• To že neuvádí zda je zboží nové nebo ne. Objednala sem si Spinky/Návleky AČR na boty vz.95 a jeden přišel značně použitý (a já bohužel jako detailista to vidim hned) a to beru za ty peníze jako velké mínus pro Váš e-shop.

Můj důvod proč sem tu nakupovala byl ten,že nikde jinde jsem Spinky AČR vz.95 jinde nenašla a tudíž sem byla donucena nakoupit v tomto obchodě,ale jinak s dodací dobou jsem byla spokojena.

• Nabízí zboží, které nemá.

Z objednaného zboží víc jak polovinu neměli a ani nebyli schopni zajistit.Mají zmatek v očíslování jednotlivých položek, který může způsobit, že vám dodají úplně něco jiného než jste objednali. Operátorka má naučenou komunikaci se zákazníkem dokud nevznikne nějaký problém. Problém řešit, na to již nestačí. Že by například operativně u svého subdodavatele objednala správné zboží na základě tel. upozornění, abych zase nemusel dlouho čekat, to nejde. Vše chce písemně a problém bude řešit až jim vrátím zboží špatně dodané.Z pěti objednaných položek tři neměli, jedna je v reklamaci. Z obchodu mi došli v pořádku jen kšandy. Jsem nespokojen, jsem nespokojen a jsem nespokojen.

• Celkem obstojná komunikace při požadavku na vrácení zboží.
    • Na internetových stránkách nabizí určitý druh zboží, s určitými vlastnostmi, které toto zboží ve skutečnosti nemá. Internetový obchod ignoroval požadavky na vlastnosti zboží v objednávce jasně vymíněné. Prodejce neuznává uvedení kupujícího v omyl a brání se proplacení poštovného za vrácení zboží, neboť má představu, že zákazník odstupuje od smlouvy bez udání důvodu. Po právním vyjasnění věci, prodejce vrátil celou částku za zboží včetně zpětného poštovného.

Rozhodně tento internetový obchod nedoporučuji!!!!

• bez komentáře
    • objednávka z 24.4. byla doručena až 30.4.,
    • v průběhu vyřizování byla změněna, ze tří položek byly realizovány pouze dvě

bez komentáře

• zboží které již neprodává
    • nebyl jsem uvědoměn telefonicky

ja měl smůlu ostatní snad nakoupí

Reakce obchodu Armytrade.cz

Dobrý den, na zrušení objednávky jste byl upozorněn emailem. Zákazníkům telefonujeme a nebo píšeme email ohledně stavu objednávky.

• Komunikace se zákazníky ( prakticky žádná )

Byl to můj první nákup a po deseti dnech se mi nikdo z obchodu neozval, kde zboží vázne. Toto bych viděl jako velkou slabinu. Jinak asi žádné připomínky.

Reakce obchodu Armytrade.cz

Dobrý den, ohledně nedostupnosti zboží Vám byl zasílán email a také Vám bylo telefonováno. Bohužel pokud na email nereagujete a telefon nezvedáte, tak není možné se s Váma nijak spojit a ani dále řešit Vaši objednávku. Děkuji za pochopení a mrzí nás špatné hodnocení které jste nám udělil.

• nedostatečná informovanost o kvalitě a stavu zboží

Již vícekrát nenakoupím, ačkoli NEBYLO u taktických brýlí Paulson označeno, že se jedná o použitý výrobek, přišlo zboží špinavé se silně poškrabaným hledím a zbytky lepidla po krycích foliích. Prodejce mi vrátil částku jen za zboží, nikoli také za poštovné, i když chyba byla na jejich straně. Stav dodaného zboží jsem napsala do komentářů ke zboží a ten byl za dva dna vymazán. Po telefonickém upozornění, že by stav zboží měl být označen se v nabídce žádná změna nekonala a nadále je nabízen jako nový. Toť má celková zkušenost.

• Klamou zákazníka.

Objednáno pouze zboží označené skladem. Po objednávce došel email, že zboží není skladem a naskladnění může trvat 30-40 dní.

• Strašně dlouhá dodací doba.

Na objednané zboží čekám už dva týdny. Na urgenci mi sdělili, že jim ho ještě nevyskladnili. V porovnání s konkurencí absolutní hrůza.

Reakce obchodu Armytrade.cz

Dobrý den, o nedostupnosti zboží jste byl informován naší operátorkou a souhlasil jste že si na dané zboží počkáte až bude naskladněno.

• Pouze tento obchod nabízel zboží, o které jsem měl zájem
    • Přesto, že nabízejí do dnešního dne zboží, o které mám zájem nemají toto zboží na skladě. Otázka je, kdy bude a zda vůbec bude.

Nemohu doporučit obchod, který nabízí zboží, který nemá na skladě. V tomto případě by stránky měly být aktulizovány. Některé firmy to dělají každý druhý den.

• neaktializuji sve stranky,a stale na svych strankach i po mesici pisi,ze maji uvedene zbozi skladem!

• Nulová komunikace, neochota, neschopnost.

Raději rychle pryč !!!

Reakce obchodu Armytrade.cz

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí že jste nespokojen ale pravidelně zasíláme emaily ohledně dostupnosti či nedostupnosti zboží (zda si email přečtete nebo ne již neovlivníme) a u každého produktu je jasně uvedeno zda je skladem či nikoliv. Pokud si samozřejmě objednáte zboží které není skladem což je jasné dle Vašeho hodnocení, tak kdyby jste četl tak by jste uviděl již před objednáním že zboží které jste chtěl není skladem. Dostupnost je v každé kartě produktu uvedena a myslím že víc než přehledně tudiž žádný zákazník by danou informaci neměl minout!

dlouhé dodací doby, nemá zboží skladem, přestože tvrdí opak

Reakce obchodu Armytrade.cz

Dobrý den, bohužel před Vánočním období nestíhají ve skladě aktualizovat položky tak jak by měli a jistě pochopíte, že zboží se velmi rychle může hlavně v předvánočním období vyprodat. Proto nás mrzí Vaše hodnocení.

• zboží , které se mi hodilo
    • jak se ukázalo , ani telefonický dotaz , ani jasné označení nedokázalo zabránit tomu , aby mi nedošlo jiné velikostní číslo, než jsem pozadoval, ač má firma na stránkách k nahlédnutí velmi přehlednou tabulku se kterou by se mohli sami naučit pracovat a možná by neškodilo v popisu nahradit výraz použité zboží , za pravdivější poškozené zboží , neboť na rozdíl od rozpáraného švu se kterým bych souhlasil , roztržená kůže v délce přes 5cm na rukavici mi připadá příliš...zboží jsem nevrátil jen s ohledem na cenu zboží v poměru k poštovnému

Jeto obchod který má zajímavý sortiment , ale dejte si pozor na to co nakupujete a pokud chcete nějakou velikost , nestačí jen jeden telefonát a označení v objednávce , ale bude nutno další telefonáty , aby se vám podařilo donutit komunikovat toho kdo zakázku vyřizuje a toho kdo zboží dodává ze skladu, neboť jak jsem zjistil , paní která zboží posílala, poslala co jí ze skladu dodali a nenapadlo jí provést nějakou kontrolu

Reakce obchodu Armytrade.cz

Vážený zákazníku, jelikož jste si objednával záměrně POUŽITÉ ZBOŽÍ což u daných produktů které je na našich stránkách je jasně uvedeno tak bohuže nemůžete garantovat stav nového a také je možné si před nákupem zažádat o fotografie daného produktu aby se nestalo že by jste sním nebyl následně spokojen. Použité zboží je bohužel použité zboží. Vkaždém případě máte nárok na vrácení zboží ve 14-denní zákonné lhůtě a rádi Vám zašleme peníze zpět.

• Zahraniční sklady
    • Velmi nepružná komunikace.

Předmět mého zájmu jsem našel ve slušné ceně a odpovídající velikosti.
    Zboží má mít dodací lhůtu 3-7 dní. Osmý den od objednání jsem neměl ještě ani potvrzení objednávky. Na telefonický dotaz mi bylo sděleno, že zboží je skladem, ale v německu a dorazí asi za deset dní. V dnešní době je dodací lhůta delší než deset dní hodně. Navíc kdybych nezavolal, nevím vůbec nic...