Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, velice mne mrzí, že jsme nebyli schopni určit termín montáže a montáž se posouvala. Sprchový kout je samozřejmě vyrobený a nachystaný k montáži. Bohužel z kapacitních důvodů nastal tento problém s termínem montáže. Aktuálně je již vše domluveno a věřím, že budete se sprchovým koutem i s montáží spokojený.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
    ARTTEC s.r.o.

Zaslané zboží je drahé oproti konkurenci.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Velice mne mrzí, že nejste s cenou zboží spokojený. Cenu jste při objednání akceptoval a ta odpovídá kvalitě provedení daného produktu. Samozřejmě máte právo do čtrnácti dní objednávku vrátit, věřím ale, že budete v delším horizontu používání se zbožím spokojený.

Přeji krásný den
    Stanislav Sochor
    Arttec.cz

Zboží ani po týdnu nedorazilo

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost. Zboží bylo Vámi objednáno v sobotu 19.11.2022. V sobotu bohužel zboží přepravce nevyzvedává, předáváme tedy ihned v pondělí a bylo tak i uskutečněno s touto zásilkou. Dne 23.11.2022 byla již zásilka připravena v Praze a vyzvedl jste si ji 27.11.2022. Omlouváme se, pokud Vám nebyla poskytnuta přesná poloha zásilky, ale toto již neovlivníme, protože tyto data zasílá zákazníkovi dopravce. V případě kontaktování by byla zásilka z naší strany rychle dohledána a sdělen konkrétní stav.
    S pozdravem a přáním pěkného dne
    Stanislav Sochor
    ARTTEC s.r.o.

• Esenciální oleje-doplňkový sortiment, přišel s klamavým a prošlým datem spotřeby.Firma vrátila celou částku na účet po reklamaci pomněrně brzy

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, ještě jednou se velice omlouváme. Vše bylo na skladě již napraveno.
    Přejeme pěkný den ARTTEC s.r.o.

• Zboži dorazilo poskožene,a chyběly množství. Na naš email o reklamaci
    nikdo do dnes neodpověděl.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, omlouvám se za vzniklé potíže. Žádný email jsem bohužel nezaregistroval. Prosím informace o poškozené zásilce zaslat na [email protected] budeme se snažit problém co nejrychleji vyřídit.

S pozdravem tým ARTTEC s.r.o.

• rychle vyrizeni, komunikace
    • prehledny eshop
    • panel prisel poskozeny, bez zjevneho poskozeni baleni, zamitli reklamaci, ze jsem si mel zbozi pred dopravcem ihned zkontrolovat :(

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás zkušenost s dopravou. Reklamační oddělení většinou jedná v prospěch zákazníka, nevidíme přesně do situace v jakém stavu či co bylo přesně poškozeno, ale pokud budete chtít můžete se obrátit na [email protected] a podívám se na to osobně a případně ověřim proces reklamace v tomto případě.

• Nevím
    • Zboží nedorazilo.

Buďte obezřetní.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Prosím kontaktujte náš e-shop, problém neprodleně vyřešíme, díky.

• Při objednání nebylo uvedeno, že box musí montovat určená firma; jsou pouze 4 v republice a žádná ve Východních Čechách.
    • Box je dodáván s nevyhovujícími komponenty (hadice, spojky), z tohoto důvodu (vypadlá či dokonce prasklá! hadice) jsme řešili 5 havárií během prvního týdne používání.
    • Nestandardní přechody mezi přívodem vody a hadicemi.
    • Špatný výlisek vany, kteý způsobuje, že voda zachycená po stékání ze dveří na přední stěně neodtéká.
    • Spatně vyřešený odtok - ve žlábku vany zůstává voda.

Celkově za relativně hodně peněz docela špatná muzika.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Děkujeme za recenzi, doufáme, že se problém podařilo vyřešit v Vaší spokojenosti.

• Zajímavé zboží.
    • Které nedodá bez další informace.

Nepochopil jsem ho.

obdrzel jsem nekompletni zbozi.
    skutecnost jsem nahlasil na reklamacni linku.
    osoba me presvedcovala, ze je vse v poradku a nic nechybi.
    misto toho, aby mi poslali chybejici dil (plastova podlozka),
    ktery je NUTNY ke spravne funkcnosti produktu,
    presvedcovala mne, ze nic nechybi.
    zbozi posilam zpatky prodejci a jiz u nej nenakoupim.

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

bohužel se stala tato chyba - k výrobku byl přibalen starší návod, jinak je však zboží zcela v pořádku. Za toto se omlouváme a zašleme e-mailem návod aktuální.

ARTTEC s.r.o.

Zboží dorazolo neuplné a komunikace s obchodem byla velmi neuspokojivá.

• U zboží nebylo uvedeno, že není skladem. Dozvěděl jsem se to až z potvrzené objednávky z textu až úplně dole.

Žádná komunikace se zákazníkem. Očekával jsem dotaz zda trvám na dodání, když nemají skladem..... Prostě objednávky přes automat bez zákaznicky vstřícného přístupu.

• Nevím.

• Neobdržel jsem ani potvrzení objednávky, zboží je zaplaceno a ještě ho nemám a neznám ani termín dodání.

• Když jste mi zboží,bez jakéhokoliv vysvětlení nedodyli,tak tento dotazník je snad hloupý žert!!
    • Asi všechny

Dobrý fór

• Nekomunikace na poznamku v objednavce.
    • Cena zboží byla vzšší než avizovaná

Viz výše

Reakce obchodu ARTTEC s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás toto nedorozumění. V nejbližších dnech se Vám ozveme a domluvíme se na nápravě vzniklých potíží.

Zbozi bylo objednano, po mych urgencich udajne vyexpedovano, ale nedodano. Bez omluvy, bez blizsich informaci.