• přehlednost
    • pohodlí domova
    • rychlost vyřízení objednávky
    • nevidím žádné

viz výhody

• Mají k některým věcem dárky zdarma
    • Není to obchod, je to parta blbečků která vám zboží objedná z czc.cz
    • Ty dárky nikdy neuvidíte
    • Obchod nekomunikuje mailem a telefony nezvedá

Objednal jsem Grafickou kartu ke které na czc.cz dávají myš zdarma, na asus.as dávají myš a hru zdarma. Objednal jsem to a dostal jsem k ní velký H.

• -
    • -

• Zboží mělo dodat CZC.cz a i když bylo uváděno skladem nedošlo do pěti pracovních dnů k odeslání. Nebyli mi schopni říct přesný datum odeslání, proto jsme objednávku zrušili. Nakoupili jinde a zboží přišlo druhý den.

• Psal jsem jim e-mail o problémech. Naprosto bez jakékoliv reakce.

Objednával jsem jiné zoží, než nakonec dorazilo. Na stránce eshopu byl u Z300C tento popis:

Stylový 10“ tablet s designem Zen a Bluetooth klávesnicí s reproduktory, který je nabitý technologiemi VisualMaster, PixelMaster, DTS-HD Premium Sound a SonicMaster...

Zboží, které dorazilo žádnou klávesnici nemá. Je to neseriozní podnik. Na ASUSu mně řekli, že s tímto obchodem nemají nic společného a tyto klávesnice do ČR ani nedodávají.

• žádné - jen zmatení zákazníka
    • nepřehlednost
    • špatné popisky
    • špatná technologie
    • nabízí produkty, které neexistují

raději se tomuto obchodu vyhněte, protože se jen dostanete do komplikací a potíží - tváří se navíc jako něco jiného, než je - stojí za ním CZC, které ho ale neumí obsluhovat

• Pohodlí a rychlost
    • nevím

všechno v pořádku

• Dobre ceny
    • Dobry zakaznicky servis
    • Trochu z ruky
    • Pred obchodem neni parkovani

tento obchod nabizi nadstandardni zakaznicky servis.

Jednou jsem si u nich poridil pocitat ktery zlobil, a vymenily ho za novy i po zaruce.

• Neshledal jsem.
    • Nespolehlivý obchod. Objednal jsem si zboží (Asus A88X-Pro), které mělo výhodnou cenu 2.111,- Kč. Přišel mi mail, že zboží za tuto cenu nemohou sehnat, ale přitom toto zboží dál nabízejí. Upozornil jsem je na to, že v rámci serioznosti by to měli stáhnout, napsali mi omluvný mail, ale zboží klidně nabízejí
    • dál. Tak to asi není úplně v pořádku.

Určitě si zde už nic neobjednám.

• žádné, naprosto problémový obchod.
    • Kdyby bylo na webových stránkách uvedeno, že Vaším partnerem je firma Czech Computer, u které jsem pravidelným zákazníkem, vůbec bych tak špatné služby neobjednala. Potřebovala jsem nutně k počítači adaptér a volila objednávku přímo u společnosti ASUS, bohužel jsem se naprosto spletla. Dnes je to 10 dní od mé objednávky, zboží jsem ihned po obdržení Proformafaktury zaplatila online a adaptér dodnes nemám. Bohužel jsem si původní adaptér poškodila a nyní jsem již 10 dní bez počítače. Opravdu milé a seriózní jednání jak od společnosti ASUS, tak od společnosti Czech Computer. V životě už od Vás nic neobjednám!!!

Nikomu bych tak neseriózní obchod nedoporučila ani svému úhlavnímu nepříteli. Být více jak 10 dní bez počítače je opravdu velmi milé, obzvláště když jej používám na práci a objednala jsem zboží na DIČ. Děkuji mnohokrát za laskavý a seriózní přístup k zákazníkovi.

• Rychlá dostupnost zboží značky Asus
    • V kamenné výdejně by mohli mít skladem aspoň pár základních věcí pro případ, že na něco zapomenete...

Super přístup zaměstnanců v kamenné výdejně

• Neskutečně bohatý sortiment
    • Popisky kompatibility
    • Možnost zobrazení příslušenství k zadanému tipu výrobku
    • Dobré ceny

Jednoduché a rychlé.Asi nejbohatší výběr produktů.Zadal jsem přesný tip mých zařízení a otevřela se mi nabídka příslušenství přesně pro moje přístroje.Ceny přepravného jsou uzpůsobeny produktům a tak jeden kabel mi nebalí do balíku za sto korun,ale v bublinkové obálce za 35kč opravdu potěší.
    Určitě doporučuji jako jeden z nejlepších obchodů,vstřícných v cenách i radách.

• přehlednost
    • kvalita služeb
    • vynikající komunikace s prodejcem
    • odborná způsobilost poradit při koupi zboží

Zájem o značku
    Zboží, které jsem chtěla objednat nebylo na skladě
    Nabídka jiného, kvalitnějšího druhu v přiměřené cenové relaci
    Okamžitá reakce prodejce na jakoukoliv otázku
    Doporučuji tento obchod - zaručuje kvalitu zboží a vynikají komunikaci s kupujícím

• Nevím
    • Nevím

Super rychlej obchod

• Nabízí zboží u kterého skončila výroba.

• -kvalitní produkty
    • -autorizovaný obchod

• spolehlivost a rychlost

• Je dobře přehledný, nabízí plnou škálu možnosti při výběru dané elektroniky .
    • Jediná slabina , kterou jsem pocítil byla při výběru telefonu Asus Zenfone 6 , který jsem bohužel nenašel v nabídce. Tedy jsem musel použít jiného internetového dodavatele.

Informace velmi přehledné i vzhledově vynikající . Objednání bez problemu dání totéž . Jsem velmi spokojený s internetovím obchodem asus.as

• Netuším, nakupovala jsem poprvé.
    • Nebyl aktualizován stav výrobku. Tudíž jsem si ho zakoupila s vědomím, že je na skladě, ale jeho výroba už skončila.

Pokud si budou hlídat stav svých výrobků, žádný jiný problém nevidím. Snad jen v komunikaci s nimi.

Jako jediný nabízel černou verzi telefonu, který jsem chtěla,byla to má první zkušenost s tímto obchodem a doporučuji koupi v tomto obchodě, žádné problémy.