• Krabička od výrobku roztrhaná
    • Výrobek uvnitř krabičky kompletně rozbalen, ani se nenamáhali ho zabalit.

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc se omlouváme za komplikace.
    Výrobky při odeslání kontrolujeme a zjevně poškozené krabičky neexpedujeme. Upřímně tedy nevíme, kde se tentokrát stala chyba. Pokud byste chtěl problém řešit, ozvěte se prosím na 728 600 006, jistě spolu něco vymyslíme.

Petr, AppleMix.cz

Místo gumového obalau,který jsem si objednala přišel jakýsi plast

Reakce obchodu AppleMix.cz

jednalo se o značkový kryt Forcell soft, vyrobený z měkkého gumového TPU. Nejednalo se tedy o tvrdý plast polykarbonát. Je však možné, že si někteří zákazníci pod pojmem "gumový" představí ještě měkčí silikonový kryt.

To je bohužel úskalí internetového obchodu a proto samozřejmě nabízíme bezplatné vrácení zboží.
    Pokud tedy nejste s produktem spokojena, ozvěte se prosím na 728 600 006, kde vám kolega pomůže a vysvětlí co a jak.

Petr, AppleMix.cz

• Byl mi doručen jiný náramek na Apple Watch jiné barvy, nedoporučuji!

Reakce obchodu AppleMix.cz

děkujeme za vaši recenzi.
    Pokud nejste spokojena s barvou náramku, ozvěte se prosím na 728 600 006 a vše snadno a rychle vyřešíme.

• Nabijecka nám malem chytla

Reakce obchodu AppleMix.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Tento základní model nabíječky prodáváme již sedmým rokem a prodali jsme tisíce kusů. Vadných se nám tu sešlo skutečně jen pár. Nabíječka je vyrobena ze samozhášivého materiálu, takže i pokud nastane nějaký výkyv v síti, nebo přetížení ze strany napájecího adaptéru a součástky uvnitř se přehřejí, tak rozhodně nezačnou hořet.
    Za vzniklé komplikace se každopádně omlouváme a kolega je již s Vámi řeší po emailu.

Díky za důvěru,
    s pozdravem
    Petr, Applemix.cz

• Obchod OK, dostatek zboží,
    • V poslední době jsem objednal 2x kryt na telefon (každý jiný) pro Apple iPhone 14 Pro Max - podpora MagSafe - pokovený - plastový / gumový - stříbrný a ani jeden nelze nasadit na zadní straně na fotoaparát, nepasují otvory na objektivy. První jsem vrátil - peníze byly vráceny, druhý ještě mám opět nepasuje. Takže nejsem spokojen.

Reakce obchodu AppleMix.cz

děkujeme za Vaši recenzi, mrzí nás že nejste spokojen.
    Kryty pod stejnými kódy, které máme skladem, jsme testovali a na daný model telefonu sedí.
    Jste si skutečně jist, že nemáte například model 13 Pro Max? Pak by nepasovaly ty výřezy.
    Zaslali jsme vám kód pro bezplatné vrácení. Až nám zboží přijde, samozřejmě jej opět otestujeme.

Petr, AppleMix.cz

nelze stlumit světlo hodin, případně vypnout. Svítí hodně, musím na noc zakrývat ...

Reakce obchodu AppleMix.cz

mrzí nás, že nejste se zakoupeným produktem spokojen. Kolega ze zákaznické linky se s Vámi již spojil a vše jste vyřešili. Podsvícení lze vypnout. Každopádně věřím, že si u nás příště vyberete znovu.
    Mějte krásný den a těšíme se příště.
    Jana, applemix.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednal sem na iPhone 14 a přišlo na iPhone 14 pro max takže velký špatní

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc se omlouváme za komplikace. Ve Vaší objednávce vidím kryt na iPhone 14 Pro voděodolný. Pokud jste si chtěl objednat něco jiného nebo Vám přišel jiný kryt, prosím obraťte se na naši zákaznickou linku 728600006 a s kolegou vyřídíte výměnu nebo vrácení zboží.
    Přeji hezký den, Jana applemix.cz

• Doprava přes balíkovnu byla tragédie. Původně měla zásilka dorazit do Alza boxu, který mám přes ulici. Pak dorazila zpráva že je v centrále balíkovny. Jel jsem tam v sobotu před Vánoci po sněhu - docela dobrodružstív. Zásilka tam byla ale neposlali mi kód, pod kterým bych si mohl vyzvednout, tak dárek byl až po Vánocích. Nu což - Česká pošta what else! Takže obchod dobrý - doprava katastrofa.

Pěkný den, Sváťo,
    moc děkujme za nákup i hodnocení a za servis Balíkovny se omlouváme. Letošní předvánoční služby jim opravdu moc nevyšli. V nábídce máme volbu 3 dopravců, takže si příště můžete vybrat jinak. Každopádně síť ČP a jejich služeb pořád využívá dost zákazníků, kteří nemají jinou volbu. I my jsme letos ze služeb ČP zklamaní.
    Mějte se krásně a přejeme úspěšný rok 2024.

• doslo mi to poskozene
    • a nejspis si s tim nekdo hral u branky na hristi
    • a navic to jeste nefunguje jak ma

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc nás mrzí pokud nejste s objednaným zbožím spokojen. Obraťte se prosím na zákaznickou linku 728 600 006, kde s Vámi kolega probere vrácení zboží.
    Mějte poklidný advent a věřím, že u nás nakoupíte i příště.
    Jana, applemix.cz

• Objednány 2 kryty na mobil, jeden v pořádku, ale druhý je poškrábaný a zapatlaný jako by byl již používán, proto nedoporučuji.

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc nás mrzí komplikace. Prosím obraťte se na zákaznickou linku a kryt můžete vrátit nebo Vám jej vyměníme za jiný. Kryt určitě používaný není, někdy však přijdou z výroby kryty s vrstvičkou ochranného povlaku, které budí tento dojem. Ten jde umýt nebo setřít (nejlépe vlhkým hadříkem s jarem).
    Pěkný den, Jana applemix.cz

• kvalita produktu

velice mne zklamala kvalita kovu na zakoupeném produktu - vodní pouzdro pro apple - na to že je produkt uřčený na focení v moři je kov nekvalitní a po prvním týdnu užívání se již kov loupe a rozpadá

děkujeme za recenzi.
    Domníváme se však, že se ve vašem případě jedná spíše o zanedbanou údržbu. Každé vodotěsné pouzdro je třeba po použití ve slané mořské vodě osprchovat ve sladké vodě A nechat řádně vyschnout.
    Sůl je velice agresivní a narušuje bohužel všechny kovy, pokud se nechá působit.

Petr, AppleMix.cz

obdržel jsem zcela nefunkční výrobek, ten jsem reklamoval, požaduji vrácení peněz, zatím mi nic nepřišlo

Reakce obchodu AppleMix.cz

omlouváme se, nenapadlo nás, že reklamační protokol bude ve zboží, uvnitř originálního balení.
    Mysleli jsme tedy, že chcete zboží vrátit.
    Kolega Vám tedy včera, t.j. 28.8., psal email, že Vám peníze budou vráceny v pátek na váš účet.
    Proto nás ale tato recenze mrzí, protože jsme dělali co bylo v našich silách, ač uznáváme, že první pouzdro bylo vadné.

Petr, AppleMix.cz

Po výměně kabelů bylo nabíjení nefunkční musel jsem přijet elektrikáři kteří zjistil že kabel byl u konektoru MagSafe 2 zlomený a musel to tady
    předělat takže s tímto zbožím jsem celkem v mínusu
    Nemůže se jednat o repasovaný kabel pokud nebyl odzkoušet jako funkční
    Co jsem chtěl ušetřit jsem zaplatil elektrikáři

Reakce obchodu AppleMix.cz

kabely pečlivě vybíráme, používáme jen ty vrácené v brzké době, po koupi, z důvodu vadné elektroniky v nabíječce.
    Vizuálně je kontrolujeme, dezinfukujeme a čistíme lihovým čističem, zkoumáme pružiny v pinech, i elektrickou pružnou izolaci na obou koncích.
    Přesto se může stát, že se objeví skrytá vada v kabelu. Váš případ je ale první, o kterém víme.
    V takovém případě jde samozřejmě odpovědnost za námi. Nebylo tedy nutné volat elektrikáře, bývalo by stačilo po neúspěšné instalaci kontaktovat naši zákaznickou podporu na 728 600 006. Rádi bychom Vám bezplatně odeslali nový kus.

Petr, AppleMix,cz

Zakoupen kryt na iphon 13 mini.O nějakém krytí IP68 silné pochybuji.Po týdnu používání se uvnitř loupe barva,zadní kryt vůbec nesedí,takže prachotěsnost žádná a odolnost proti vodě nulová.

Reakce obchodu AppleMix.cz

ve Vašem případě se pravděpodobně jednalo o vadný kus - značka RedPepper je stálicí ve výrobě těchto voděodolných pouzder. V nabídce ji máme již nejméně 8 let. Tato pouzdra nejsou určena na potápění, spíše proti stříkající vodě atd. a pro outdoorové aktivity.
    Pokud je pouzdro takto vadné, je třeba jej reklamovat. Ozvěte se prosím na email [email protected] pro více informací.

Petr, AppleMix.cz

• Zboží nepřišlo a nikdo nekomunikuje… tak ať si ho nechají

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc se omlouváme za komplikace. Kolegyně v expedici předali 7.8.2023 Váš balíček dopravci (v den vytvoření objednávky), o čemž jsme Vás informovali e-mailem. Bohužel došlo k chybě směrem k dopravci a Váš balíček se nám vrátil v pátek jako nedoručený. Velice nás to mrzí, ale zjistili jsme to opravdu až v pátek po 17 hodině. Prosím obraťte se na zákaznickou linku a s kolegou se jistě domluvíte na znovuzaslání.
    Přeji pěkný den,
    Jana, applemix.cz

• Pokud si omylem vyberete jinou velikost pásku a zjistíte to pozdě, musíte zaplatit 99 Kč. Chtěla bych vidět jak je může doprava na můj pásek vyjít skoro na 100 Kč když do té zásilkovny opravdu nejednou pouze s jedním balíkem.

Reakce obchodu AppleMix.cz

mrzí nás, že nejste s našimi službami spokojena. Vaši objednávku jsme odeslali na dobírku, jak jste si zvolila, ale objednávku jste si nevyzvedla. Pokud jste si mezitím rozmyslela, že potřebujete jiný řemínek, měla jste si objednávku vyzvednout a pak bychom spolu řešili výměnu zboží. Takto nám byla Vaše nevyzvednutá objednávka vrácena a nám vznikla škoda neuhrazeného poštovného. Výzva k jeho zaplacení chodí automaticky.
    Pokud jste si udělala objednávku novou, je normální, že platíte další poštovné.
    Příště prosím kontaktujte naši zákaznickou linku a určitě vše vyřešíme.
    Pěkný den, Jana applemix.cz

• Špatný popis produktu, je mi k ničemu.

Reakce obchodu AppleMix.cz

popis jsme upravili, moc se omlouváme za komplikace.
    Zboží samozřejmě můžete vrátit. Ozvěte se prosím na 728 600 006 nebo na [email protected]

• rychlost doručení

zboží neodpovídá popisu. Kryt chrání pouze spodek telefonu

Reakce obchodu AppleMix.cz

360° ochrana nemusí znamenat, že má daný kryt přední sklo, Z obrázků je vidět, že se jedná o zvednutý přední rámeček, aby se telefon na podložce nepoškrábal. Každopádně děkujeme za tip, upravíme popisek produktu, aby to bylo 100% jasné.
    Pokud jste s krytem nespokojený, můžete jej samozřejmě vrátit. Případně se ozvěte na t.č. 728 600 006

Petr, AppleMix.cz

• Zakoupené zboží bylo opravdu nekvalitní, po prvním použití se kabel rozpadl :)

Reakce obchodu AppleMix.cz

moc se omlouváme za komplikace. Prosím obraťte se na zákaznickou linku 728600006 a kolega s Vámi vše vyřeší.
    Přeji pěkný den, Jana applemix.cz