl důvod slevy..

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se, ale o vadě výrobku jsme skutečně nevěděli. Produkt byl zlevněný kvůli tomu, že byl dlouho vystavený. Zboží samozřejmě můžete reklamovat přímo na prodejně a domluvit se na opravě. Ještě jednou se omlouváme a věřím, že příště s námi budete mít lepší zkušenost.

Michal Pejznoch - Audiotek

• 10 € postovne - bezkonkurencne najdrahšie
    • Doba doručenia takmer tyzden
    • Nesprávne adresovaná reklama

Dobrý den

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším obchodem.

Je nám líto, že jste s cenou poštovného nespokojen. Pokud objednáte zboží v hodnotě alespoň 200 EUR, tak máte poštovné zdarma.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jonatán Reich

• dlhe dodacie lehoty
    • z piatich nakupov boli tri nekorektne
    • v posledno pripade ste mi nauctovali namiesto 181 Kč za 2x 12 ks trsatok, 181 Eúr. Upozornil som vas na to 2x a predsa ste mi to poslali o 26x predrazene... Zasielku som neprevzal a doteraz (cca druhy tyzden) marne cakam na dorucenie 2 sad strun basovych a 3 sad gitarovych. Povodne som chcel 2x6ks no vevydalo:-) a uz sa mi nechce pisat ani u vas nakupovat....

Mali by ste vyskolit personal ku vacsej korektnosti a ustrevosti voci zakaznikom, ktori vam davaju peniaze za vase sluzby

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

moc se omlouváme za chybu při fakturaci Vaší objednávky, zboží Vám již bylo zasláno znovu a správně. Uskutečníme potřebné kroky k tomu, aby se podobná situace už nemohla opakovat.
    Ještě jednou se moc omlouváme.

[email protected]

stahují pozdě zboží s oběhu na internetu,které už není na prodej

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se, zboží, které jste si objednal, jsme po vyprodaní měli omylem k dispozici na našem webu. Plánujeme spuštění nového webu, kde už by se toto rozhodně stávat nemělo.

• Poměrně nízké ceny.
    • Vstřícné jednání
    • Doručení nekompletní objednávky (za plnou cenu pouze balík 1/2)
    • Druhý balík 2/2 doručen až po 7 dnech (za cenu 0 Kč)
    • Zboží v druhém balíku poškozeno (nefunkční přívodní kabel)

Měl jsem objednat radši z kytary.cz

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se, chyba byla u přepravní služby, oba balíky jsme posílali současně. Kabel samozřejmě dostanete nový.
    Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

[email protected]

• Objednane zboží došlo ve stavu použitého zboží
    • -bylo zaprášené (tipuju tak min.rok vystavené na prodejně)plus nějaké drobné oděrky.Vámi dodanou reprobednu momentalne potrebuji kazdy den takze mi nezbyvá než si ji nechat protoze na reklamaci nemam čas.Ve vaší kamenné prodejne v Brne jsem leta nakupoval celkem pravidelne. Co se tyče internetového obchodu jsem velmi zklamán a toto byl můj poslední nákup u Vás.

Nakupujte jinde.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

velice se Vám omlouváme, kolegové na prodejně reprobox nedostatečně očistili, což by se samozřejmě stávat nemělo. Děkujeme za toto, byť negativní, hodnocení. Dáme si pozor, aby se nic takového již neopakovalo.

• Žádné.
    • Téměř žádná komunikace, k zákazníkovi pomalé, nerovné a lživé jednání.

Objednal jsem zboží s výraznou slevou s úvěrem na splátky. Vše proběhlo, poté však byla pravděpodobně omylem moje objednávka obchodem stornována. Na můj dotaz přišel po třech dnech mail, ve kterém mi kdosi z obchodu píše, ať zboží objednám znovu. To by bylo pěkné, ale v tutochvíli je položka o 2500 Kč dražší.
    Z těchto důvodů považuji tento obchod v přístupu k zákazníkovi za proradný a lživý.

Dobrý den, Vladimíre,

Objednávku jsem stornoval na základě Vaší emailové žádosti, zřejmě se tedy jednalo o nedorozumění. Na e-shopu již máte vytvořenou novou objednávku. Omlouvám se za komplikace, situaci s Vámi rád dořeším a doufám, že budete spokojen.

David

[email protected]

• Často nakupuji na thomann de, dle zkušenosti bohužel nemohu doporučit žádný z velkých obchodu jako jsou kytary, nebo music city. Jediný kdo jedna nejlépe je Disk Multimedia.

Nejraději nakupuji na Thomann de = výběr, cena, rychlost, profesionalita..

Dobrý den, pane Linharte,

to je škoda, že jsme Vás nepřesvědčili, že i u nás se dá dobře nakoupit. Budu moc rád, pokud mi napíšete, co se stalo, abych se na to podíval a našel pro Vás řešení.

Budu čekat na Váš e-mail.

Michal M.
    AUDIOTEK MEGASTORE

objednal jsem si novou kytaru v akci za zajímavou cenu. Nakonec jsem dostal informaci, že to byl poškozený neopravitelný kus.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se, Vámi objednaná kytara byla bohužel opravdu poškozená, proto Vám kolega nabídnul vhodné alternativy.

Michal Pejznoch - AUDIOTEK MEGASTORE

Objednal jsem zboží, ale 10 dní je objednávka bez odezvy.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

moc se Vám omlouváme, kvůli systémově chybě jsme Vás bohužel neinformovali, že si zboží můžete přijít vyzvednout. Nyní je připraveno k odběru na prodejně v Praze, Ocelářská 39. Ještě jednou se omlouváme.

Michal Pejznoch - AUDIOTEK MEGASTORE

• v ponuke aj starši tovar (modely serie) aj novinky
    • reklamácie,zasielka a balenie tovaru (dodavaný neúplný a poškodený)

dva krát objednávka dva krát problém

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste s objednávkou spokojen, jelikož jsme Vás před expedicí o neúplnosti originálního balení informovali.
    Pokud k Vám dorazil balík nebo produkt poškozený, máte jej možnost bez udání důvodu do 30 dnů vrátit.

Michal Pejznoch - AUDIOTEK MEGASTORE

Zvolila jsem možnost osobního odběru na prodejně. Zboží bylo uvedeno jako skladem.Následně mi došel e-mail, že zboží jakmile bude k vyzvednutí, budu informovaná přes e-mail a SMS. Ani jedna věc zatím nenastala. Objednávka byla 17/10. Zatím tedy žádná reakce o připravenosti k vyzvednutí či o tom, že zboží není skladem.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se Vám, oproti informaci na webu jsme objednané zboží bohužel neměli skladem, avšak hned druhý den po Vaší objednávce jsme Vám telefonovali s informací, že produkt objednáme a naskladníme cca za dva týdny, s čímž jste souhlasili. Každopádně zboží je objednané a čekáme, že každým dnem dorazí.

Michal Pejznoch - Audiotek

• Absolutní neschopnost vyřídit mou objednávku. Ani po celých 14ti dnech jste nebyli schopni mi zkompletovat mou objednávku tak, aby byla celá k vyzvednutí na prodejně, a teď mi ještě vypršela dodací lhůta, takže zřejmě k tomu již ani nedojde. Děkuji fakt.

Reakce obchodu AUDIOTEK MEGASTORE

omlouváme se za dlouhou dobu kompletace Vaší objednávky. Jednotlivé položky jsme sváželi z různých skladů. Nyní je celá Vaše objednávka kompletně k vyzvednutí na prodejně v Brně.

Michal Pejznoch - AUDIOTEK

• Má zboží, které není jinde, nabízeli je za zajímavé ceny.
    • Uvádí, že má zboží skladem, ale po objednání dostanu zprávu, že se teprve musí naskladnit a bude to během 14 dnů.

Kdybych na zboží spěchal, asi bych byl dost naštvaný, naštěstí mi to u mé objednávky nevadí. Takže potřebujete-li něco rychle, předem si ověřte, zda to skutečně mají na skladě - tak jak to uvádějí na stránkách.

• Dostal jsem pouze vygenerovanou odpověď o přijetí objednávky a od te doby ticho po pěšině, struny jsem koupil po 9 dnech jinde

Nedoporučuji

Zbozi uvedeno jako skladem, avsak po tydnu stale nepripraveno k vyzvednuti.