Bohužel musím poznamenat, ze tady není patřičná profesionalita ze strany obchodu, jelikož jsem si před šesti dny žádné knihy nekupoval. Jedna se tedy rozhodne o omyl.

Objednavka byla zaslana do vydejniho boxu v jinem meste. Po dotazu mi bylo sdeleno, ze je to v teto dobe bezny postup. Zamestnanci nezvedli telefon, aby me informovali a rovnou vyhledali jiny nejblibe dostupny box. Bohuzel byl vzdaleny cca 5 km a neslo pouzit ani MHD pro vyzvednuti. Balik jsem nevyzvedla.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Bohužel v předvánoční době bylo mnoho výdejních boxů přeplněno, vždy podle mapy hledáme ten nejbližší.

• Po tydnu od objednání knížek jsem nic nedostal.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Objednávka byla doručena na prodejnu, kam jste si ji objednal , informační mail byl odeslán 13.12.2023 v 8.10 hodin.

Zboží přišlo jiné, než jsem si objednala, a ještě k tomu nefunkční. Komunikace s obchodem velmi špatná, takže nedoporučuji.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Žádná reklamace nebyla podána.

• Zboží objednáno 19.2.2023. Do 2.3.nic nepřišlo.

Reakce obchodu Apokryf.cz

při zadání objednávky - odběr na prodejně - bylo udáno datum předpokládaného doručení na prodejnu 4.3.2023. To bylo uvedeno i v potvrzení objednávky v mailu.
    Bohužel se závoz z technických důvodů opozdil a objednávka tam byla připravena až 8.3.2023.
    Za to se moc omlouváme.
    Tým apokryf.cz

Zboží přišlo v o něco horším stavu, než jsem si představoval.

Zboží deklarované jako nové bylo zjevně použité (kniha měla upatlanou ořízku jako od šmíru umaštěných rukou). Po setření desek vlhčeným ubrouskem byl ubrousek úplně černý.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Knihy byla vydaná v roce 1996, od té doby byla pouze ve skladech, nikdo si ji nekoupil, nikdo ji nečetl. Bohužel prach je všudypřítomný. Pokud nejste spokojený , můžete knihu reklamovat, napište prosím na náš email [email protected]

• nízká cena
    • špatný stav dodaného zboží

Doručená kniha (prodávaná jako nová) je celkově v opotřebovaném stavu a jsem přesvědčen, že se jedná o knihu antikvariátní - naražené rohy, zašpiněná titulní strana. Vzhledem k zabalení do silného kartonu a obálky vyložené bublinkovou folií k poškození nemohlo dojít při přepravě, v daném stavu byla evidentně již odeslána.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Pokud nejste se stavem knihy spokojený, určitě ji můžete u nás reklamovat. Je jistě dobré dát nám vědět , abychom mohli poslat náhradní knihu nebo třeba poskytnout dodatečnou slevu.

• dobrá cena u zvolené knihy

Zvolila jsem osobní odběr a ani po 15 dnech kniha připravena není.
    Velké zklamání. Už ani nevím, jestli ji vůbec chci.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Bohužel je to naše chyba, technicky se bohužel něco nepovedlo. Snažili jsme se za minimální poplatek vyjít zákazníkům vstříc. Odběrní místo už nebude aktivní.

• Dlouhá dodací lhůta zboží

Zboží objednáno 17.2.2022 k vyzvednutí v kamenné prodejně v Kolíně. Původně slíbeno, že bude na tuto prodejnu doručeno asi 18.2. V dalším mailu ale, že až kolem 3.3. Dnes je již 8.3. a žádné avizo, že by zboží bylo možno konečně vyzvednout dosud nepřišlo.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Stala se bohužel chyba v logistice , snažili jsme se za minimální poplatek zajistit dopravu na spřátelenou pobočku. Po této zkušenosti už nebudeme místo jako odběrní nabízet.

Kniha byla na e-shopu skladem. Když jsem čekala na vyřízení objednávky, napsala mi paní, že měli chybu v systému a tak mi musí objednávku zrušit. Asi o dva dny později přišel e-mail, že si mohu pro objednávku přijít na výdejní místo. Objednávka tam nebyla.

Špatně provedený systém.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Bohužel , technika někdy zklame. Mrzí nás to a už je to opraveno.

• poškozen hřbet knihy jinak v perfektním stavu

Reakce obchodu Apokryf.cz

Knihy nabízíme nové nebo antikvární, bohužel si toho lidé někdy nevšimnou a objednají si poškozenou knihu omylem. Vše máme řádně označeno, na obrázku, v popisu i v potvrzení objednávky v emailu je upozornění na stav knihy.

• V knize bylo razítko, že má kniha poškozenou vazbu a je prodávána se slevou. Jako dárek ji nemohu použít, velké zklamání. Přitom má jenom mírně pokrčený roh, ničemu to nevadí, ale razítko nejde sundat.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Některé knihy z antikvariátu razítko obsahují, je tam od distribuce. V popisu knihy je vždy uvedeno, že tam razítko je. S tím bohužel nic víc než popsat danou skutečnost nemůžeme udělat.

Vybíral jsem konkrétní knihu a našel jsem zde 2 kusy jako starší bazarové. Knihu jsem si objednal. K dané knize jsem přihodil jednu dětskou za pár korun, když už půjde balík. Po nějakém čase mi přišel mini balík, kde po otevření byla jen ta dětská kniha a dobropis, že tu hlavní knihu (kvůli které jsem dělal objednávku) už nemají. Takže cena poštovného překročila tu hodnotu dětské knížky, kterou bych takto samostatně neobjednal. Nikdo mi nedal dopředu vědět, že tu hlavní knihu nemají a jestli chci poslat ten zbytek nebo zrušit objednávku. To bych předpokládal jako běžné chování obchodu, když část zboží nemám skladem. Takže za mě tento obchod nedoporučuji. Nejde o těch pár korun, ale o princip, jak by se měl obchod chovat.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Bohužel se stala chyba v systému a šla objednat i kniha, která už nebyla skladem. Občas zklame technika. Snažíme se vždy poslat objednávku ihned pokud je zaplacená. Peníze za nedodanou knihu jsme ještě ten den vrátili . Je nám líto, že tentokrát rychlost nebyla na místě.

Objednáno 3.12.2020, 4.12. obdržen email, že zboží bude doručeno 8.12.2020. Od té doby nic. Zboží nedorazilo ani žádné další info z obchodu

Reakce obchodu Apokryf.cz

Velmi se omlouváme, stala se chyba a vaši objednávku jsme neposlali.

• Rychlé doručení
    • Kniha přišla s roztrženým obalem.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Kniha byla vystavena jako antikvariát - lehce poškozená. Pokud se Vám zdála poškozená příliš, lze ji reklamovat.

• Kamenné prodejny má tato firma v pohode E-schop nikoliv.

Objednal jsem knihu Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana 2 a další knihy. Přišlo mi upozornění ze zásilkovny že převzali balík. Hned potom ale přišlo oznámení z e-schopu že právě tuto knihu nemají že došlo k chybě ve vystavení na e-schopu a že mi vrátí peníze. Knihu mají i v méně poškozeném stavu která je dražší, klidně bych doplatil, kdyby mi to někdo ze strany obchodu nabídl. (peníze zpět za knihu dorazili za cca 5 dní) Ostatní položky objednávky dorazili. Kdybych věděl že tuto knihu nemají tak bych neučinil celou objednávku ! ! Objednávku jsem učinil 20.10.2020 a ještě doteď 1.11.2020 je kniha co prý nemají, vystavena na e-schopu a jde normálně objednat !!

Reakce obchodu Apokryf.cz

Bohužel se stala chyba v systému a chvíli trvalo, než se nám ji podařilo opravit.

Žádná komunikace

Reakce obchodu Apokryf.cz

7.9.2020 jsme Vám poslali mail , o uložení objednávky na výdejním místě, 23.9.2020 jsme Vám poslali další upomínku k vyzvednutí zásilky a protože jste si ji nevyzvedla, objednávku jsme stornovali 6.10.2020.

po 10-ti dnech od objednávky mi zboží nebylo doručeno a ani mi nepřišel žádný mail.

Reakce obchodu Apokryf.cz

Zboží bylo objednáno na prodejnu a je tam připraveno od 6.1.2020, bohužel selhala technika a oznamovací mail nebyl odeslán. Nicméně jsem oznamovací mail posílala 13.1.2020 v 15.48 hodin.

• stránky knihy špatně nařezány, pokud vezmu nůžky a v horní části si stránky dostříhám tak si dcera i počte :(

Reakce obchodu Apokryf.cz

u knihy bylo popsáno, že má výrobní vadu a byla nabízena jako antikvariát, i na obrázku to bylo uvedeno.
    apokryf.cz