• Až po týdnu obchod zjistil-že objednané zboží
    • nemá.

Reakce obchodu ASUS.AS

Dobrý den, zašlete nám, prosím, číslo Vaší objednávky na [email protected] , abychom mohli zjistit příčinu Vámi zmiňovaného nedostatku, děkuji, za ASUS.as , Petr Grill, vedoucí prodejny.

• Spolehlivost, rychlost, cena

Doporucuji

• Na internetových stránkách má napsáno zboží skladem a pak vám odepíší, že jiný obchod czc.cz je
    • už nemá v nabídce, přitom mi objednávka byla
    • potvrzena!!

• nizká cena
    • zboží následující den připraveno k odběru tj. rychlost dodání

personál ví, co nabízí a umí velmi dobře poradit

• velmi dobrá komunikace
    • kdyby se dodávalo instalační cd základní desky namísto cd grafiky tak by to bylo super

• Originální příslušenství
    • E-mail o přijetí a odeslání objednávky

• I can pick them up in Prague and don't have to wait for internet and return is easier if it is needed.
    • They might offer shipping of items to repaire facilities from Prague store. For my purposes there have been no weakness. Everything we have done there has been to our satisfaction.

Easy access from public transportation, and easy of process while in store.

• Rychlost, spolehlivost, vše šlo tak jak má.
    • Jen dobré zkušenosti, pro mě žádná slabina.

Spokojený.

• dobra komunikace a ochta jednat se zakazniky

• Sluzšné ceny
    • Neeznám

Doporučuji.

• Cena, dostupnost osobního vyzvednutí.

• rychlost, profesionalita, vstřícnost

Super doporučuji

• Setří čas
    • Spatné a nevzhledné balení

Je to dobrý způsob nákupu

• Zbozi které jsem objednal tak jiz nebylo skladem. Na telefonim cisle to nikdo nezvedal.

Reakce obchodu ASUS.AS

Dobrý den, prosím Vás o zaslání čísla objednávky na e-mail [email protected] , abychom mohli Vámi popisovanou záležitost prověřit. Pravděpodobně se mohlo jednat o použité či bazarové zboží, kterých je k dispozici velmi omezený počet a mohlo se stát, že v době Vaší objednávky jej mohl zakoupit jiný zákazník. Děkuji za Váš podnět. Za ASUS.AS, Petr Grill, vedoucí prodejny.

• Zaruku kvality

Doporucuji

• dobrá cena
    • pobočka k osobnímu vyzvednutí v dobrém dosahu (je to ale v rámci Prahy, takže uznávám, že mám výhodu velkoměsta)
    • možnost platit všemi možnými způsoby, včetně platební karty při vyzvednutí
    • měla jsem v den odběru smůlu, že "spadla" českým radiokomunikacím síť, takže nebylo možné si zásilku vyzvednout a musela jsem se několikrát vracet a čekat, až se net zase propojí, velmi ochotná slečna mi ale mezitím nabídla možnost prodloužení rezervace a vyzvednutí na jiné pobočce v jiný den, nakonec jsem měla štěstí a při posledním pokusu-návratu k pultu jsem v 5 minutách, kdy se internet podařilo "rozhchodit" svoji zásilku získala pak to spadlo zas ...
    • jinak bez výhrad

jak jsem již uvedla - velmi dobrá cena, dodací doba a dostupnost výdeje

jinak bez výhrad

spokojenost a doporučení

Reakce obchodu ASUS.AS

Dobrý den, děkujeme za podnět, již jsme podnikli kroky, aby se již takovéto výpadky ze strany poskytovatele internetového připojení neopakovali. Za ASUS.AS, Petr Grill, vedoucí prodejny.

• Dobrá cena a rychlé dodání

Značkové zboží

• Rychlost vyřízení objednávky s dodání zboží zákazníkovi.
    • Nabídka zboží.
    • Přehlednost a prezentace nabízeného zboží.

Byla to moje první zkušenost s tímto obchodem.
    Ostatním bych tento obchod doporučil.

Notebook ASUS jsem si pořizoval již podruhé.
    Poprvé přes jiný eshop.Dost mě překvapilo, že jsem byl ze stránek ASUS přesměrován na CZS.CZ.
    Ovšem tato změna neměla žádný vliv na prodej a dodání zboží. Obchod proběhl, tak jak jsem si představoval.
    Vřele doporučuji.
    Po několika dnech používání notebooku K95VB velká spokojenost.